SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

v 2.0-wbija ojciec, wbija matka,wbija sasiad i sasiadka-synthol spam AKIF

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1483553

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4573 Napisanych postów 49012 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522671
Statham znów robi rozpierduchę


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 415 Napisanych postów 194 Wiek 41 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 3339
Doping nieprzerwanie robi rozpierduchę

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388255
OloNaplet
Doping nieprzerwanie robi rozpierduchę





pisalem o nim tam gdzie trzeba.
2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1969 Napisanych postów 19830 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731766
Nowy film ze świata Obcego , Alien: Romulus obejrzał już twórca tego uniwersum Ridley Scott i podobno jest zachwycony. Reżyserem jest gość od m in. " Nie oddychaj" Fede Alvarez. Premiera przewidziana na sierpień 2024

https://naekranie.pl/aktualnosci/alien-romulus-ridley-scott-juz-widzial-film-to-jest-kur-swietne-1697613822


Zmieniony przez - Possible w dniu 2023-10-20 07:01:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 489 Wiek 47 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8709
No widzicie Hiszpanie również za kamerą potrafią stać mnie. Juz chyba trzy zwiastuny widziałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388255
w tym holywood to roznie teraz, fajnie jak by mial wolna reke na 100% i studio nie mieszalo mu sie w interesie ale to HULU czyli disnej a scott i jego opinia to przeciez on wypuscil conveanta, gdzie glupota goni glupote, wiec dla mnie jego opinia ze film jest swietny, raczej dziala na niekorzysc tego filmu ale maja jeszcze prawie rok na dokretki, poprawki itd.

sam mam duza nadzieje, ze alvarez podola no i czekam na ogloszenie predatora(2ga czesc prey) ktora ma sie dziac podobno podczas wojny swiatowej

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1969 Napisanych postów 19830 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731766
lordknaga
w tym holywood to roznie teraz, fajnie jak by mial wolna reke na 100% i studio nie mieszalo mu sie w interesie ale to HULU czyli disnej a scott i jego opinia to przeciez on wypuscil conveanta, gdzie glupota goni glupote, wiec dla mnie jego opinia ze film jest swietny, raczej dziala na niekorzysc tego filmu ale maja jeszcze prawie rok na dokretki, poprawki itd.

sam mam duza nadzieje, ze alvarez podola no i czekam na ogloszenie predatora(2ga czesc prey) ktora ma sie dziac podobno podczas wojny swiatowej


Alien Covenantv był żałosny, to fakt.
Ale Prometeusz był naprawdę ok. Scott zrobił kilka wielkich filmów, a nawet wybitnych Sądzę też, że większość z jego filmów było jednak dobrych niż złych. Ja bym jego opinii nie skreślał tak drastycznie., Covenant to wypadek przy pracy :)





Zmieniony przez - Possible w dniu 2023-10-20 18:00:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 765 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19542
Skusiłem się w sobotę na seans z najnowszym wydaniem egzorcyzmów pt. Egzorcysta Wyznawca. Nie warto iść do kina, obejrzeć również. Oglądam horrory w kinie dla klimatu. Podobnie w domu musi być ciemno, okres Halloween jest dla nich najlepszy, ale tutaj nie ma scen strachu. Zwiastun to najlepsze sceny z pierwszej połowy filmu. Na drugą zabrakło koncepcji. Nie potrafię podać porównywalnie słabego filmu z serii horrorów na chwile obecna.
4

....::::I CaN ReaD YouR MinD::::....
....::::OpeN YouR MinD AnD DrEaM WitH Me....YoU MusT FiGhT FoR YouR FrEeDoM iF YoU WanT Be FreE....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4573 Napisanych postów 49012 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522671
no to mamy tak samo

btw. premiera Mission Impossible 8 opóźniona o rok wszystko przez strajk branży filmowej


Zmieniony przez - ASNF w dniu 2023-10-24 15:04:47
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388255
to samo z deadpoolem 3 film na ktory czekam najbardziej... mnie te egzorycysty nigdy nie jaraly i ogolem chociaz ogladalem duzo horrorow czy tam thrilerow w zyciu to malo moglbym wymiec takich naprawde dobrych - z tych nowszych.

co do MI to chyba 7 tez byla opozniana? diuna tez miala byc w tym roku i lipa... cos jest na rzeczy, bo samemu mi sie nie chce ruszac dupy do kina ostatnio, chcociaz normalnie potrafilem isc 3-6x w miesiacu

ten ostatni film mnie tak zgniotl chyba - openhajmer + streamingi, teraz w kinie leci film a po 2-3tyg juz na streamie i dobra kopia, to producenci sami prosza ludzi o piracenie, bo nawet nie trzeba czekac na porzadna jakosc obrazu/dzwieku

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Relacja z kultowego Trening Camp u Norberta Tymczaka-15 luty 2014

Następny temat

REGULAMIN X PUCHAR ZIEMI PUCKIEJ W KULTURYSTYCE-ŻELISTRZEWO 2014

WHEY premium