SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

vixen3 / Trzeba w końcu ruszyc z miejsca

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 130103

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
bo zle cwiczyles - proste.
DLA KAZDEGO ZDROWEGO CHLOPAKA 100kg to chwila...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
Dobra olejmy to co było, ide zaraz na trening. Dzisiaj mój tata zakończył produkcje stojaków do siadów i poręczy do pompek, wieczorem zapodam foty

Jak wspominałem jescze dosłownie 4 treningi tym planem i zmieniam

Dzieki wszystkim za rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Vix- a czy w tej diecie były przynajmniej 3 zestawy? Jedzenie takiego samego pożywienia jest NIEZDROWE i to nie tylko z punktu widzenia higieny psychicznej:
1. W każdym pokarmie masz gazylion składników odżywczych (trochę upraszczam), których nie da się uchwycić w b/t/w witaminach i minerałach. Organizm jest trochę bardziej skomplikowany, żeby jego zapotrzebowanie dało się opisać wyżej wymienionymi parametrami. Monodieta prowadzi do niedoborów np. kwercetyny (cebula) czy resweratrolu (winogrona), mimo, że b/t/w są ok....
2. Przyprawy nie są drogie, a stosować wypada je chociażby na zawartość polifenoli i innych dziwnie nazywających się związków. To podpada pod punkt pierwszy. Przejdź się po markecie w poszukiwaniu przypraw bez glutaminianu sodu i konserwantów i eksperymentuj. Dosypanie ziół prowansalskich, pieprzu cayenne czy oregano to 3-4 sekundy, tak samo kurkumy czy imbiru (smak + ochrona stawów)- z czasem nabierzesz wprawy i będziesz w stanie robić swoje własne curry jak ja- to sklepowe ma za dużo wzmacniaczy smaku.
3. MONODIETA niszczy Ci układ trawienny, bo codziennie pchasz do jelit to samo żarło, co prowadzi do produkcji przeciwciał.Każdy mówiący, że dieta prowadząca do alergii pokarmowych jest zdrowa, powinien się puknąć w czoło.


Co do treningu- Cokta ma rację. Na filmikach masz niemal wzorową technikę, a szukasz dziury w całym. Zachowujesz się jak żyjący w piekle nerwicy natręctw Detektyw Monk. Dopyerdol ciężaru. Taka moja rada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
Paniedarku
Ta dieta była rozpisana na każdy dzień tygodnia. Dni od poniedziałku do piatku różniły się co prawda tylko 2 posiłkami ale sobota i niedziela zawierały cały wachlarz posiłków. Intresuje sie zdrowym odzywianiem samym w sobie wiec zdaje sobie sprawe z tego co może przynieśc monodieta.

Myślisz ze nie uzywam przypraw majeranek, oregano, tymianek, bazylia, chilli, pieprz, kiedyś kozieradka są nieodzownym elementem prawie kazdej nie słodkiej potrawy w moim jadłospisie, czasem jakieś mixy przyprawowe typu przyprawa do kebaba czy do kurczaka też wpadną. Majeranek kupuje w paczkach po 50g bo tak szybko go zużywam.

A co do ciężarów to faktycznie przy cwiczeniach takich jak siad czy WL czuje pewna blokade psychiczną przed dołożeniem sporo ciężaru przez świadomosc braku asekuracji w razie niepowodzenia. Druga sprawa to to ze wiele starań poswieciłem doskonaleniu techniki i nie chce rzucic sie na ciezary, stracic technike żeby się potem znów cofac z ciezarem

Dobra jeszcze dzis albo jutro ogarne diete i wrzuce na forum.

Za kilkanascie minut dam wypiske z dzisiaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
To mi zabiłeś ćwieka, bo spodziewałem się zobaczyć coś w stylu "kurczak end ryż evrydej, for tajms a dej".
Ale wiesz, że samo zdrowe odżywianie bez (wykurvistego) treningu nie da efektów w postaci zwiększenia obwodów i siły?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
No wiem wiem. Tylko u mnie to było tak że jak miłem diete to treningi były (najwidoczniej) za mało hardkorowe, a teraz jak ogarnąłem technike i mam w miare trening to z dieta lipa...

Dobra dzisiaj sobie wydrukuje kilkanaście prostych przepisów z działu kuchnia sfd, żeby cos urozmaicac i jutro ułoże z nimi diete

Dzieki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Mała rada- jedz to, co lubisz. Możesz mi na przykład podać milion powodów dla których warto włączyć brukselkę do diety, ale dopóki przy mojej skroni nie znajdzie się lufa pistoletu, to nie wezmę tego warzywa do ust.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
To co lubie - czyli kebab 5x dziennie

A tak na serio to faktycznie, rzadko jadam makaron pełnoziarnisty a tak bardzo go lubie i lepiej wchodzi niz ryż, musze zamienic w kilku posiłkach

^zmiana nr 1

Zmieniony przez - vixen3 w dniu 2012-01-07 18:04:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
Dzisiaj

Siad 5x5 83kg (+1)
z nowych stojaków sie elegancko zbiera sztange, następnym razem dodam wiecej kg

WL
5x5 58kg w 3,4,5 seri po 4 powtórzenia
tu progres się skończył :/

Wiosło
5x5 59kg (+1)

Pompki na poręczach
5/5/3/3/4/3/3/3
NA NOWYCH PORĘCZACH, ZAMIANA ZA POMPKI W PODPORZE TYŁEM
robiłem to pierwszy raz, zayebiste cwiczenie


zdjecia nowego sprzętu
http://imageshack.us/photo/my-images/841/zdjcie0165w.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/830/zdjcie0163v.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/267/zdjcie0164u.jpg/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
Trening przyzwoity i pewnie fajnie się go robiło.
Stojaczki pierwsza klasa. Zresztą poręcze także, tylko powiedz mi z czego są wykonane i jak były spawane?

Jeszcze przyjdzie czas

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROSZĘ O SPRAWDZENIE MOJEGLO PLANU TRENINGOWEGO

Następny temat

trening 2 razy w tygodniu

WHEY premium