SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak ruszyć kaptury??!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 635

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 695 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4419
ahooj:)
chciałem sie zapytać czyjest to dobry pomysł na ruszenie kapturów..."

ogolnie ćwiczę takim planem BARKI +KAPtury
zaczynam
military press
unoszenie hantelek na boki
unoszenie wzdłuż tułowia
i teraz unoszenie rmaion na kaptury (ile seri) poniewaz w przedostatnim ćwiczeniu one już pracują także myślę dołożyć jeszcze 6 :)
za wszystkie odp z góry dziękuuję i pozdrawiam :)

inny niż wszyscy.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 698 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6249
IMO kaptury najlepiej stymulują takie ćwiczenia jak: rack pull, różne odmiany shrugsów oraz high pull w szerokim chwycie. Poleciłbym ci zamienić unoszenie wzdłuż tułowia właśnie na high pull w szerokim chwycie a trening zakonczyć shrugsami (faza koncentryczna zakonczona spieciem 2 sek. z sensownym ciężarem) a w dni gdy trenujesz martwe ciągi dodać kilka serii ciężkich rack pulli ( chyba że nie masz możłiwości wykonania tego ćwiczenia). Możesz też w cwiczeniu 2 czyli unoszenie hantelek na boki zwiekszyć ROM w ten sposób żeby łokcie szły ponad linię barków co też zaangażuje kaptury w to cwiczenie.

Wołają na mnie trójnóg

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Today Is The First Day Of The Rest Of My Life

Następny temat

Siła jest marzeniem. Street Workout.

WHEY premium