SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT / shrimp2 / rok2 / podsumowanie s. 157

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 181345

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Dziękuję, czuję się dopieszczona jak nigdy
Ale już dość, bo mi palma odbije

Zezłościłam się dzisiaj i nakrzyczałam na bogu ducha winnego chłopaczka na siłowni.
Kurna burdel osiągnął apogeum. Dzisiaj lalunie zajęły już większość siłowni, rozstawili się tak, że nie dość że nie da się ćwiczyć, to i ciężko przejść. Dodatkowo chyba się od poniedziałku te chłopy (dziś było trzech) nie myją, żeby sobie bronzerów nie zmyć :/ Efekt w cieple grzejącego oświetlenia był porażający.
Na sali z aero łącznie ze mną 3 osoby. Reszta chyba wychodzi, jak tylko wejdzie.

Dzień 98 - miska rybna (2), trening wytrzymałościowy

W misce: 2 koktajle, łosoś dziki dzwonko z grilla, śledź koreczki i śledź w occcie, brokuł, fasolka szparagowa.



No i niech to działa jak złoto, bo się właśnie okazało, że wbrew wszelkim przewidywaniom, że w tym roku wesel brak, jednak w sierpniu mam bibę. Muszę się wbić w jakąś fajną kieckę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 289 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4467
shrimp

Muszę się wbić w jakąś fajną kieckę
no to masz niezłą motywacje ja to chyba w życiu swoim sukienki nie załozyłam chyba że jako dziecko - czego nie pamietam, a tak bardzo bym chciała załozyć i wygladać seksownie marzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 844 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30567
Krewetko Wszystkiego Najlepszego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Syla33

tak bardzo bym chciała załozyć i wygladać seksownie marzenia Wszystko przed Tobą akurat to marzenie należy do tych, które się mogą spełnić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
syla no to masz jeszcze lepszą motywację ode mnie

qgqtq

Odszczekuję tego wczorajszego dzikiego łososia. Jednak hodowlany
Dzisiaj jadłam dzikiego w dzwonkach, nie umywa się do tamtego. Dziwiłam się, jak dziewczyny pisały, że im wychodzi wiór i już się nie dziwię. Ten czyściutki hodowlany filet jest zawsze tłuściutki, soczysty i pyszny Dzikie dzwonka okazały się wiórowate, że o ościach nie wspomnę. No i dlaczemu tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5523 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64827
shrimp2
No i dlaczemu tak?


no właśnie

Ja dzisiaj sprawdzałam ile ryby jest kupowanym, mrożonym filecie, wynik badań trochę mnie zdenerwował

A w kwestii sukienki, to o jakim kolerze myślałaś bo to wiesz, trza by poszukać motywacji

Zdjęcia w moich dziennikach są mojego autorstwa i stanowią moją prywatną własność. Nie zgadzam się na ich publikowanie w jakiejkolwiek formie poza tym tematem

Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2011:
http://www.sfd.pl/konkurs/filonka_podsumowanie_str69-t725666-s69.html#post8
Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2013: http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_KONKURSU_PS_2013/FILONKA-t953383.html

Aktualny dziennik;
http://www.sfd.pl/filonka/DT__2013_redukcji_ciąg_dalszy-t955419.html
If you really want to do something, you'll find a way. If you don't, you'll find an excuse.

NO MORE EXCUSES!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
Dzwonko dzikiego, zamrozonego łososia polewam lekko oliwa, sypie ziolami wrzucam do pieca 180-190 stopni na 15-20 minut. Jest wilgotny i ladnie rozpada sie na kawaleczki. Tluszczem nie ocieka ale wiorem nie jest.

Co do sukienek to kochane jak szalec to szalec i od razu w ognista czerwien. Sexi na maxa musi byc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Trochę z opóźnieniem ale ja też ściskam urodzinowo i życzę, żebyś w tej kiecce na najbliższą okazję wyglądała obłędnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
filonka, wiadomo że czerwona
Albo inna żywa, wściekła, ognista
Ale poczekam na przeceny letnie, bo z zakupów netowych się trochę wyleczyłam.
Poza tym nie wiadomo do końca co z tym ślubem, bo ojciec panny młodej jest ciężko chory i właśnie czeka na operację, potem chemie czy inne podobne, ale rokowania marne, więc myślą co robić w tej sytuacji
Życie jest momentami mocno popieprzone

lunika dziękuję, wypróbuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
Krewetko, się wzięłam i spóźniłam, ale życzę wszystkiego naj naj
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

siłownia - orbitrek

Następny temat

Nie popełnić błędu

WHEY premium