SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

vixen3 / Trzeba w końcu ruszyc z miejsca

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129597

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 862 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21531
vix jeżeli Ci chodziło o mnie to mnie w przysiadzie nic nie boli, tylko miałem problem z kolanem (jałowa martwica guzowatości kości piszczelowej) a właśnie w następnym planie chcę spróbowac przysiadu z wyskokiem, a wygląda, że kolana mogą trochę dostac, ale jak mówisz, że u Ciebie nic to dobrze ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
Akurat z tymi plecami do o dexa mi chodziło po pisał że ma od weekendu z nimi problem

Fajne cwiczenie. Tylko raczej do fbw jako jedyne cwiczenie na czwórki to taki wyskok sie wg mnie nie nadaje, ale do splita jak dla mnie w sam raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1904 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14939
no nie ma to jak zacząć od porządnego siadu ,aż w głowie się zakręci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Szczególnie na 15 powtórzeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1904 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14939
oj piętnastki potrafią pobudzić :D albo zamulić nieraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Zamulić? Nie realne, ja pamiętam ostatni trening ciągów w 2011 - piekło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak robię ostatnią serie 10 w MC to mi we łbie się kręci ze zmęczenia 15 to było by coś gorszego o wiele bo jednak trzeba mieć wydolność i powoli trzeba przejść albo lajtową progresję od początku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 502 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3196
Mi w siadach czasami zamula , we łbie się kreci. Na 100% zle oddycham czy cos :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 695 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8917
@sidex95 to nie tylko kwestia oddychania. Przeciez przysiady to najwieksza grupa miesniowa, wiadome ze jak ja cwiczysz to nie bedzie tak latwo jak np. cwiczenie bajca. Tez czasami ze zmeczenia po ostatniej serii przysiadow kreci mi sie w glowe :D Raz wstalem odlozylem sztange i sie zakrecilem, ale wtedy to duzy wysilek + tak jak mowisz nie oddychalem haha :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Cokta po 15stkach można zamulic z tego wzgledu, ze moze ci sie zbierac na wymioty, a od tego raczej pobudzony nie jestes, nie raz tak mialem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROSZĘ O SPRAWDZENIE MOJEGLO PLANU TRENINGOWEGO

Następny temat

trening 2 razy w tygodniu

WHEY premium