SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

v 2.0-wbija ojciec, wbija matka,wbija sasiad i sasiadka-synthol spam AKIF

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1485319

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 2977 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 68706
co za gowno masakra

"No explanation needed.. 2018 will be nothing but HUGE .."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1983 Napisanych postów 19843 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731934
no masakra. fakt.


Zmieniony przez - Possible w dniu 2017-03-20 22:10:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4579 Napisanych postów 49015 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522724
elo, w weekend obejrzałem 'Przełęcz ocalonych' Gibson udowodnił, że obojętnie czy przed czy za kamerą wie co robi, sceny batalistyczne super, sam film też bardzo dobry, zwłaszcza, że oparty na faktach. Niesamowita historia, tematycznie trochę podobny do 'Siły i honoru', sceny wojenne momentami przypominały kultowego już 'Szeregowca Ryana'. Mamy tu mix filmu wojennego, romansu i dramatu rodzinnego. Fabuły nie streszczam, bo chyba każdy coś o filmie słyszał mimowolnie był bardzo energicznie promowany. Ta produkcja zasługuje na maxa 6/6

oprócz powyższego: 'Znajdź mnie' z Aaron Paulem, czyli Pinkmanem z 'Breaking Bad' w roli zdesperowanego faceta, który pewnego dnia budzi się bez kobiety swojego życia obok. Po obdzwonieniu znajomych pary bohater uznaję kobietę za zaginioną. Z czasem rozpoczyna prywatne śledztwo, które odkrywa sekrety kobiety i zwiastuje problemy dla zainteresowanego. Ogólnie taki kryminał i dramat, tylko zakończenie takie jakieś bez wyrazu trochę. 4/6

'Zwierzęta nocy' rozwiedziona kobieta otrzymuje od ex-męża książkę, która jest jej dedykowana. W miarę czytania brutalnej powieści dostrzega podobieństwa z przeszłości... Zapowiadał się obiecująco i z opisu, i z trailera, ale zawiodłem się na całej linii. Liczyłem na więcej, dużo więcej. Wiało nudą, dałem radę obejrzeć, ale to jeden z tych filmów, do których nigdy nie wrócę. Raz wystarczy 2/6

'Pokój grozy' Kate (już nie w lateksie) Beckinsale jako główna bohaterka, która przeprowadza się z mężem i synem do domu na wsi. W trakcie porządkowania rzeczy odkrywa na piętrze pokój, którego nie ma na planach. Z czasem pojawiają się halucynacje. Okazuje się, że w domu dokonano morderstwa i duchy ofiary i oprawcy nie chcą nowych lokatorów w swoim domu. Thriller, w reżyserii D.J. Caruso (reżyser 'Niepokoju' i 'Eagle Eye') tym razem się nie popisał. Do poduchy można obejrzeć, albo ze względu na Kate, poza tym bez szału. 3/6


a na koniec chwytająca za serce reklama od allegro




Zmieniony przez - ASNF w dniu 2017-03-22 21:00:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Znów znalazłem prawdziwą perełkę :


Bunt Obcych z Van Dammmem -są obcy,jest ostro,jest Van Damm w akcji,czyli niby wszystko ok .

Ale całość-poczynając już od tytułu - bez najmniejszego sensu :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5410 Napisanych postów 15428 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388446
ale kopie sie z kosmitami czy tylko szczela?

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Wszystko prawie robi :)

Ale uprzedzam-gniot z tego filmu straszny-aż z ciekawości cały obejrzałem :)


Zmieniony przez - masti w dniu 2017-03-23 14:20:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 391 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7158
Po dłuższym czasie zabrałem się do obejrzenia Łotr 1, no powiem tyle jestem pozytywnie zaskoczony, porównując do 7 to przebudzenie mocy przy łotrze to gniot , czuć że robił ktoś inny, nie mówię że przebudzenie mocy jest strasznie źle wykonane, ale trąciło mnie w tym filmie trochę rzeczy typu przewidywalność, głównym bohaterem był murzyn itp.

Łotr 1 mimo że pojedynków na miecze świetlne nie ma i tak według mnie ma o wiele ciekawszą fabułę i też przyjemniej się ogląda, mam nadzieję że star wars 8 mnie nie zawiedzie tak jak zrobiła to 7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5410 Napisanych postów 15428 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388446
ja wczoraj obejrzalem film Life z Reynoldsem o obcym na bazie kosmicznej nad ziemia, taki mix obcego i cos(carpentera), bardzo fajnie zrobiony, ze bardzo fajna koncowka, mocne 7+/10

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1983 Napisanych postów 19843 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731934
O widzisz, wlasnie mam zamiar obejrzec ten film, bo temat choc oklepany, to po tym co czytalem i widzialem w trailerze zapowiada sie super. Zreszta ja uwielbiam tego typu filmy , no i jeszcze swietny Gyllenhaal ktory w kiepskich filmach nie gra. Po ostatni zawodzie jakim byl Nowy poczatek, mam ochote na jakis naprawde dobry SF a najlepiej thriller SF.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5410 Napisanych postów 15428 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388446
reynolds to tam jedynie dobrze zagral imo, prawie jak deadpool a jake g. to mega drewno w tym akurat filmie, bo lubie go jako aktora, temat oklepany ale sceny(nie bede spoilerowac) sa czesto mocne i gore, sam stwor to jakis mix jak by kobry,ptaka jakiegos i wyglada swietnie, nie wiem nawet jak go opisac hehe

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Relacja z kultowego Trening Camp u Norberta Tymczaka-15 luty 2014

Następny temat

REGULAMIN X PUCHAR ZIEMI PUCKIEJ W KULTURYSTYCE-ŻELISTRZEWO 2014

WHEY premium