SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

v 2.0-wbija ojciec, wbija matka,wbija sasiad i sasiadka-synthol spam AKIF

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1482796

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522667
może są tu jacyś fanie motoryzacji? targi w LA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522667
Zwiastun świeżego Bonda

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5388 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388242
po ostatniej wtopie z 'laskami' w glownej roli, w ogole nie myslalem, ze podejda do tematu jeszcze raz ale obejrzalem trailer i az lezka sie w oku zakrecila, moze rudd uniesie ciezar, do tego dochodzi mlodziez i chca zrobic cos ala TO lub Stranger Things... w sumie to czekam



http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5388 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388242
zaj**iste wykonanie w amerykanskim mam talent, koncowka wbila mnie w fotel, nie mam pojecia jak oni cos takiego odj**ali



2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522667
i to są goście warci nagrody, a nie jak co niektórzy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1967 Napisanych postów 19827 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731745
Faktycznie, ciężko zrozumieć jak on to zrobił na koncu . Ogólnie to fantastyczny wystep.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522667
Hejo, kilka produkcji filmowych, które polecam i te które odradzam też

'I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!' druga część genialnej francuskiej komedii, która w czterech literach ma poprawność polityczną, rasistowskie żarty i stereotypy są tu na porządku dzienny. Francuski patriota, który w pierwszej część ożenił wszystkie swoje 4 córki z cudzoziemcami pomimo swojej niechęci do zięciów obcej krwi w drugiej część nadal ich nie trawi, ale gdy wszyscy zamierzają wyemigrować z dala od Francji ten stara się ich jednak zatrzymać przy sobie. Nieco gorsza od jedynki, ale można się pośmiać sporo też.

'Jednakowo inni' oparta na faktach historia kobiety, którą zdradza mąż, jednak skruszony poczuciem winy przyznaje się jej do skoku w bok. Kobieta wybacza mu, ale daje ultimatum, facet ma sie zaangażować w działalność charytatywną. Konkretniej to pomoc bezdomnym. Generalnie film ciągnie się jak flaki z olejem. Jedyny plus to taki, że to prawdziwa historia, oprócz tego mea usypiacz jak dla mnie

'6 undergroud' Michael Bay jako reżyser i Ryan Reynolds jako aktor pierwszoplanowy to niemal murowany hit, chociaż wszystko pod skrzydłami netfixa, z którego produkcjami bywa różnie. Tutaj jednak wyszło super. 2 godziny wypełnione niemal ciągłą akcją, ciekawymi ujęciami nie pozwala się nudzić. Super wyszło. Trailery na szczęście nie pokazują wszystkich, najlepszych momentów.

'Na noże' aktualny Bond czyli Daniel Craig jako podejrzliwy detektyw próbujący rozwikłać tajemniczą śmierć bogacza, który umiera w dziwnych okolicznościach podczas swoich 80 urodzin w kręgu najbliższych. Ciekawy, intrygujący, chwilami zabawny. Super. Jeszcze graja w kinach chyba.

'Le mans 66' nasi polscy tłumacze nie byliby sobą, gdyby nie zrobili tytułu filmu po swojemu, na całym świecie film ma tytuł Ford vs Ferrari, bo właśnie o rywalizację Forda i Ferrari tu się rozchodzi, a wyścig Le Mans 66 jest kluczowym momentem, ale nie na tyle by tak zmieniać tytuł. Jedyne pocieszenie, że tu nie bedzie sequela i jaj jak w przyapdku genialnie przetłumaczonego 'Kac Vegas (w Bangkoku)' Film super, genialny Bane, dobry Deamon i motoryzacja old schoolowa. Fani prędkości i adrenaliny będą zachwyceni.

'Irlandczyk' o tym filmie było głośno jeszcze na dłuuuuuuugo przed premierą. Martin Scorsese, Robert De Niro, Al Pacino i Joe Pesci. Do tego patronat Netflixa. 3,5 godzinki gangsterskiego kina, opowieść De Niro wspinającego się po szczeblach mafijnej drabiny, niczym w grach Mafia czy GTA. Od drobnego rzezimieszka, przez speca od zabójstw do grubej ryby. Chociaż obejrzałem na 2 razy to był dobry, nie dłużył się.

'Yesterday' raczej stronię od muzycznych produkcji, chociaż 'Bohemian rhapsody' czy 'Narodziny gwiazdy' chwyciły mnie za serce to obejrzałem 'Yesterday' o tym jak gość po upadku na rowerze zmienia jakoś bieg historii nikt oprócz niego nie zna Beatelsów i koleś śpiewający amatorsko coveruje (w tym przyapadku niby tworzy) ich piosenki, a fani twierdzą, że jest geniuszem. W tle historia miłosna oczywiście i tajemnicze kilka osób, które jednak pamięta legendarnych muzyków z Livepoolu. Czy to wszystko się uda? Średnio, bardzo. Film ratuje urocza Lily James jako Emily, miłość głównego bohatera, który nie mam jaj by powiedzieć jej, że jest niej zakochany.

'Anna' powrót Luca Bessona za kamerę i kolejna kobieta w roli szpiega o umiejętnościach Rambo. Było ok, chociaż główna aktorka chociaż seksowana i niebezpieczna to trochę grała jak drewno chwilami. Do tego kilka błędów. Lata 80, a na ulicach auta z lat 2005-2010 i ludzie ze smartfonami Pomijając te 'detale' to było dobrze.

'Stuber' Dave Bautista jako nerwowy policjant nękający fajtłapowatego kierowcą ubera. Lord wstawiał zwiastuny i recenzję chyba też. Kupa śmiechu. Dobra komedyjka na odstresowanie i relaks.

'Polaroid' stary aparat powodujący, że ludzie znajdujący się na fotkach giną. Wiadomo nastolatki, fotki i tajemnicza śmierć. Całość prowadzi do zagmatwanej tajemniczej historii mordercy i oprawcy. Sredniak, ale można obejrzeć.

'Imprezowi rodzice' kolejna lekka komedyjka. Alec Baldwin i Salma Hayek wysyłaja córkę na studia. Na pierwszy rzut dobrze usytuowana rodzina jednak w rzeczywistości są na skraju bankructwa. Jak córka w akademiku to rodzice robia wszystko żeby wyjść z długów i nie stracić w oczach znajomych i sąsiadów w dzielnicy bogaczy. Absurdalne i śmieszne sytuacje to tu norma.

'Diablo. Wyścig o wszystko' dłuuugo się zbierałem, żeby to obejrzeć. Ale powiedzmy sobie szczerze 'szybcy i wściekli' po polsku? to po prostu nie mogło się udać. No i oczywiście się nie udało. Szkoda czasu.

'Tylko Bóg wybacza' film z 2013, 2 lata po genialnym 'Drive' duet Refn (reżyser) i Gosling (główny aktor) znów współpracują. Liczyłem na coś pokroju genialnego, kultowego 'Drive' właśnie, może ciutkę gorzej. Niestety jest dużo, dużo gorzej. Bez porównania do 'Drive' niestety.

'Proceder' nie wiem czy są tu fani polskiego rapu? Historia Tomasza Chady, rapera, który dużą część swojego życia spędził za kratkami za rózne wybryki. Ale gość miał talent do składania rymów, jego kawałki były mocne, autentyczne, uliczne. Nagrywał je w czasie przepustki czy w okresach kiedy starał sie żyć uczciwie czy raczej nie dawał sie przyłapać na lewiźnie. Od jakiegoś czasu zdawało się, że wychodził na prostą. Zaczął ćwiczyć, poznał dziewczynę, z którą stworzył związek. Wszystko przerwała niespodziewana i zagadkowa śmierć. Autentycznie przyczyny nagłego zgonu rapera nie podano, w filmie jest to tak przedstawione, że można wszystko poskładać w całość i uwierzyć, że tak właśnie mogło być. Szkoda chłopa, lubiłem jego muzykę za mocny przekaz, był pozytywny poza sceną. zmarł w wieku 40 lat. Stanowczo za młodo. Raczej dla fanów HH i samego Chady, chociaż laik też się odnajdzie w historii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5388 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388242
z tych co opisales, to ostatnio widzialem w kinie na noze i mega zacny film, jak craiga nie lubie, tak to chyba jego najlepsza rola dla mnie a ten irlandczyk to 2x przysnalem, dojechalem do 3/4 i wylaczylem, pozniej dokonczylem, nie mowie ze lipa, ale ciagnie sie jak flaki z olejem, ztetryczaly deniro - odmlodzony w cgi i jego ruchy jak 100 latka to komedia w cholere, szczegolnie jak rzuca bronie do wody albo jak kopie kasjera ze sklepu na ulicy - ta scena i jego poruszanie sie i kopanie to w ogole tragedia...


Zmieniony przez - lordknaga w dniu 12/16/2019 12:13:46 AM

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522667
no tak to była wtopa, ale pewnych rzeczy się nie przeskoczy gość jest starszy od Stallone, wiec wiadomo, że już ruchy ma prawo mieć nie te. Chociaż mogli dublera młodszego dać w te scenki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522667
drugi zwiastun Top Gun Maverick

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Relacja z kultowego Trening Camp u Norberta Tymczaka-15 luty 2014

Następny temat

REGULAMIN X PUCHAR ZIEMI PUCKIEJ W KULTURYSTYCE-ŻELISTRZEWO 2014

WHEY premium