SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

vixen3 / Trzeba w końcu ruszyc z miejsca

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 130425

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Sraj na tą kulturystyke, zostaw ją narcyzom i gejom. Baczność, kuhwa kocie yebany! Kiedy masz testy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
Przemyski
Dokładnie Zostawiłem sobie tylko po 1-2 ćwiczeniu siłowym na każdy trening (które z resztą też się przydadzą, bo nie ma co robić samej kondycji) a reszta właśnie bardziej sprawnościowo. No to graty za testy. Odezwe się jeszcze fo Ciebie na gg jak będę miał troche wiecej czasu bo chce sie troche wiecej dowiedzieć o tej Twojej rekrutacji.

Venc

No przecież masuje, całe -4kg od grudnia i to zauważyłem że mi ostatnio fat z brzucha zszedł

Cokta

12 lipca w WSO we Wrocławiu a na Wat mi jeszcze nie przyszło ale też jakoś na początku lipca. Może kiedyś będziesz moim podwładnym buhahahaha





Dzisiaj byłem na badaniach (kolejnych) w wojskowej poradni psychologicznej. Jednym słowem MÓZG ROZYEBANY!!! Dali najpierw 60 pytań na logike z dopasowywania rysunków potem jeszcze 10 pytań z takiego kojarzenia faktów (jedno i drugie zyebane fchooy). Nastepnie 2x100 pytań na określenie charakteru. Później jeszcze jakaś dogrywka: kolejne 60 bezsensownych pytań. Później jakieś badania z naciskaniem przycisków to lajcik i na koniec chyba pół-godzinna rozmowa z psychologiem który próbował mnie zagiąć w wk***ić. Na szczęście wynik pozytywny, ale po wyjściu miałem zlasowany mózg. Później jeszcze musiałem zawieść wyniki do wku i jak wróciłem do domu to już nie miałem siły na nic tym bardziej że do 16 zjadłem snickersa i kilka łyżek owsianki. Bieganie odpuściłem.


Wypiske z wczoraj moze wrzuce jak mi sie zachce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
WL 5x5 46,5kg
duży luz
Wiosło 5x5 46,5kg
duży luz
Podciąganie szerokim nachwytem 2s max

+Crossfit:
6x zarzut
12x dumbel swings
12x burpees


5 obwodów


mam film z crossfitu wstawie później




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
zauważyłem że mi ostatnio fat z brzucha zszedł
Zawsze to jaki pozytyw :D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1904 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14939
ja kiedyś jak pobiłem chłopaka w szkole (któryś tam raz) to też miałem takie testy
dobrze ,że wynik pozytywny ale u Ciebie to jakoś sporo tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
Muszę spróbować z tym Twoim ustawieniem nóg;)
Jak pracujesz nad 10x10?
Ja też mam ścianę przy dipsach, tak że też będę szukał jakiejś metody na to;)
"No właśnie spinam poślady jakby mnie stado gejów goniło" - padłem
Mogę pomóc jak coś nagrasz;)
Na testach myślę że około 15 by mi zaliczyli, ostatnio zaniżyłem l.p. żeby dopracować technikę i zacząłem robić podchwyt (przy tym nawet gdy chcę to nie umiem technicznie) bo przy rekordzie zaczynałem sobie pod koniec pomagać ruchami ciała a nawet tego nie zauważałem.
Cokta dobrze prawi o kulturystyce, żołnierz ma być sprawny a nie ma być wielkim klocem co się ledwo rusza:) co nie znaczy że nie można mieć masy mięśniowej bo sam znam i widziałem kilku wielkich żołnierzy no a Ty na pewno widziałeś Knife'a i jego treningi. No ale nad tym to już ciężej trzeba pracować i łączyć to z treningiem wytrzymałościowym.
Od razu miałeś wyniki testu? Szybko tam działają:) i dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1904 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14939
szybko,janusz dobrze prawisz,sam też kiedyś sprawdzę ile razy technicznie się podciągnę ,może też z 15 bym zrobił
vix a względem dipsów nie próbowałeś na siłę dorzucić obciążenia ? u mnie to często działało ,jak nie mogłem stagnacji pokonać ,dorzucałem na siłę i po jakimś czasie było widać efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
janusz121
Jak pracujesz nad 10x10?

Jeżeli chodzi o 10x10 to zwracam uwagę głównie na technike nawrotów i sposób hamowania/przyspieszania. Z tego co wyczytałem to najważniejsza tu jest właśnie technika i siła nóg a szybkość odgrywa małą rolę.
http://biegajznami.pl/Forum/Trening/10-x-10-bieg-wahadłowy
tutaj gość fajnie podpowiedział

janusz121
Mogę pomóc jak coś nagrasz;)
Na testach myślę że około 15 by mi zaliczyli, ostatnio zaniżyłem l.p. żeby dopracować technikę i zacząłem robić podchwyt (przy tym nawet gdy chcę to nie umiem technicznie) bo przy rekordzie zaczynałem sobie pod koniec pomagać ruchami ciała a nawet tego nie zauważałem.

Właśnie wczoraj nagrałem (chociaż nie było powera :/ ) i też zauważam że nieświadomie i mimowolnie sobie pomagam. Jak odginam nogi do tyłuto plecy mi się wyginają bardzo w łuk i tułów nie jest prostopadle do podłoża. Wrzuce film na yt i zapodam Ci na priva


janusz121
Od razu miałeś wyniki testu? Szybko tam działają:) i dobrze.

Właśnie też się troche zdziwiłem że tak szybko. Odpowiedziałem na początku łącznie na ~300 pytań i już 5 min później miałem rozmowe z psychologiem który w trakcie tejże rozmowy wypisywał opinie. Jednak nie cała służba zdrowia (o ile można to do niej zaliczyć) jest taka chvjowa

Dex
Jakoś nie próbowałem z obciążeniem robić. Teraz nie planowałem wogóle dipsów w planie ale wrzuce 2-3serie klatkowych zamiast 2s wiosłowania bo najszersze i tak dostaja w podciąganiu.
Takie bez bujania podciąganie nazywamy siłowym a z dowolnym bujaniem technicznym



Wczorajszy trening
Siady
rampa 5 50/60/70/80kg
drążek średnim nachwytem (cienki drążek) Total=31
odzwyczaiłem sie od pracy na cienkim drążku i teraz już mi lepiej technicznie idzie na grubym tak źle i tak nie dobrze

+crossfit:
7x hang clean and press
12x burpees
10x pompki


6 obwodów


zaraz wpadną filmy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Ja się teraz podciągam każdego wieczoru (na podwórku jest trzepak), może coś ruszy ta ilość w końcu, bo na razie 5 nachwytem w serii nie mogę przebić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
właśnie ja nie ogarniam tego podciągania... już nawet waga mi lekko spadła a podciąganie jak stało tak stoi. A mój kumpel który waży 60kg przy wzroście ~184 podciąga się >25 razy chociaż nie ćwiczy wogóle. I taki typ zaliczy dużo lepiej aprawnościówki chociaż sie wogóle nie przygotowuje a w mc i siadzie by pewnie nawet raz nie podniósł wagi swojego ciała...


DO OCENY!!!
na tym filmie tylko hang clean and press
nie wiem czy o takie odbicie z nóg chodziło PanuDarkowi...



w drugim filmie do oceny zarzut i dumbell swing
tutaj troche inaczej zarzucam sztangę (nie odbijając jej od ud) ten sposób jest poprawniejszy?
w dumbell swing wbrew temu co by się mogło wydawać nie pracuje wogóle barkami, łapy są luźne.



Kvrwa nie wiem jak odwrócic film


zaległy martwy ciąg, 92kg z zapasem





i podciąganie, chvjowo nagrane. Na filmie tego nie widać za bardzo ale staram się zaczynac ruch od retrakcji łopatek


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROSZĘ O SPRAWDZENIE MOJEGLO PLANU TRENINGOWEGO

Następny temat

trening 2 razy w tygodniu

WHEY premium