SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IZOTEK c.d.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 539848

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12
Witam, jestem tu nowa, chcialabym Was zapytać o pare rzeczy. Mam 45 lat, czy ktos w moim wieku stosuje ten lek? jesli ktos slyszal o takim przypadku to bardzo prosze o odpowiedz, bo z tego co tu czytam to same mlode osoby pisza. Mam jeszcze pytanie jakie badania sa konieczne do przepisania tego leku i kto powienien je zlecic? dermatolog czy inny lekarz? z gory dzieki i pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 556 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33927
tanita8

Witam, mimo że mam 20 lat może ja ci pomogę, rozmawiałem z mają dermatolog i powiedziała, że leczyła ludzi po 40 i niebyło problemów.
Badania to standardowe za pierwszym razem wszystkie możliwe, jakie są na krew(sporo tego było), później tylko:
- morfologia
- próby wątrobowe
- gospodarka lipidowa
U mnie zleciła dermatolog, ale można też załatwić przez lekarza pierwszego kontaktu, raz na jakiś czas można wykonać badania za darmo.
http://www.bella-derm.pl/index2.php?id=301 < --- tu jest dużo przydatnych informacji na temat leku.
Lek przepisuje dermatolog, i najlepiej żeby był prywatny, ogólnodostępni &#8222;boją&#8221; się leczyć tym lekiem (przynajmniej u mnie tak było).

Jak znajdę trochę czasu to napisze jak zmniejszyć koszty kuracji.

Pozdrawiam AFROK

P.s. Minęły prawie 3 tygodnie od zakończenia kuracji, a ze skórą nic się nie dzieje niedobrego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 299
tanita8
Osobiscie czytalam gdzies kilka nawet artykulow na temat brania Roa/Izo/Acne w wieku powyzej 40 lat i jesli nie karmisz dziecka piersia albo nie masz w planach ciazy to tak samo jak i mlodsze osoby powinna kuracja na ciebie zadzialac.Co do badan to na poczatek musi byc podstawowy zestaw typu cala krew, mocz i najwazniejsze proby watrobowe bo te leki glownie obciazaja watrobe.Pewnie wazne bedzie tez to czy zazywasz jakies dodatkowe leki ale to juz musi skonsultowac i dopytac dermatolog.Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 457
Witam,
dziś mijają równe 4 miesiące od rozpoczęcia kuracji. Wziołem juz około 240 ( lol prawie ćwierć tysiąca, jaka to brzmi) tabeltek. Pryszcze zmieniły się na dołki (***.e taką wymianę), twarz jest czerwona, i wydaje mi się że moja kuracja juz z 3 tyg tkwi w miejscu (nowe pryszcze sie nie pojawiaja i skóra jakoś nie chce sie poprwawiać). Co gorasza koncze niby w połowie czerwca i boje sie ze sie nie wylecze w terminie, ileż jeszcze na tym izo mam jechać? ;0

pozdrawiam wszystkich

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 406
Cześć! Nie wiem, co jest. Mam takiego doła, że szok. Na dodatek wydaje mi się, że z buzią się pogorszyło :( ehh..

And when I'm with You...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 111 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9677
a jak jest z piciem alkoholu??mozna pić podczas brania leku czy nie bardzo??

...po stokroć mocniejszy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 189
Hej.
A kto z Was wie jakie dokladnie moze miec skutki przebywanie na sloncu gdy sie bierze Izotek?
Na solarium tez podobno nie wolno przebywac a jak to jest z SAMOOPALACZEM, mozna go stosowac np. zamiast kremu nawilzajacego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 145
Kiedy mieliście/macie wysyp, jakie pryszcze Wam się robiły: ropne, czy takie zwykłe czerwone? Mnie się robią cały czas ropne, a tu już 76 dni. Słyszeliście o tym, że pryszcze mogą sie robić z powodu stresu?
3majcie się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 841
U mnie jest spoko kuracja przebiega rewelacyjnie. Ja już się troche opalałem i jutro też ide a co tam nie będe chodził blady no ale oczywiście filterek 20 jest no i na twarz mam z 30 kremi nawet spoko półtusty z lirene (16 zł). Mi już tak słonko nie przeszkadza bo przebywam długo na powietrzu. Co do solarki to nie wiem chyba nie polecam.

Pić alkohol można mi tam się nic nie dzieje wszystko jest dla ludzi tylko z umiarem.
POZRDRO i wytrwałości życzę w walce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 111 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9677
ej no...prosiłbym o odpowiedz bo zbliża mi sie libacja i nie wiem czy moge brac w niej udział :D

...po stokroć mocniejszy...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rzucanie palenia

Następny temat

antybiotyki :/

WHEY premium