SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam problem na osiedlu/w szkole - pisać tylko tu!!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 441147

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 536
Wątpie zeby cos takiego było. Ja osobiscie szykuje sie na solo mimo ze nie chce sie walic.Ale jezeli juz ostatecznoscia bedzie solowa to zmierze sie i sprawdze swoje umiejetnosci .. A mam troche oleju w glowie. CZasem z kolegami sie sparowalismy i normalnie było tzn. trzymalem garde i zwracalem uwage na technike

Zmieniony przez - Portowiec1 w dniu 2010-04-01 21:10:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
diakonos
nie,akurat nie to miałem na myśli.


Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2010-04-01 22:01:16

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 536
a o co ci choidzło ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
o to ze jak dostajesz po twarzy to wyłącza Ci się strach i masz normalnie ochotę rywalowi przywalić.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 536
Duzo ludzi mi to mowi właśnie. Wiec dzieki bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 416 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8476
Ale są też tacy co nawet jak umieją się bić, a mają okazję to ich strach zjada i nawet gdy dostaje porządnie to nie oddaje ;)
Módl się abyś nie był w tej grupie tylko w grupie wymienionej przez QUEBLO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1014 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2705
po pierwszym uderzeniu nie ma nic innego niz oklep. Caly strach i wszelkie watpliwosci znikaja a ty masz jeden cel - wygrac. Czasem jest tak ze mozesz wygrac bez bojki. Ja nastrzelalem dla typka, on przyslal swoich kolegow, bylo ich wiecej wiec ucieklem i nie dostalem. kazdy moze mowic 'uciekl, jaka ciota' ale tak naprawde kto wygral? Ja. Bo on dostal oklep, ja nie.

Wez sie w garsc, juz placzesz jak panienka a dopiero robisz to co powinno byc juz dawno zrobione!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 536
Wątpie zebym spierdzielał jak juz gonga łapie to ide na całośc i odrazu lecą buty !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 552 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8609
jak juz pierwsza bule wylapiesz to nie ma sensu uciekac bo druga bedzie bolala mniej wiecej tak samo wazne jest zeby sie nie dac i utrudnic agresorowi zjechanie ciebie mozesz przegrac albo wygrac i masz spokuj. Wyeb to wyeb kiedys z tego wyrosniesz i bedziesz sie smial a co do uciekania przed wieksza grupą ja tez bym uciekl bo nie ma kozaka na grupe kazdy nawet najlepszy fighter dostanie becki takie sa realia i dla tego w walce i takich sytuacjach nalezy kierowac sie rozsadkiem i wlasna przebiegloscią

Zmieniony przez - zaldiar w dniu 2010-04-02 22:11:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Jak mi wyłożył kiedyś jeden filozof na "bramce" powiedzenie: "I Herkules dupa,kiedy ludzi kupa"


Można być niesamowitym fajterem,ale jak jest kilku zgranych przeciwników,to przelecą po nim jak walec po asfalcie...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co sądzicie??

Następny temat

Pierwszy sparing po tygodniu??

WHEY premium