SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

vixen3 / Trzeba w końcu ruszyc z miejsca

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129573

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
witam kolege.

Słyszałem że próbujesz jakąś dynamikę włączać do swoich treningów. I widzę że crossfit wpada także.
Jak tam odczucia na takich treningach??

Interesuje mnie to bardzo bo układam trening pod piłkę nożną.
Jakbyś miał jakieś ciekawe sugestie co można by włączyć do treningu aby zwiększyć dynamikę to bardzo byłbym wdzięczny.

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 232 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7934
hej!

Chada, Hades - Tego nie da się naprawić

Za*bista nuta, Za*bisty Przekaz!!!

Słucham tego już 2 tyg, nic dodać nic ująć ;)

BTW

Trzym siłe, Powodzenia ;)

Pozdr.







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
Killing
Siema ;) tak, włączam troche dynamiki do treningu bo to mi sie przyda w woju (o ile sie tam dostane). Odczucia odnośnie crossfitu bardzo pozytywne! Jeżeli Twoim celem jest właśnie poprawa dynamiki i kondycji a nie chcesz stać sie zalanym klocem to z pewnością warto jest wprowadzić to chociaż 2 razy w tygodniu. Polecam Ci szczególnie ćwiczenie o nazwie 'burpees' które dobrze rozwinie Twoją zwinność i napewno tego typu ruch przyda Ci się w piłce nożnej. Ja włączyłem też do treningu zarzuty itd ale cholernie ciężko jest się w nich nauczyć techniki wiec na początku możesz opierać trening o inne cwiczenia jak np. dumbell swing czy pompki z klaśnieciem. Naprawde polecam ten trening jeśli Twoim priorytetem nie jest tylko sylwetka i nie chcesz stać się ociężały

Tody
Też mi wpadł w ucho ten kawałek, a ja jutro jade na koncert na którym miał być też Chada ale siedzi w pierdlu od kilkunastu dni i go nie będzie :/




Z dziennika
przedwczoraj był trening podciągania i bieganie ze stałym tempem wczoraj nie miałem czasu zrobić nic (ale teraz już się oszczędzam bo w przyszłą środe pierwsze sprawnościówki więc nie ubolewam z tego powodu). Dzisiaj był lekki basen a dodam jeszcze trening podciągania i przebiegne kilka razy 10x10.
Jutro szczególny dzień z 3 powodów: imieniny :D, wyniki matury i po południu Step records festiwal na który czekałem kilka tygodni

Sory Panowie ale przez ostatnich kilka dni nie miałem zbytnio czasu na forum i chyba aż do zaliczenia testów sie zbytnio to nie zmieni
Pozdro Koksy, SIŁA!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1855 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13362
napewno zrozumiemy :D poinformuj o wyniku matury :P:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Też jutro dla mnie szczególny dzień - wyniki matury i podpisanie umowy o prace, czyli kolejny niewolnik płacący podatki I się nie pooperdyalam

Kiedy te testy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
Płać Cokta płać bo jak dobrze pójdzie to z tych podatków będą mi żołd wypłacać :D
4 lipca na Wacie, 12 lipca na WSO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
I jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
z czym?

jeśli pytasz o przygotowania to najlepiej stoje z biegiem na 1km, podciąganie ostatnio poszło o 1-2 powt do przodu i jest 10 repsów (a myśle że na testach przy adrenalinie dojde do 11-12), sprint na 50m też bez tragedii, ale 10x10 i pływanie musze jeszcze dopracować w właśnie głownie na nich się będę skupiał przez te 2 tygodnie (bo 10x10 i pływanie są tylko na WSO)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
O przygotowani mi chodziło właśnie. A zamierzasz wrócić kiedyś do typowych siłowych treningów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1904 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14939
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROSZĘ O SPRAWDZENIE MOJEGLO PLANU TRENINGOWEGO

Następny temat

trening 2 razy w tygodniu

WHEY premium