SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

v 2.0-wbija ojciec, wbija matka,wbija sasiad i sasiadka-synthol spam AKIF

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1482327

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
A ja cały czas się zastanawiam,czy to oglądać- po Waszych recenzjach-nadal nie wiem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5387 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388233
ty lubisz tanie kiczowate filmy, to mysle ze moze ci sie spodobac

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Tanie w produkcji -tak -bo się trafiają naprawdę oryginalne pomysły.

Kiczowate - nie!
A Henry właśnie mnie na taki wygląda.

Za to Arrival zapowiada się obiecująco -byle nie przekombinowali z mackami :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1967 Napisanych postów 19827 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731745
Filmik nakrecony na terenie CERN - Europejskiego Osrodka Badan Nuklearnych w Szwajcarii. W filmie tym widzimy cos co wyglada jak scena rytualnego mordu dokonywana przez czlonkow jakiejs sekty.
Oczywiscie nie jest to prawdzwy mord, a tylko scena odegrana przez precownikow CERN, dla ...zartu. Dosyc dziwne poczucie humoru. Filmik wzbudzil spore kontrowersje i spowodowal ze wszczeto wewnetrzne sledztwo w osrodku.
Na temat badan i eksperymentow w CERN mozna uslyszec rozne opinie i pogloski, czasami dosyc fantastyczne. Niektorzy twierdza ze pracuje sie tam nad otwarciem portalu do innego wymiaru, rownoleglego swiata, lub eksperymentuje sie nad stworzeniem czarnej dziury. Oficjalnie, osrodek zajmuje sie badaniem budowy materii. ogolnie mowiac. Przeciwnicy tych badan twierdza ze CERN stanowi powazne niebezpieczenstwo, apelowano nawet o zamkniecie osrodka.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5387 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388233
nie wiedzialem nawet ze ten przyglup robi 2gi film



http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Zjeżdżanie Patrysia zawsze na propsie.






Zmieniony przez - Dremor w dniu 2016-08-23 09:43:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522667
Samara znów wychodzi ze studni - super, poprzednie części 'The Ring' to jedne z najlepszych horrorów jakie powstały (amerykańskie, oryginalnych, japońskich nie oglądałem)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
A oglądałes It Follows?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522667
może z połowę, nie dotrwałem do końca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 1799 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 102820
obczaiłem ostatnio ten mini serial od lorda - children's end i powiem, że fajnie się ogląda, a widok obcych mnie rozj**ał :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Relacja z kultowego Trening Camp u Norberta Tymczaka-15 luty 2014

Następny temat

REGULAMIN X PUCHAR ZIEMI PUCKIEJ W KULTURYSTYCE-ŻELISTRZEWO 2014

WHEY premium