SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

v 2.0-wbija ojciec, wbija matka,wbija sasiad i sasiadka-synthol spam AKIF

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1487886

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja to już od 2 lat MD nie kupuję, na 100 str jest 50 stron reklam to raz, dwa - nic tam ciekawego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2002 Napisanych postów 19860 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732123
Oni to zdjecie wzieli z neta, takie podkrecone. Juz sie na nie natknalem gdzies w sieci. Ale zeby tak bezmyslnie kopiowac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4585 Napisanych postów 49018 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522786
wiadomo, MD chyba najlepsze, na razie kupuję i jak mam wszystkie numery z roku to sprzedaję

kiedyś SdW kupowałem, ale bardziej poszli w fitness, rugby, mma i chooy wie co tam jeszcze, z BB był tylko wywiad z gościem z okładki, z zawodów 3 zdjęcia i strona tekstu i do tego 'poradniki' dla ekto, liczenie kalorii itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1377 Wiek 190 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52713
Tak possible sesja robiona w stanach fota latała po necie, myślałem że może tylko kiepski żart. Ale widać zrobiona była na potrzeby magazynu :O
ASNF No inny kify itp to dużo rzeczy które mnie nie interesują typu mma itp. Także trzeba wybierać najmniejsze zło

RESPECT FOR THOSE WHO HAVE THE COURAGE TO FOLLOW THEIR DREAMS
PITTY FOR THOSE WHO STAND BEHIND A COMPUTER WATCHING OTHERS LIVING THEIR CHILD DREAMS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5427 Napisanych postów 15455 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388667
tez mialem pisac ze to zdjecie juz chyba troche czasu ma... przestalem kupowac czasopisma o bb, MD 3/4 stron to reklamy i gowno straszne, diety prosow i ich splity treningi itd. kopiuj wklej, widac ze maja odbiorce w dupie, ze 2 lata temu nawet flex byl spoko, kiedys wpadl mi w rece magazyn BEEF ale dostepny tylko w uk i tam sporo fajnych rzeczy bylo, bardziej amatorski bb na wyspach niz te fotoszopy i ich brednie

Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2014-10-20 20:05:43

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2002 Napisanych postów 19860 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732123
Bylo jeszcze kilka takich mocno podkreconych fotek Wolfa ( nie z tej konkretnej sesji) o ile dobrze pamietam to bicepsy tylem, najszerszy tylem... mocno przerobione. Bez sensu totalnie, ale wiele, naprawde wiele zdjec zawodnikow smiga po necie przerobione, jedne mniej inne wiecej...

Zmieniony przez - Possible w dniu 2014-10-20 20:12:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1203 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25548
co do prasy to jeszcze kif trzyma jakis tam poziom...

Duramen

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4585 Napisanych postów 49018 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522786
KiFa nigdy w ręce nie miałem szczerze mówiąc

a propos fake'ów kto pamięta napompowanego Ruhla?

poniżej przeróbka i oryginał



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
yy, ja serio myślałem że to real bo był spory, nawet bardzo.

ale klata faktycznie za bardzo podrasowana.

Zmieniony przez - davidban w dniu 2014-10-21 12:24:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 275 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5990
to ja tez dam pare





Take What You Can, Give Nothing Back!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Relacja z kultowego Trening Camp u Norberta Tymczaka-15 luty 2014

Następny temat

REGULAMIN X PUCHAR ZIEMI PUCKIEJ W KULTURYSTYCE-ŻELISTRZEWO 2014

WHEY premium