SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

v 2.0-wbija ojciec, wbija matka,wbija sasiad i sasiadka-synthol spam AKIF

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1483489

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 415 Napisanych postów 194 Wiek 41 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 3339
Dobre to
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1969 Napisanych postów 19829 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731763
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388253
Possible



Ciekawe co to bedzie, dont breathe lubie oba, znowu daja laske jako bohatera, co ostatnio sie imo nie sprawdzilo, ciekaw jestem serialu, ma byc o kolonii na lv426 czyli tam gdzie byl statek z jajami w 1 czesci i gdzie byla akcja drugiej
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10022 Napisanych postów 30363 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728663
Tak pisaliście o tym filmie s-f The Last of Us,że się w końcu wziąłem za jego obejrzenie.

Sam pomysł,co prawda wziety z gry,jest bardzo zaskakujacy i ciekawy,choć nie zupełnie oryginalny.
W latach 60' powstała książka o podobnym wątku,gdzie grzyby żyją w symbiozie z innymi gatunkami zwierząt i ludzi.
Znacznie podnoszą im inteligencję i sposób działania.
Te zwierzęta i ludzie żyjący w symbiozie z grzybami też walczyły między sobą o przestrzeń życiową na Ziemi,bo cała planetę opanowało jedno drzewo-Figowiec i na nim się utrzymywało całe pozostałe życie.
Co ciekawe-to pewnie kwestia czasów, istoty w symbiozie z grzybami nie były bezmyślnie agresywne,po prosto realizowały sobie lepiej swoje interesy,bez zbędnej i tak bezmyślnej przemocy.
Już za bardzo tytułu nie pamiętam,mam na końcu jezyka ale na tą chwilę nie mogę sobie przypomnieć.



Ok -rozpisałem się troche,bo ta książka była naprawdę fascynujaca,wracam do The Last of Us.

Sama realizacja i reżyseria filmu poniżej oczekiwań,do tego strasznie nachalna aktualna "poprawność polityczna"

Tak mi zaraz na myśł przychodzi scena z pierwszego odcinka : bardzo znana profesor od grzybów(nie lekarz patolog ,i w ogóle nie lekarz ) idzie sama oglądać człowieka zarażonego grzybem.
Bez jakiś problemów nacina lekko głowę nieboszczyka,pojawia się tak jakieś kłącze grzybowe.
I wtedy pani profesor w panice ucieka i wyraża swoją opinie-zbombardować całe miasto

Normalny Bezsens :)

Odcinek 3-to także nieporozumienie,bo właścicie cały dotyczył milosci miedzy dwoma facetami.
Jaki cel w serialu s-f ma mieć takie godzinne lov story?

Nie mam pojęcia..

Kolejne odcinki trochę lepsze ale wszędzie straszne dłużyzny,nie kończące się dziwne i dla mnie nudne rozmowy.
Akcjoi tyle co kot napłakał,
Ostatni 7 odcinek to kolejne lov story ale teraz z dwoma dziewczynami
Godzinne chodzenie i po zrujnowanym centrum handlowym z rozmowami mało sensownymi,kompletnie,wg mnie nie pasuja do tego serialu s-f.

Poza tym-w innych odcinkach jest też masa wspomniń,cofania się w czasie,teoretycznie by przybliżyć postacie głównych bohaterów .
Ale jest to robione w tak nudny i rozwlekły sposób,że dosłownie przysnąłem i musiałem jeszcze raz obejrzeć dany odcinek .

Jak dla mnie-podsumowując-kompletny,nadmiernie rozreklamowany niewypał...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1969 Napisanych postów 19829 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731763
Ja przestałem ten serial oglądać na 3 odcinku. Dokładnie te same odczucia mam co Ty masti. Bardzo ciężko się to oglądalo, duży zawód. Gra była super, ale serial to jak dla mnie mizeria ( te trzy odcinki które obejrzałem)
A ta książkę o tym drzewie to lata temu chyba czytałem. To było takie gigantyczne drzewo które rozrosło się na całą planetę i życie istniało tylko w jego koronie?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10022 Napisanych postów 30363 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728663
Tak ,dokładnie-nie wiem czy czasem tytuł nie był drzewio albo Figowiec.
Ale książka niesamowita,do dziś ją wspominam.
Te dalsze odcinki (niektóre)może trochę lepsze ale ogólnie tragedia : obejrzałem wszystko, by mieć pełen obraz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388253
mi sie bardzo podoba

te love story z 2 brodaczami, to rozwiniecie ich watku, bo musza jakos serial rozciagnac, nie moga gnac przed siebie i tylko walczyc z ludzmi-grzybami hehe, to samo centrum handlowe, to bylo dlc do gry, wyszlo po grze, rozwiniecie watku, jak elli zostala zarazona, a brodacze w grze, spotykamy jednego i pomaga nam odebrac akumulator przez strzelanine z bandytami, pozniej znajdujemy zwloki jego partnera, ktory sie powiesil i nabazgral mu list, ze obwinia go o wszystko w grze jest duzo skradania i troche zabijania, ktorego w filmie jest mniej, ale gra mnie wciagnela jak malo ktora. to wlasnie dla niej, kupilem ps5 i ogralem na start obie czesci i jak nie podoba ci sie pierwszy sezon, to zaufaj mi, do drugiego nawet nie podchodz... napisal bym ci co sie stanie - a stanie sie duzo + glownym i tutaj nie mozna jasno powiedziec zlym/dobrym jest "napakowana kobieta"

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10022 Napisanych postów 30363 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728663
Lord-pewnie patrzysz na film poprzez grę.
Ale ta napakowana kobieta ? ,to juz mnie zainteresowało .

W każdym razie dla mnie ten serial ,to straszne nudy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388253
dlatego napisalem, bo wiedzialem ze to cos, co chcialbys zobaczyc i bardzo charyzmatyczna, wiec jestem ciekaw, kto ja zagra i jak bedzie ona wygladac w filmie, bo tworcy mowili, ze beda probowali jak najblizej trzymac sie oryginalu a pozmieniali juz kilka rzeczy w tym wlasnie akcje z brodaczem do tego ellie jak na ekranie chemia miedzy aktorka a pedrem jest swietna, tak z wygladu ona jest dla mnie tragiczna, w grze byla to dziewczyna z ladna buzia a ta wyglada jak jakis ogr

ta napakowana to jest abby i na samym poczatku odj**ie cos ekstremalnego... dlatego tak mi sie podoba scenariusz gry i tak samo podoba mi sie serial, ale wiem ze watki LPG+ odpychaja wielu w tym najwiecej rodakow, ale w tej grze one byly zawsze a w 2gim sezonie, bedzie jeszcze wiecej.

kilka fotek abby











Zmieniony przez - lordknaga w dniu 3/7/2023 9:14:04 PM

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10022 Napisanych postów 30363 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728663
Hmm Lord....
Bardziej to sobie w takim stylu wyobrażałem,ale wiadomo,ja to już stara szkoła....

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Relacja z kultowego Trening Camp u Norberta Tymczaka-15 luty 2014

Następny temat

REGULAMIN X PUCHAR ZIEMI PUCKIEJ W KULTURYSTYCE-ŻELISTRZEWO 2014

WHEY premium