SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

vixen3 / Trzeba w końcu ruszyc z miejsca

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129580

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
gratuluje zdanego egzaminu na wat;) mam nadzieje ze bedziesz opisywal co tam działasz:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
Ile trening zajął czasu?
Widzę że mądrze dobrane serie, bez szaleństw

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
Janusz
Siema byku dawno Cie nie było Dzięki i mam nadzieje że będę miał czas zarówno na pisanie aktualności w dzienniku jak i na kontynuowanie treningu na siłowni


Killing
wiesz co że nie mierzyłem dokładnie ale myśle że standardowo nieco ponad godzine (wiesz serie rozgrzewkowe itd robiz swoje)
Zgadza się, ale łącznie w tygodniu dochodze do zamierzonej liczby serii. Póki co sie nie forsuje ale mimo to czuje nieźle ten trening a o tym poniżej






Z dziennika:
Mam za sobą 2 dni treningowe, dziś i jutro mam wolne. Powiem wam że wczoraj na treningu kompletnie nie mogłem sie wczuc w prace najszerszych i je wyizolować a co się dzisiaj rano okazało że mam potężne domsy w motylach Takze w: środkowych kapturach, dwójkach i brzuchu (abs 8 minut daje znac już 2 dzien) domsy sa obecne. Myśle ze to nie jest zasługa idealnej techniki a tego że byłem troche odzwyczajony od porządnych treningów przez te przygotowania do sprawnościówek

Zmieniony przez - vixen3 w dniu 2012-07-21 10:45:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
Ostatnio nie było czasu ale będę nadrabiał powoli wszystko:) z czasem może być różnie, tam to chyba dużo zajęć ale może tragedii nie będzie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1402 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18065
Również gratuluję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
Dzięki Panowie i postaram sie nie zmarnować tej szansy którą sobie wypracowałem



a dziś na siłowni:
A2 Klatka barki tric
WL 3x10 39kg
wyciskanie hantli skos dodatni 2x12 12kg
wyciskanie hantli w siadzie 3x12 8,5kg
szrugsy 3x12 39kg
dipsy tricepsowe 2x max
francuz leżąc 2x10 20kg

+ABS 8 minut (wymiękłem przy świecy, ale reszte zrobiłem zgodnie z planem)


No cóż moge powiedzieć, ciężary jeszcze małe bo początek planu. Zapas był wszędzie (tylko dipsy na maxa). Nie licząc ABSa to nie było ciężko choć starałem sie skupiać na ruchach.






Zmieniony przez - vixen3 w dniu 2012-07-23 17:23:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ABS na brzuch?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23067
gratulacje egzaminu :) jak dlugo dipsy masz w planach ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Nie progresujesz z serii na serie? Wiesz że to jest takie troche..... głupie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1904 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14939
Wiesz co Vix ,mam obawy czy trenując barki po klatce dasz radę progressować z obciążeniem. ja to przerabiałem i u mnie nie bardzo to działało.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROSZĘ O SPRAWDZENIE MOJEGLO PLANU TRENINGOWEGO

Następny temat

trening 2 razy w tygodniu

WHEY premium