Ostatnio było głośno o australijskim kulturyście Calumie Von Moger, który miał bardzo poważny wypadek. Wyskoczył przez okno na drugim piętrze, w wyniku czego odniósł poważne obrażenia i został wprowadzony w śpiączkę farmakologiczną. Niektóre źródła podają, że była to próba samobójcza, a inne, że zrobił to pod wpływem środków odurzających. Podobno miał też operację i wraca do zdrowia.

 

Polecamy również: Calum Von Moger próbował popełnić samobójstwo?

Według portalu TMZ Calum Von Moger jest już w domu w Mount Duneed w Australii, gdzie doszło do incydentu. Co zaskakujące jest w stanie chodzić bez żadnej pomocy. Dlaczego zaskakujące? Wcześniej zagraniczne media podały, że ma uszkodzony kręgosłup i nie może poruszać się o własnych siłach. Nie wiadomo, w jakim stanie psychicznym jest teraz Calum, a jego media społecznościowe milczą. W dodatku ustawił konto na Instagramie jako prywatne, przez co nie wyświetlają się jego zdjęcia podlinkowane w artykułach.

https://youtu.be/um0gWg1o9C8

Kiedyś nazwany Arnoldem 2.0, Calum Von Moger zyskał sławę i uznanie po zagraniu Arnolda Schwarzeneggera w filmie „Bigger” w 2018 roku. Kolejna rola w hicie Netflixa „Generation Iron 2” również sprawiła, że zyskał wielu fanów. Jego kariera nabierała rozpędu i wydawało się, że nic nie stanie mu na drodze. Jednak stało się inaczej i w wyniku wielu niemądrych decyzji, kontuzja goniła kontuzję. Potem doszedł problem z uzależnieniem od narkotyków i chodzą też słuchy, że nawet próbował zaatakować mężczyznę maczetą w incydencie drogowym. Niedługo potem Calum przeprosił i przysiągł, że stanie się lepszym człowiekiem. Coś chyba nie wyszło i być może nie jest w stanie poradzić sobie z problemami. Mamy nadzieję, że teraz otrzyma wsparcie od najbliższych.

https://youtu.be/RhBBQQ8hgJI

Komentarze (2)
lordknaga

newsy o tym typku sa tak czeste i zaczynaja byc irytujace jak o wheelsie %-) 2 showmanow internetowych, ktorzy robia ostatnimi czasy nic... w sumie jeden pomagac robic "sobie krzywde" innym a drugi robi sobie samemu krzywde.

6
spejson94

Mam go dość serio. Ćpun j**any z Vaillantem mógłby się dobrze zakolegować

0