SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

vixen3 / Trzeba w końcu ruszyc z miejsca

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129568

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 232 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7934
i noge tą którą masz wyprostowaną, do tyłu by była prosta,a na filmiku zginasz w kolanie...
tak mi się przynajmniej wydaje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12153
ja kiedys cwiczylem wioslo sztangielka tak jak ty,lecz teraz zmienilem i staje na przeciwko laweczki i opieram sie o nia tylko ręką (bez kolana) i zdecydowanie lepiej czuje plecy, wczesniej czulem ramie.


Zmieniony przez - PacMan12 w dniu 2012-02-26 20:10:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
Dex
Myśle że póki ciężar na to pozwala to nie ma sensu szarpac. Jeżeli dojdę do granic progresu to będe tak robił

Cokta
No starałem się w stronę biodra podciągac. Bliżej nie moge bo mi krążki o tułów zahaczają

Tody

Zazwyczaj staram sie tą noge prostowac, ale dosyc słabo rozciagniete dwójki mam i czasem lekko zginam. Chyba nie jest to rażący błąd

Pacman
Spróbuje Twojej wersji next time




Z DZIENNIKA
Dzisiaj sobie troche pobiegałem. Było zdecydowanie dużo łatwiej niż jk ostatnio biegałem przy -15 stopniach. Napięcie w mięśniach piszczelowych które odczuwałem ostatnio tak jak napisał mi Janusz było winą twardego podłoża, bo dzisiaj biegałem po polnej dróżce i nie było żadnego napięcia.

Przed chwilą poodrabiałem troche lekcji i jak skończyłem to odczułem lekki ból tym razem w lewym barku. Podobny jak 2 tygodnie temu w prawym co wtedy spowodowało przymusowe pominiecie kilku cwiczeń na klatke. Musze znów zrobic gigaserie Wodyna, żeby wykurowac sie na wtorkowy trening klatki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 695 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8917
Probowales MP 30kg? Naprawde jest Ci az tak ciezko? :D

Zmieniony przez - Waszek1995 w dniu 2012-02-26 20:29:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12153
ja w tym cwiczeniu moglem uzywac zdecydowanie wiekszych ciezarow. Ewentualnie na plecy dobre jest jescze wioslowanie pol-sztanga. Ostatnio powrocilem do teog cwiczenia i super czuje plecy na nastepny dzien od zakwasow ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
Waszek
Trening 5x5 kończyłem na ciężarze 38kg 5 serii po 5 powtórzeń. Teraz skupiam się na pompie i opuszczam do brody co paradoksalnie bardzo mi utrudnia to cwiczenie. Swoją drogą barki są chyba moją najsłabsza stroną


Pacman
Ja też odczuwam jeszcze zapas w wiośle. Wole spowolnic fazę negatywną i robic nieco mniejszym ciężarem zamiast rzucac się na duże obciażenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
To ładuj piątki. Możesz sobie ułatwić, ustawiając ławkę na skosie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
Tam są właśnie piatki tyle że są to te talerze z otworami i i tak mają sporą średnice. Drugą rade zastosuje next time
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23067
o prosze kolega tez splicik :) chyba urosles z tego co widac po filmie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 502 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3196
Niezłe bydle wyrosło i nadal rośnie aż strach się bać co za rok będzie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROSZĘ O SPRAWDZENIE MOJEGLO PLANU TRENINGOWEGO

Następny temat

trening 2 razy w tygodniu

WHEY premium