SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ehh i w koncu trafilem tutaj...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1196

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc! Bez zbednych ******lnikow:
Mam 18 lat; 2,5 roku juz trenuje; 39cm w bicu, 105kg na sztandze, waga: 85kg. Zastanawiam sie juz od 1,5 miesiaca nad delikatnym cyklem (moj pierwszy raz ), bede malo oryginalny i powiem ze zastanawialem sie nad cyklem deca + winstrol. Mam pytanie czy lepiej stosować winstrol w strzalach czy w tabletkach. Bylbym wdzieczny za jakies porady oraz jakas rozpiske, poniewaz w sprawach koxu jestem totalnie zielony (aha i czy brac cos na odblokowanie).

P.S. Mam lekka ginekomastie (minimalna ale jest tzn.: jak jest cieplo to lekko mi sie sutki powiekszaja jezeli robi sie zimniej to odrazu robia sie normalne, powoli mi przechodzi ta ginekomastia) - czy jest jakies przeciwskazanie aby brac kox???

Pozdrawiam
ViRuS
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przeciwskazan nie ma jesli bedziesz bral koks typu winstrol deka a moga byc jezeli oma i meta.
co do rozpiski to w wyszukiwarce w pisz deca+wino,albo wino i bedzie. nie rozumiem ludzi ktorzy chca aby im rozpisac jak tego jest w**** na sfd szkoda zasmiecac!!!!!!!!!!!!!

masz przykladowy cykl


tydz / Deca / Winko

1. / 200 /
2. / 300 /
3. / 300 /
4. / 300 / 100
5. / 300 / 150
6. / 300 / 150
7. / 200 / 150
8. / 200 / 100
9. / --- / 100



JESTEM BOGIEM ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dla zbokola virusa

4 mety dziennie + deca 200 w tygodniu naprzemiennie z t. enanthate
czyli jeden tydzien deca drugi teśc ( oba działaja dośc długo czyli tak moze być)
to dobry lightowy cykl na poczatek!

członek-mafia.suple.hardcor.pl
atleta.pl -najbardziej szczery i uczciwy dealer odzywek w necie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bulmastif z tym zbokolem to PRZYGANIAL KOCIOL GARNKOWI (to nie ja chcem robic jakies pokazy posladkow u Verony w sypialni ...)

Tak powracajac do tematu sterydow, to wlasnie mialem rozmowe z gosciem ktory trenuje na sucho juz 12 lat i jego kolega koxem (typowy abs)... I powiem Wam ze mi chlooopaki tak mnie nastraszyli ze mi sie odwidzialy te koxy.... Zszedlem z chmur na ziemie. Koles powiedzial ze jak kox to ewentualnie po 21 roku zycia (wtedy gospodarka hormonalna jest na normalnym poziomie, a teraz to ja mam burze hormonow)

Pozdrawiam
ViRuS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 391 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2301
Virus a ja będę oryginalny chociaż nie wiem jakie masz dojścia do towaru i jakie są twoje finanse a więc tak. Z pewnością chciałbyś zrobić troche dobrej masy tak więc nandrolon napewno ale nie deca choćby dlatego że ciężko dostać oryginały. Ja proponuje superanabolon, do tego oxandrolon i troszke winka. Wszystko łącznie wyglądało by mniejwięcej tak.
1tydz Superka pn 50mg czw 50mg + Oxy 2tab/dz
2tydz Superka pn 50mg czw 50mg + Oxy 3tab/dz
3tydz Superka pn 50mg czw 50mg + Oxy 4tab/dz + Winko Pn 50mg Czw 50mg
4tydz Superka pn 50mg czw 50mg + Oxy 4tab/dz + Winko Pn 50mg Czw 50mg
5tydz Superka pn 50mg czw 50mg + Oxy 3tab/dz + Winko Pn 50mg Czw 50mg
6tydz Superka pn 50mg czw 50mg + Oxy 2tab/dz + Winko Pn 50mg Czw 50mg
8tydz Clomid 2tab/dz
9tydz Clomid 1tab/dz
To też jest dość lightowy cykl oxandrolon praktycznie nie ma skutków ubocznych. Superka to prawie jak deca a po winku moze ci sie troche lipidogram rozwalic czyli cholesterol, dlatego przydalo by sie żebyś łykał jakies nienasycone kwasy tłuszczowe np omega 3, omega 6 to pomoże utrzymać cholesterol na właściwym poziomie. Polecam Naturela. No i oczywiście dużo białka wcinaj. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie truj chłopaka omą!

Appear with good side!
/!\YaVoR/!\
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 391 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2301
Vavor z jakiej ty plantety jestes jaką omką :P Najpierw naucz sie czytać potem komętuj, zwala czytac takie wypowiedzi, szczególnie ze cykl jest naprawde lightowy a do omki to mu jeszcze naprawde daleko. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sorry źle przeczytałem.Myslame ze to omka a to oxandrolon.Bylem troche zaspany po imprezce na kacu wiec zle przeczytałem.Taki cykl to i ja polecam bo obecnie moj brat go stosuje i jest juz w pozniejszym cyklu.Efekty niezle!

Appear with good side!
/!\YaVoR/!\
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clomid,Biogonadyl...

Następny temat

DNP - informacje

Wiecej