SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

v 2.0-wbija ojciec, wbija matka,wbija sasiad i sasiadka-synthol spam AKIF

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1482265

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Bezdomny kulturysta z Paryża





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2237
Widziałem urywek tego filmu w jednym teledysku rapowym, myślałem, że to jakiś wojownik. Ogólnie wielki szacunek dla kolesia. Powiedziałbym, że sterydy bo na dietę przecież nie ma kasy, ale zaraz po tym przypomniałem sobie, że sterydy też kosztują. Patrząc jak trenuje przypomniałem sobie takiego dawnego, ogromnego kulturystę z czasów początku Colemana, gdzie jego domeną było małe ciężary wielkie mięśnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Up. Strongzonk?

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2237
Nie, ale tak na poważnie bardzo prawdopodobne, że był to Paul Dillet.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakiś czas temu był poruszany temat o naturalności niejakiego Czerniewicza, zastanawiałem się dzisiaj dlaczego niektórzy nie wierzą w jego naturalność, bo przecież on nie wygląda nie wiadomo jak mówię to na podstawie że widziałem go na MP w Kielcach, stał obok mnie i nie zrobił na mnie żadnego wrażenia a nawet nie wiedziałem że to on, dopiero później ogarnąłem

ot taka myśl mnie naszła

trzeba brać koks żeby tak wyglądać?

wydaje mi się że spokojnie bez towaru można zdziałać taką sylwetke

a czy bierze czy nie to j**ie mnie to, tylko taka mysl mnie naszła jak pisałem wyżej




Zmieniony przez - davidban w dniu 2014-12-13 20:15:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522666
nie chodzi przecież gabaryty, tylko o wycięcie do kości do zawodów na samym cardio, jak dawniej twierdził
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aha, to źle zrozumiałem temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Znajdź sobie jego foty, jak kiedyś na masie był. Zrozumiesz z czego jest beka.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poka jakieś foto z jego masy

i powidz z czego beka

chociaz hvj mnie to obchodzi, ale z ciekawości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809


W google grafika znajdziesz więcej.

ಠ_ಠ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Relacja z kultowego Trening Camp u Norberta Tymczaka-15 luty 2014

Następny temat

REGULAMIN X PUCHAR ZIEMI PUCKIEJ W KULTURYSTYCE-ŻELISTRZEWO 2014

WHEY premium