SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

vixen3 / Trzeba w końcu ruszyc z miejsca

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129299

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
Jak byłem na dniach otwartych watu to gadałem z jednym rekrutem który miał 92% z rozszerzonej maty i mówił że nie było mu się łatwo dostać

a tak btw jak z nim gadałem to j**ało od niego wódą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23067
czemu tam az taki rygor jest gdzie sie chcesz dostac?
o stary ale rozjechales mature graty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
Ties
Tam jest kilkunastu chętnych na 1 miejsce. W końcu szkoła oficerska, więc trzeba się czymś wyróżniać od zwykłego żołnierza.

a matura powiem szczerze że jakbym napisał lepiej rozszerzoną matme i podstawową fizyke to byłbym zadawolony a tak mam średnie odczucia.
jak już pisałem
vixen3

pewnie powiecie że 'przecież ma zaj**iste wyniki czym on sie martwi' ale wierzcie mi ze 96% z podstawowej matmy na wacie nie robi na nikim wrażenia, a dodatkowo fizyka była przeyebana i nie mam pojecia jakie mam szanse




pozostało napieprzać sprawność
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
będzie dobrze na pewno się dostaniesz a jak nie to idź na bezpieczeństwo narodowe a później do woja i masz już stopień sierżanta, do wojska lepiej niż policji zdecydowanie

a po oficerce co dają bo po podofcerską to wiem bo kumpel był teraz jest kapralem

Zmieniony przez - KUBINHO w dniu 2012-05-13 14:49:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
Pogratulować matury:) jak tam czas na km i drążek? Robisz już interwał?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
Kubinho
Jeżeli pytasz o stopień po oficerskiej to masz podporucznika


Janusz
Do teraz nie miałem zbytnio głowy do interwałów i sprawdzania czasu na 1km przez tą mature i biegałem ze stałym tempem, ale z pewnością kondycja poszła na +. Może dzisiaj pierwszy raz zrobie interwały. Masz jakiś pomysł jak odmierzać czas pomiędzy interwałami podczas biegu? bo raczej trzymanie stopera nie wchodzi w gre bo biegnąc nic nie będę widział
a drążek idzie bardzo powoli, wczoraj na treningu zrobiłem 9 powt, moze jeszcze jedno bym dołożył

Zmieniony przez - vixen3 w dniu 2012-05-14 17:56:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powodzenia z tą szkołą oficerską Ale fakt faktem, łatwo nie będzie. Będe już regularnie (koniec testu sponsorowanego = wiecej czasu) !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
Jasna sprawa jak biegałeś a nie opier*alałeś się to musi być na +;) był ten interwał dziś? Hmmm, możesz nie robić interwałów na czas tylko na dystans. Np na początek 100m sprint/100 m trucht, później 100m sprint/50 trucht, 150 sprint/50 trucht. Jak nie masz wyliczonego i wyznaczonego dystansu (pachołki przy drogach są co 100m) to możesz sobie obrać jakiś odcinek i biegać tam i z powrotem:) sprawdź czy nie masz w telefonie takiego stopera czy jakiegoś czasomierza którego by się dało nastawić że daje Ci sygnał dźwiękowy co określony czas, super sprawa. Albo idź na targ i kup zegarek na rękę ze stoperem za 10-20 zł:) ja z takiego już któryś rok korzystam a drogi z pulsometrem mi się zj**ał po pół roku:) na pewno jeszcze przybędzie lp przed testami;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
Przemyski
dzięki;) zabieram się własnie za nadrabianie zaległości i zobaczę jak pyzgałeś na tym teście


Janusz
Zrobiłem ten interwał, pierwszy raz tak mniej więcej 45-15. Zrobiłem ok 5 takich cykli i poźniej biegałem normalnym tempem bo się ludzie dziwnie patrzyli, ale teraz już będę miał na nich wyebane
Znalazłem właśnie u siebie w telefonie funkcje minutnika interwałowego i to mi załatwia całą sprawe, jutro wypróbuje.
Po zakończeniu ostatniego interwału mam konczyć bieganie czy moge dobiegać do domu (jakieś 500m)?




z dziennika
kurde zrobiłem sobie na ostatnim treningu 4x12 frontów na Nie morderczym ciężarze dzień później dałem te interwały i domsy w czwórkach dzisiaj mi się trzymają już drugi dzień z kolei co u mnie jest niespotykane. Nawet po 8 seriach siadów nie miewałem domsów, ale to pewnie wina 6 dniowej przerwy od jakichkolwiek treningów którą zrobiłem w tygodniu w którym pisałem matury
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DOMS przejdą możesz lekko potruchtać aby trochę się rozruszać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROSZĘ O SPRAWDZENIE MOJEGLO PLANU TRENINGOWEGO

Następny temat

trening 2 razy w tygodniu

WHEY premium