SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

v 2.0-wbija ojciec, wbija matka,wbija sasiad i sasiadka-synthol spam AKIF

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1482388

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
alexwow
Filmy z Seagalem uwielbiam ! :) Tylko starsze, bo te nowe co wychodzą to trochę kaszana (aczkolwiek jako fan oglądałem z zaciekawieniem). Scena klasyk z bilą w chusteczce w roli głównej





Dobra scena była. A ten tekst był w jakimś spisie najlepszych w filmach akcji ogółem: "You tell your brother I'm gonna cut off his head and piss down his throat." :D

A w kwestii głupich filmów, to mało widzieliście. Polecam:

http://www.filmweb.pl/film/Mordercza opona-2010-564186

Zmieniony przez - Barszczyna w dniu 2015-01-30 09:08:50

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widziałem ten film polecam

Wracając do filmów z Segalem, nie lubię z nim filmów, zawsze gra jakiegoś terminatora, który sam kosi wszystkich w filmie
Chociaż Chuck Norris, zatrzymał piłę rękoma







Zmieniony przez - mainche99 w dniu 2015-01-30 10:57:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 2371 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36120
Nowy Terminator po trailerze widze ze film bedzie do bólu przewidywalny do tego siwy Terminatorprzeciez tam nawet blizny Johna Connora wygladaja nienaturalnie no ale cóz pojde jak na dobra komedie ;)

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5387 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388233
siwy bo jego tkanka sie starzeje jak ludzka, mowil o tym w 2giej czesci przeciez i bodajze w 3 tez

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5387 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388233
co do segala:

chyba najlepsza reklama mountain dew, imo lepsza niz norrisa





segal za mlodu i aikido, jak walczyc bez zadawania ciosu





i segal prawie aktualnie pokaz w rosji w pierwszej polowie 2013 roku, troche mu sie przytylo



http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 2371 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36120
To juz rozumiem skoro sie tkanka starzeje to naturalnie przesłanie do kolejnych czesci gdzie 90 letni Terminator chodzi o kulach - a sory tylko tkanka stara endoszkielet jest niezniszczalny a moze zniszczalkny po czesci

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1967 Napisanych postów 19827 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731745
Terminator sie nawet poci :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 2371 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36120
A siku a kupka dobra juz przestaje

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
kiedyś jak siedziałem ostro w SW to nawet miałem jakieś tam poważanie dla Segala, potem miałem 2 sparingi z ludźmi z aikido i mi się ich żal zrobiło. Filozofia piękna, kultura przebajeczna, honor i sprawność w upadaniu - ale gdzie z tym do życia, to jest jak całki. możesz je umieć ale w życiu nie zastosujesz biedne chłopaki nie mają się jak sprawdzić bo nawet sparingów jako takich nie mogli mieć a o zawodach już zapomnij....

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 2371 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36120
Zaikido generalnie jest tak - mowie swoje zdanie bo trenowałem to 2 lata- jak jestes mistrzem w tym to moze ci sie to przydac ale jak trenujesz pare lat to przeciwnika nie obezwładnisz w ten sposob , elementy przydatne ale jak goscio jest otumaniony po serii ciosów wtedy mozesz dzwignie i chwyty zastosowac w przeciwnym razie nie radze stosowac na rozjuszonym przeciwniku - ale trener co mnie uczyl 20 lat w tym siedzi to widziałem na oczy radził sobie - niektore dzwignie dobre do transportu

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Relacja z kultowego Trening Camp u Norberta Tymczaka-15 luty 2014

Następny temat

REGULAMIN X PUCHAR ZIEMI PUCKIEJ W KULTURYSTYCE-ŻELISTRZEWO 2014

WHEY premium