SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

vixen3 / Trzeba w końcu ruszyc z miejsca

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 130262

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1958 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17458
Ja robiłęm , sam gryf (6kg) , potem 11kg , 16kg i 21kg i koniec , żeby nie rozdvpcyć nic :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
bardziej wypchnij klatke w wysokim stepie, bardziej tez kontroluj te ruchy to wazne.
Wyskok - progres ciezarowy jest minimalny w takich cwiczeniach (minimalny wzgledem silowych cwiczen, co nie znaczy ze calkowicie maly) caly progres to glownie ksztaltowanie szybkosci ruchu, z czasem bedziesz i skakal szybciej i wyzej, ale najpierw pozwol cialu i ukladowi nerwowemu sie do tego przystosowac.
Martwy na sztywnych - zaangazowanie dwojek wzrasta wraz z wypchnieciem bioder coraz mocniej w tyl, dodatkowo sztange w dolnej pozycji przesun lekko w przod - dwojki poczujesz duzo glebiej, bo lepiej beda rozciagniete.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
zastosowałeś te podkładki w mcnpn?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
Kurde, tak myślałem o tym nagraniu filmów że zapomniałem dac te podstawki. Nie moge się przyzwyczaic do tak dużej liczby cwiczeń na 1 treningu (w porównaniu do 5x5) i zapominam o niektórych szczegółach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
vixen3
Nie moge się przyzwyczaic do tak dużej liczby cwiczeń na 1 treningu (w porównaniu do 5x5) i zapominam o niektórych szczegółach


No tak jest na początku, dlatego wolałem ułożyć mniejszego objętościowego splita na początek, żeby przystosować organizm, bo np. wczoraj czułem że na bary wystarczy 8 serii wszystkiego czy 3 na bica. Będzie lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
W 5x5 miałem 4 cwiczenia na każdym treningu, zawsze tyle samo powtórzeń, tyle samo serii, tylko ciężaru dodawałem więc miedzy seriami nie musiałem myślec które to następne cwiczenie, ile mam zrobic powtórzeń itd. ale musze się do tego przyzwyczaic ponownie (bo przecież kiedys robiłem różne plany treningowe).


Dzisiaj będą plecy + barki. Już się nie moge doczekac
Nagram na pewno wiosło sztangielką i może też drążek nachwytem jak ogarnę to bujanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
A masz możliwość przesunąć tego squat racka bliżej ściany?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam po przerwie będę śledził dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
Pandarek
Squat rack to jest stojak na sztangę do siadów? Jeżeli tak to mogę go przesunąc tak że będzie bezpośrednio przy ścianie - robie tak np. gdy robie siady, a odsuwam np. do podciągania.

Kubinho
zapraszam ponownie


Z wczoraj
Plecy + barki

Drążek nachwytem 5/5/3/2/1reps 0/1,25/2,5/3,75/5kg
film

MC rampa4 45/55/65/75/85/95 (+5)

MP 12/12/10/8 25kg
opuszczałem tym razem tylko do brody i ostro piekło ale ciężarowo lipa jak chvj

Wiosło sztangielką 4x10 19kg (+2)
film

Szrugsy 3x10 50kg (+5)

3xSS Unoszenie w opadzie/bokiem 12/10reps 4kg


Filmy nie wiem czy wejdą dzisiaj bo net mi zamula strasznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
No to nie odsuwaj go- ja bym spróbował (przynajmniej raz-dwa) bardziej prymitywnej metody.
Jeśli podsuniesz stojak do ściany tak, że nie będzie miejsca na bujanie się, to nie będziesz mógł się bujać... Mój brat na poprzedniej siłowni robił podciąganie bardziej technicznie, a gdy zmieniły się warunki- to jest na obecnej siłowni drążek jest obok ściany- zmuszony został do pracy w trybie bardziej siłowym.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROSZĘ O SPRAWDZENIE MOJEGLO PLANU TRENINGOWEGO

Następny temat

trening 2 razy w tygodniu

WHEY premium