SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IZOTEK c.d.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 539934

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65
Przed chwila wzięłąm pierwszą tabletke Izoteku. Powoli odczuwam jakby ktoś mi wysysał całą wilgoć z ust ;) Mam 16 lat i z trądzikiem walcze od 6 lat. Mam dawke 1 tab. dziennie. LEkarz kazał mi używać jedynie kremów Nivea .. nic wysuszajacego. Pozdrawiam ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
powodzenia

dorotka - nie strasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 754
Moniczunia
encorton to lek sterydowy, mi po 2-ch dniach zszedl wysyp, polecam tylko wtedy, gdy bardzo chcesz, zeby Ci szybko zeszlo, kosztuje ok 3 złotych, na recepte lekarz, jakies 2 tyg sie go bierze, wiecej nie.

u mnie koniec 5 opakowania, biore od 12 kwietnia, troche 20 mg, troche 30 mg i jest... coraz fajniej:)

nie przejmujcie sie tymi chwilowymi obtluszczeniami twarzy, ja tez pewien czas nie mialam jakos suchych ust, potem mialam, teraz znowu zero suchosci, tez bylam przekonana, ze lek nie dziala ale...oojj...dziala dziala!:)


prawie nic nie wyskakuje, twarz jasniejsza, gladsza, jakby jasniejsze przebarwienia, tylko senna jestem potwornie
ja jakos na Izoteku nie chudne, moze dlatego, ze nic mi sie nie chce, a na pewno nie ruszac;) pozdrawiam!:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 80
malinka 21
brałam stałą dawkę 30mg (w sumie przekroczyłam nieco ponad zalecane 120mg na kg ciała).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 80
hulk
Niestety nie straszę- SAMA JESTEM PRZERAżONA!!!!!!!!!!!
lekarz przepisał mi znowu jakiś żel - a ja mam dość, chyba umrę prędzej ze starości niż wyleczą mnie ci dermatolodzy "z młodzieńczegoi trądzika" z którym walczę już te kilkanaście lat!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
Partyzantka - troche czytałem gdzieś wcześniej o encortonie - ty chyba pisałaś, ale tak sie zastanawiam, to jest w postacie tabletek czy może shotów?
Drugie pytanie, czy przy dobrych wiatrach jak weźmie sie encorton kiedy zacznie sie wysyp, to można potem juz odetchnąć w kwesti kolejnego wysypu "gdzies dalej"?

Dorotka - pozostało mi życzyć powodzenia - może ustąpi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 582
dorotka1999
wiesz słyszałam ze u niektórych trzeba poprostu powtórzyć całą kuracje wiec może znalazłas sie w tej losowej sytuacji ale ponoć wystarczy tylko jedno powtórzenie (czyli w sumie dwa cykle) i wtedy wszystko schodzi
poza tym należy odczekac 8 tygodni od zakonczenia kuracji i w ciągu tych 8 tyg mogą wyskoczyc jakies "niemiłe niespodzianki" ale tylko chwilowe tak ze sie nie martw główka do góry napewno pomoże trzymam kciuki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 143
Mam pytanie, czy w czasie trwania leczenia można pić alkohol?? jeśli tak to w jakich ilościach? pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 83
Witam, wczoraj wrocilem do dermatologa, pierwsze opakowanie z dawka 60 mg a dzisiaj zaczynam z 80mg wiec zobaczymy co to bedzie, ale damy rade, powodzenia w walce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 582
Partyzantka
dzięki! a jaka dawke dziennie brałas? bo zamierzam wziac ten lek na własnia reke bo nie mam teraz mozliwości isc do dermy (urlop.. :/ )
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rzucanie palenia

Następny temat

antybiotyki :/

WHEY premium