SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

vixen3 / Trzeba w końcu ruszyc z miejsca

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 130284

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 502 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3196
Nie przejmuj się tym MC Na 100% miałeś zły dzień . Ja bym sobie nie podarował i ponowił próbę :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1904 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14939
jak wyżej , ale vix przez ciebie flache przegrałem ,więc następnym razem licze na 125 :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
Vix jeżeli jest to dla ciebie tak ważne to poczekaj jakiś okres czasu (nie długi) zastosuj się do wskazówek które dał ci Pandarek 2 dni temu i wybierz odpowiedni moment. Powinieneś go wyczuć, w jakiś sposób. Może wtedy Ci się uda dać z siebie te 110%.
Dla mnie maxy jak i dla ciebie też są tam jakimś małym wyznacznikiem siły.;))
Popatrz dextr robił zakłady, nie możesz go teraz zawieść.
Powodzenia.

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
yebany koles od ciezarkow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
vixen3
Kuba
Chce jedyny raz to zmierzyc, bo więcej juz prawdopodobnie nie będę robił 5x5 ani żadnego tego typu treningu. Jeżeli cwicze tyle czasu i jedynym wymiernym efektem są własnie maxy to chce je zmierzyc dla własnej motywacji


ok spoko nie ma tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
Sidex, maxwell, dex
Wielkie dzięki za motywacje w sumie te wyniki które mam są dla mnie zadowalające na chwilę obecną, ale oczywiście mogą byc jeszcze lepsze dlatego spróbuje raz jeszcze

Dex serio się założyłeś?



Wczoraj byłem na koncercie Chady i Soboty i wróciłem późno. Z tego powodu dzisiaj późno wstałem, a jeszcze na 14 ide do babci więc najprędzej trening zrobie ok 19-20. Zrobie dziś kompleksy sztangowe, a jutro zmirzymy się z mc ;D



DZIS ALBO JUTRO WRZUCAM PODSUMOWANIE 5x5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 502 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3196
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1958 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17458
Czekamy !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1904 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14939
no czekam też z niecierpliowścią,ale już kiedyś obliczyłem jaki progress w siadach masz i jest super :D
chciałem się z shitem założyć ,ale on z jakimś mlekiem wyjeżdża non stop
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROSZĘ O SPRAWDZENIE MOJEGLO PLANU TRENINGOWEGO

Następny temat

trening 2 razy w tygodniu

WHEY premium