SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

vixen3 / Trzeba w końcu ruszyc z miejsca

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129710

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
Konowator
yyy na pewno opisywałeś moje zdjęcie? dzięki

Kubinho
No trzeba byc wyjątkowym pasjonatem żeby nauka sprawiała przyjemnośc
Dzięki

Dex

Daj spokój Chciałbym miec takie bary i taki bf jak Ty

Waszek

No właśnie klate chyba najdokładniej przetrenowuje, bo po każdym treningu mam tam domsy.
Co do pasa imo dobra technika i nie porywanie się na zbyt duże cięzary uchroni Cię najlepiej przed kontuzjami. Najpierw technika potem ciężar. Ja np nigdy nie miałem bólu w kręgosłupie, ale fakt że obciążenie dobierałem czasem nawet zbyt ostrożnie
Dzięki






Zaraz wypiska z treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563

nogi, brzuch i przedramiona

Przysiad z wyskokiem 4x9 28kg


Przysiad klasyczny
4x7 78kg (+1)

Step ze sztangielkami 3x10 2x14kg


Mcnpn
2x10 51,5kg (+2)


Uginanie nóg na ławce rzymskiej ze sztangielką 3x10 7,5kg (+0,5)
kvrwa dzisiaj mi 2 razy sie sztangielka wyśliznęła

4xSS
Wznosy kolan w zwisie
14
wspiecia na palce 27 (+1)


4xSS
Spięcia
14
uginanie nadgarstków (podchwyt+nachwyt) 10,5kg x max (+0,5)




NAGRAŁEM OSTATNIĄ SERIE SIADÓW I MCNPN


Siady - nie wiem czy te wyskoki mnie tak męczą ale liczyłem że dojdę na lajcie na tych zakresach do tego ciężaru którym kończyłem 5x5 (86kg) a tymczasem jest 78 i nie byłem pewiem czy wstanę z nim :/
Technika nie zachwyca. W ostatnim powtórzeniu widac wyraźnie jak przenoszę niepotrzebnie ciężar bardziej na palce





Mcnpn
chvjowo ustawiłem telefon, ale gwarantuje że w najnizszym połozeniu sztanga jest ~20 cm od piszczeli










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 502 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3196
łoo pacze Vix na fotkach jak jakiś zawodowy kulturysta . Wszystko jes dobrze , nie masz czym się martwić . Dokonczysz plan i zobaczysz zmiany :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
Dzięki wielkie sidex jeszcze dużo przede mną

Tak teraz rozmyślam że w siadach i mc w następnym planie wejde na wyższe zakresy bo na niskich mi sie już chyba progres wyczerpał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1855 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13362
vix zakresy rzędu 12-15 powt są najlepsze :),na nich mia właśnie najlepiej progres rośnie :),pozdr :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 109 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 718
Vix no ładnie ładnie tak nie chciałeś zdj klatki wstawić a jest dobrze plecy barki i bic kozackie ;p klatkę trochę dorzeźbisz i będzie git majonez ;D

PS a na tym 2 zdj to Ty bez majtek byłeś ?? ze cenzura :D? Tylko żeby nie było ze lubię chłopców ;D

Zmieniony przez - MrKush319 w dniu 2012-03-09 15:29:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 862 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21531
w siadach ciężar ładny, technika może byc. Wiadomo, że nie będziesz robił przysiadów z ciężarem podchodzącym pod maxy z idealną techniką, ale tragedii i tak nie ma
+ za pyska.
Mrkush319 dziwne rzeczy chodzą Ci po głowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
Po zdjęciach widać że dobrze jest;) dorzucisz mięcha i będzie zayebiście, a siła też rośnie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
Konowator
No praktycznie od września w siadach nie przekraczam 7 powt a w mc 4 także odmiana się przyda tylko się boje że jak będe robił np mc na 15 powt to wypluje płuca

MrKush

Dzięki
Tak, zaraz po wyjściu z wanny zrobiłem i dałem cenzure żebyście się nie zachwycali pompą w najwiekszym mięśniu

Hiperkoks
No właśnie chodzi o to że maxa miałem 4x97kg jak mierzyłem z asekuracją i do tego daleko, a opór duży. Chyba mi spadło troche siły po zmianie planu...

Janusz

Dzięki za miłe słowa tego mięcha to raczej dużo nie będe dorzucał bo juz niedługo zmieniam priorytety treningowe, wiesz na jakie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Przesadzacie - to jest dopiero baza mięśniowa a gdzie nie gdzie nawet nie (kapturów brak). Dla mnie jest chudo, słabo i trzeba masować.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROSZĘ O SPRAWDZENIE MOJEGLO PLANU TRENINGOWEGO

Następny temat

trening 2 razy w tygodniu

WHEY premium