SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

v 2.0-wbija ojciec, wbija matka,wbija sasiad i sasiadka-synthol spam AKIF

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1488434

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 881 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16629
też widziałem i to w kinie, fajny ale moim zdaniem jest to film na wieczór w domu a nie wypad do kina :) dziś ide na transformersów więc dam znać jak było :) oczywiście 2d

"I'm gonna knock You out! Mamma said knock You out!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10080 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728905
Coś w tym jest...bo oglądałem go w dowmu i to wieczorem....:)

Plusy filmu:

-fajnie przedstawiony -niesamowicie już oklepany w s-f-pomysł petli czasowej

-realistycznie przedstwiony konflit ludzi i obcych

-ciekawe postaci obcych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5434 Napisanych postów 15461 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388727
edge of tomorrow jak dla mnie jeden z trzech najlepszych filmow jakie w tym roku widzialem w kinie, a ogladam praktycznie wszystko co lepsze. xmen jak narazie na pierwszym miejscu pozniej zimowy zolnierz i edge

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10080 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728905
To ja tych dwóch pierwszych nie oglądałem.....ale może obejrze-choć nie mam zbytniego przekonania do komiksowych filmów.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5434 Napisanych postów 15461 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388727
xmen jak pisalem najlepsza odslona mutantow jak narazie a sceny w przyszlosci, szczegolnie poczatkowa walka poprostu miazga jak w imaxie ogladalem.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2004 Napisanych postów 19861 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732139
Edge of Tomorrow fajny, dobrze zrobiony z przyzwoitym aktorstwem, I nawet tworcy dali rade z wygladem obcych, o co sie obawialem. Ogolnie uwielbiam filmy sf gdzie jest motyw z czasem. Za Xmenami nie przepadam, i tak jak masti pisze ogolnie za komiksowm swiatem marvela czy innymi tego typu ( sa wyjatki) , ale jak piszesz ze warto obejrzec, to trzeba obejrzec :) Ja czekam teraz na Dawn of the Planet of the Apes i Interstellar



Zmieniony przez - Possible w dniu 2014-06-28 20:31:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5434 Napisanych postów 15461 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388727
krytycy pisza ze planeta malp ma byc filmem tego roku... mi sie czesc pierwsza srednio podobala, ale ogladalem po czasie i naczytalem sie wszytkich ochow i achow to inaczej bylem nastawiony, 2 wchodzi do kin jakos za 2 tygodnie to napewno pojde, no i transformersy za rogiem! :)

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 881 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16629
zimowy żołnierz naprawdę super, zdecydowanie polecam a tranformersi bomba, akcji i efektów specjalnych na 3 filmy co najmniej, historia jak zwykle trochę błaha ale to nie o to w tej serii chodzi. polecam

"I'm gonna knock You out! Mamma said knock You out!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5434 Napisanych postów 15461 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388727
haha widze ze wreszcie ktos napisal o transofrmersach z sensem, gdzie szukac glebi w filmie w ktorym pizgaja sie roboty z kosmosu, wiekszosc ludzi ktorzy hejtuja te filmy chyba nie wiedza czego sami oczekuja, jak chca melodramatu to niech ida na inny seans... to jest typowy odmozdzacz napchany efektami i tyle(w 1 i 2 jeszcze bylo mozna zawiesic oko na megan) na wszystkich 3 bylem w kinie i dostalem dokladnie to na co poszedlem.

a tak w ogole bay nie nakrecil w swojej karierze zadnej klapy, kazdy jego film ma to cos, zaczynajac od twierdzy, armageddonu przez badboys konczac na pain and gain, no i zdaje mi sie ze turtlesy pozamiataja :D


Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2014-06-28 22:08:30

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10080 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728905
Ja patrze na filmy mniej kulturystycznie-bardziej przedkładam treść nad forme....stąd pewnie takie z ogromnym naddatkiem formy,efektami specjalnymi a pozbawione właściwie sensu oglądam zupełnie przy okazji....

Co do serii Planeta małp...

Przeżyciem było pójść na to do kina w szarej socjalistycznej rzeczywistości ,pewnie miałem ok 10 lat ale już byłem fanem s-f(głownie Lem,Fiałkowski i autorzy radzieccy,trochę było też opowiadań autorów zza żelaznej kurtyny) i Tytusa Romka i Atomka...

Wtedy film się podobal,-pomysł był oryginalny i ciekawy ,jak na mroczne czasy komuny-bo inne puszczane w kinach to same gnioty były....(acha... jeszcze puszczali serie japonska z Godzilla,i wszelkimi odmianami...wtedy chętnie się to oglądało-dziś jest to nie do oglądania....:) )

Choć np "Wilcze Echa" z napakowanym Perepeczką też mnie sie podobały.....choć jeszcze o kulturystyce nawet nie słyszałem...:)



Ale ,wracając do małp....panowie! ile można miętosić ten wątek na wszystkie sposoby????

Czy nikt nie ma lepszego pomysłu na filmy????

Od pierwszego filmu mineło czterdzieści parę lat i wciąż mnie atakuje seria Planety Małp.......

Ja mam tego osobiście kompletnie dosyć!!!! :)

Czuje się jak w petli czasu...:)

Czasem tak kontrolnie ogladam jakąś nowsza część ale nadal nie stwierdzam iskry pomyślunku w tym oklepanym na maxa temacie....

Ja w każdym razie-Planecie Małp mówię STOP!!!!

Zmieniony przez - masti w dniu 2014-06-28 23:02:08
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Relacja z kultowego Trening Camp u Norberta Tymczaka-15 luty 2014

Następny temat

REGULAMIN X PUCHAR ZIEMI PUCKIEJ W KULTURYSTYCE-ŻELISTRZEWO 2014

WHEY premium