Popularny internetowy celebryta Calum Von Moger po kilku niefortunnych kontuzjach, nie do końca wiedział, jak jego dalsza kariera jako kulturysty będzie przebiegałą. 30-letni Australijczyk od prawie dziesięciu lat stara się osiągnąć status zawodowca. Za każdym razem, gdy był już blisko osiągnięcia swojego celu, z powodu niemądrych rzeczy, które robił, cofał się kilka kroków w tył. 

https://youtu.be/WvAaeyZSU0Q

W 2017 roku zerwał biceps, próbując zrobić uginanie bicepsa ze sztangą o wadze 181 kg w tandemie z Chrisem Bumsteadem. Następnie już rok później doznał kontuzji nogi i kolana w wypadku podczas wspinaczki i ponownie zerwał ten sam biceps, próbując podciągnąć się na klif. Planował powrót w 2019 roku, ale dowiedział się, że jest ojcem i został wciągnięty w intrygę z matką dziecka. Mimo wszystko biznesowo radził sobie dobrze i nie pozwolił, by świat o nim zapomniał. Wystąpił w kilku popularnych filmach i założył  własną markę suplementów. Miał wystartować w 2020 Jay Cutler Classic, ale sytuacja związana z Covid-19 pokrzyżowała mu plany.

 

W końcu udało mu się wrócić na scenę i to w wielkim stylu! Podczas NPC Universe 2020 zdobył pierwsze miejsce w Classic Physique i zgarnął wymarzoną kartę PRO. Z pewnością jest niesamowicie szczęśliwy i poczuł wielką ulgę po kilku latach starań. 

W poście na Instagramie po wygranej napisał:

„Wspaniale jest wrócić! Dzięki za całe wsparcie przed zawodami. Jestem bardzo wdzięczny!” 

 

Jeśli Calum Von Moger będzie miał chrapkę na tytuł Mr. Olympia w Classic Physique, to na pewno nie będzie łatwo. Będzie miał mocnych przeciwników, takich jak Chris Bumstead, Breon Ansley oraz kilku innych utalentowanych zawodników.

https://youtu.be/vUKcBp29Ogs

 

 

Komentarze (8)
lodzianin1

Fajna sylwetka

1
Christo87

A dla mnie pomyłka. Przereklamowany gość niestety

2
lordknaga

poziom mega slaby, z tego co kojarze to on wygral pierwsze miejsce i karte pro :-) overall niestety juz byli lepsi.

3
pingvin83

Widziałem na netflixie film o nim. Było pokazane jak z normalnego faceta do 2 miesięcy zrobił się 15 kg cięższym mega docietym zawodnikiem. Nigdy go nie zalewa nawet jak nie ćwiczy. Dobry genetyk i bardzo dobrze reaguje na SA. Mimo złamanej kości udowej oraz zerwanego bicepsu . I jak widać jest w formie.

0
rarytas1

To nie talent a pamięć mięśniową . W formie jest , ale nie na poważne zawody

0
babcius

Będzie miał chrapkę na tytuł mr.O w Classic physique? No lepszego żartu to dawno się słyszałem. Przecież on nawet do top 5 by tam się nie dostał. Nie mówiąc już o pokonaniu Cbum’a czy Ansleya. Niebo a ziemia.

3
lodzianin1

Dla mnie dobrze wyglady, nie jest przerosniety
Niezle proporcje.

0
cynik75

"cofał się kilka kroków w tył" - gdzie jest redakcja tekstu? Właściwa forma to po prostu "cofał się kilka kroków". Nie można się cofać do przodu lub na boki.

0