SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

v 2.0-wbija ojciec, wbija matka,wbija sasiad i sasiadka-synthol spam AKIF

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1480775

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
To juz mnie się podoba z samego pomysłu ten s-f -co prawda oklepany na maxa -ale może ktoś coś nowego wymyślił?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1960 Napisanych postów 19819 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731637
No w sumie oklepany jesli chodzi o odwiedziny/najazd/inwazje obcych, ale tutaj nie wiemy jakie maja zamiary i nie musza byc to wrogie. I w ilu filmach SF byla przedstawiona proba "rozmowy" z kosmitami podejmowana przez specjaliste od jezykow?


Zmieniony przez - Possible w dniu 2016-08-14 22:01:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Tak na zaraz-żaden tytuł z takim aspektem nie przychodzi mnie do głowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1960 Napisanych postów 19819 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731637
Jesli chodzi o Inwazje, wrogie nastawienie obcych to w Dniu niepodleglosci byla taka proba - ale nie pamietam juz dokladnie czy chodzilo o jezyk czy o przekaz telepatyczny. Jesli chodzi o odwiedziny to chyba rowniez takie cos bylo w ET , tam jednak dzieci sie kontaktowaly z obcym. W Prometeuszu byl David - zanajcy starozytne jezyki, rozmawial w jednym z nich z Inzynierem. Pewnie zalazloby sie jeszcze troche takich filmow ale malo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Gwiezdne Wrota -tam było to mocno eksponowane.

I w filmie komediowym-Najazd Marsjan albo Mars atakuje,czy podobny tytuł-z Nicolsonem-mieli taki komputer do tłumaczeń :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5377 Napisanych postów 15383 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388059
byl tez podobny ten serial rozbity na 3 odcinki o szatanach z kosmosu, kiedys tutaj wklejalem i obejrzalem i polecalem, tytulu nie pamietam

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1960 Napisanych postów 19819 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731637
Marsjanie atakuja :) Lord, jakie szatany z kosmosu ??? ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5377 Napisanych postów 15383 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388059
wklejalem tutaj, taki serialo/film 3 odcinki chyba byly, obcy wyladowali na ziemi wielkim statkiem i wylaczyli wszystko z tego co pamietam i po 20 latach dopiero wyszli i powiedzieli ziemianom ze maja zrobic to co im mowia albo ich zabija, cos w ten desen, nie pamietam tytulu

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1960 Napisanych postów 19819 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731637
Nic mi to nie mowi .. :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5377 Napisanych postów 15383 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388059
przez ciebie teraz mi po lbie lata tytul i szukam na necie

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Relacja z kultowego Trening Camp u Norberta Tymczaka-15 luty 2014

Następny temat

REGULAMIN X PUCHAR ZIEMI PUCKIEJ W KULTURYSTYCE-ŻELISTRZEWO 2014

WHEY premium