Jeden z najsłynniejszych australijskich kulturystów, Calum Von Moger nadal przebywa na OIOM-ie po wypadku, jaki miał miejsce 6 maja. Wyskoczył przez okno na drugim piętrze, w wyniku czego według kilku źródeł, nie może się ruszyć. Służby udzielające mu pomocy zauważyły także liczne rany na jego ciele, które jak sądzono, spowodowane były przez rozbite szkło. Jednak informator Nick Trigili, który jako pierwszy przekazał mediom szczegółowe informacje o wypadku, ujawnił teraz nowe fakty w swoim najnowszym filmie na YouTube.

 

Polecamy również: Calum Von Moger na OIOM-ie! Wyskoczył z drugiego piętra

Mężczyzna twierdzi, że Calum Von Moger rzekomo skacząc przez okno chciał zakończyć swoje życie. Według niego wiele źródeł potwierdziło tę wersję historii i wydaje się, że incydent był rzeczywiście próbą samobójczą Caluma.

„Weryfikowałem to wielokrotnie i rzekomo Calum Von Moger próbował popełnić samobójstwo”.

https://youtu.be/um0gWg1o9C8

Nick wyjaśnił, że ​​podobno kilku przyjaciół Caluma Von Mogera odwiedziło go w dzień wypadku, aby sprawdzić, co się z nim dzieje. Powiedzieli, że Calum się samookaleczył, a w domu było mnóstwo krwi. W pewnym momencie został sam w jednym z pokoi i wtedy wyskoczył przez okno. Jeśli to prawda, to co takiego się wydarzyło w życiu Caluma Von Mogera, że chciał się zabić? Istnieją pewne przypuszczenia, że ​​znajdował się pod wpływem narkotyków, a ostatnie kilkanaście miesięcy nie były dla niego zbyt łaskawe. Być może środki odurzające uwolniły w nim jakieś skrywane demony i postanowił zakończyć swój żywot. Informatorzy podają, że Calum jest aktualnie w śpiączce farmakologicznej i nie wiadomo, kiedy lekarze podejmą próbę wybudzenia…

Komentarze (1)
Zeer1701

Facet właśnie na własne życzenie stał się upadłą gwiazdą fitnessu. Szkoda

1