SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

vixen3 / Trzeba w końcu ruszyc z miejsca

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 130394

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23067
surowe sie wchlanaija 6 a ugotowane 3 ale ugotowane sa zdrowsze :) bodajże Woodyn mowil o tym w tv sfd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Ties- ugotowane jajka się wchłaniają koło 5 godz 30 minut. Surowe szybciej o bodajże 3-4 minuty, a więc w granicach błędu statystycznego.
Wrzuciłem wczoraj linka pokazującego, że jajka ugotowane są trawione przez organizm w 94%, a surowe w 64%.

Vixen- Spoko, nie mam zamiaru Cię do niczego zmuszać. Skoro Twoja decyzja jest powodowana pragmatyką, a nie ślepym podążaniem za mitami, to nie ma problemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pandarek Salmonella? To na minus. Plusów żadnych nie mogę się doszukać. Salmonella jest tylko na skorupce - polewasz wrzątkiem jajko i możesz spokojnie rozbijać Spory o jajka toczą się na tym forum już 12 lat, więc nasza dyskusja do niczego nie doprowadzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Przemyski - ty serio twierdzisz, że bakterie salmonelli można znaleźć tylko na skorupce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
Pandarek ja tam jadam surowe jajka od ponad pół roku codziennie i nie odczułem zadnych negatywnych skutków, mój tata w dziecinstwie pił jajka prosto ze skorupki i jest okazem zdrowia. Ale mimo wszystko będę uwazał bardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 502 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3196
łooo patrze hardkorowo surowe jaja jesc xd , tak zapytam sklepowe czy swoje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
Jadłem głownie swoje ale ostatnio zaczyna brakowac to dojadam sklepowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pandarek nie ma co być przewrażliwionym, jem juz troche i nic nie jest Jak 80% tego forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
Shit ten sam link wrzucił Pandarek na poprzedniej stronie. Pewnie że wolałbym gotowane jesc ale praktycznie nie mam wyboru przez ten mój apetyt


Przemyski dokładnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROSZĘ O SPRAWDZENIE MOJEGLO PLANU TRENINGOWEGO

Następny temat

trening 2 razy w tygodniu

WHEY premium