SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

v 2.0-wbija ojciec, wbija matka,wbija sasiad i sasiadka-synthol spam AKIF

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1474848

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1909 Napisanych postów 19774 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 731185


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1909 Napisanych postów 19774 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 731185
Apropos dyskusji z tematu Aktualnosci Zdjecia, filmy...-
Tak jak juz pisalem, w Niemczech lgbt ma bardzo mocna pozycje, wrecz absurdalna. Manfestacja odmiennoscia jest wrecz wskazana. Ponizej dwa zdjecia ktore zrobilem na popularnym placu w Monachium jedno to teatr narodowy a drugie kamienica.






Ale z drugiej strony, tolerancja jesli chodzi o muslimow rowniez jest parnoiczna. Przykladowo w jednym z przedszkoli ze wszystkich jego placowek , zdecydowano sie wycofac wieprzowine z menu, poniewaz do tego przedszkola chodzily dwie male dziewczynki z rodziny muzulmanskiej. Nie zwaracano uwagi na pozostale dzieci nie-muzulmanskie, ktorych bylo ponad 200. Tutaj mniejszosc rzadzi wiekszoscia, narzuca swoje prawa.







Zmieniony przez - Possible w dniu 2019-07-31 23:14:14

Zmieniony przez - Possible w dniu 2019-07-31 23:34:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 88 Napisanych postów 600 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29208
Dobre czasy tworza slabych ludzi.slabi ludzie tworza ciezkie czasy ktore to z kolei tworza silnych ludzi.Aktualnie jestesmy pomiedzy pierwszymi dwoma.W chorzowie na rammsteinie bylem tydzien temu to nawet tam z teczowymi flagami pontonem plywali.Nikt normalny nie ma nic przeciwko LPG.problemem jest indoktrynowanie od najmlodszych lat i obnoszenie sie z tym w koło.
1

Gdy odpuszczasz,twój przeciwnik ma trening życia i już nigdy go nie dogonisz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5314 Napisanych postów 15323 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387532
juz kilka lat temu, na wielkiej plywalni w bodajze londynie, muslimy mialy ramadan - wiec nie mogly nic zrec. to co zrobil zarzad plywalni? wyj**al wszystkie vending machiny ze slodyczami i napojami, bo jak oni nie moga, to nikt nie bedzie mogl przeciez wyjscie jest jasne, nie mozesz czy nie chcesz, nikt ci spluwy do lba nie przyklada... w szczecinie(skad jestem) jest jakas filharmonia(swieza, za mojego zycia tam jej jeszcze nie bylo) +/- 10 lat i lpg chcieli kolory zmienic na teczowe, w czasach tych parad, na co zarzad powiedzial, ze filharmonia jest za nimi ale nie musi i nie chce zmieniac kolorow na tecze(budynek ma jak by ledy na dachu) i skonczylo sie oburzeniem, ale od homofobow ich chyba nie nazwali


Zmieniony przez - lordknaga w dniu 8/1/2019 12:07:01 AM

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30299 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728271
Właściciel siłowni,gdzie kreciłem dwa programy (w Niemczech)-Piotr Krenzel-kulturysta i strongmen nakręcił teledysk,SFD też jest obecne :) .


Jak Wam się podoba?



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4552 Napisanych postów 48992 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522473
elo po nocy co nieco o filmowych produkcjach, które miałem przyjemność, albo i nieprzyjemność ostatnio obejrzeć

'American Hangman' z ponad 80-letnim Donaldem Sutherlandem będącego byłym sędzią i zarazem zakładnikiem, którego porywacz i oprawca nagrywa i puszcza transmisję w sieć. Odkrywając kolejne zaniedbania w sprawie, w której został skazany niewinny człowiek oprawca prowadzi ankietę wśród oglądajacych, którzy decydują o dalszym losie sędziego. Nawet niezła produkcja. Ostatnio jest moda na filmy dziejące się w internecie, w sumie teraz wszystko dzieje się w necie, więc w sumie na czasie. Podobnie jak bardzo udany ostatnio 'Searching'

'Przykładny obywatel' z Liamem Neesonem w roli kierowcy odśnieżarki, który po tajemniczej śmierci syna mści na typach spod ciemnej gwiazdy powiązanych ze śmiercią syna, który jak się okazuje miał dwa oblicza. Film chwilami puszcza oczko do widza (nie będę spoilerował) i fajnie się to ogląda. Jest to remake jakiejś chyba szwedzkiej produkcji, niby ludzie stękają, że oryginał lepszy, ale ja nie oglądałem pierwowzoru.

'Impostor' miał być dobrze zapowiadającym się horrorem, a okazał się w miarę dobrym thrillerem. Otóż samotna matka przeprowadza się z dzieckiem do domku na odludzi, chłopak znajduje w pobliskim lecie ogromną dziurę (krater powiedziałbym nawet ) i od tego czasu dziwnie się zachowuje. Kobieta nie wie czy zwariowała czy faktycznie syn zmienił się w jakąś złośliwą istotę. Film dawał radę, w sam raz na raz. 1,5 godzinki akurat na szybki seans przed snem.

'Pewnego razu w Hollywood' kolejny film Tarantino. Po genialnej 'Nienawistnej ósemce' dobrym 'Django' i średnich 'Bękartach wojny' reżyser kultowego 'Pulp fiction' znudził mnie bardzo. Z resztą nie tylko mnie, w sumie to pierwszy raz widziałem, żeby ktoś wychodził z kina i nie wrócił na seans. Ogólnie szmira, nawet Dicaprio i Pitt nie uratowali tego filmu, przepiękna Margot Robbie też miała swoją rolę, ale na estetycznych walorach się kończy. Jedynie końcówka i 'egzekucja' przeprowadzona przez Pitta była dobra, ale reszta średnio, a jak na Quentina to poniżej średniej.

'Bezględny' młody chłopak poprzez nieszczęśliwy zbieg okoliczności trafia do poprawczaka, tam nawiązeuje znajomość z pewnym 'wywijasem', z którym po wyjściu robi szemrane interesy na małą skalę. Z czasem koledzy oferują swoje usługi grubym rybom i wspinają się po szczeblach drabiny przestępczości. Szyją szybko co jak wiadomo nie zawsze kończy się dobrze. Fajna produkcja do Netflixa.

'Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw' czyli Statham i The Rock robią demolkę. Mega demolkę. Ta część poza postaciami z serii nie ma nic wspólnego z serią 'szybkich...' w sumie ta seria z każdą kolejną częścią sie kończy i sam pukam się w głowę, że następnej nie obejrzę, to i tak wracam z sentymentu. Tu już niektóre akcje trącą o s-f (składające się motocykle, eksperymenty genetyczne na ludziach, Rock utrzymuję helikopter na łańcuchu siłą rąk ) to tak na szybko. Typowa rozrywka z elementami s-f. Samochodów tyle co kot napłakał. Dla mnie średnio.

z seriali obejrzałem drugi, długo wyczekiwany sezon 'Mindhuntera' o ile i pierwszy był super tak drugi już trochę stracił klimatu i otworzył nowe wątki. Pewnie będzie kolejny, ale znowu trzeba będzie czekać aż 2 lata? Mam nadzieję, że nie aż tyle. W skrócie agenci FBI tworzą profile seryjnych morderców nagrywają rozmowy z nimi. Jak ktoś nie słyszał nie kojarzy to niech obejrzy genialne intro z jeszcze lepszą nutą tematyczną. Aha za całość odpowiada w większości David Fincher (reżyser m.in. Siedem, Podziemnego kręgu i zaginionej dziewczyny).





ogólnie czekam na wrzesień, bo jest ciekawy pod względem kinowym: druga część horroru 'To' no i najnowszy 'Rambo'.


Zmieniony przez - ASNF w dniu 2019-08-24 22:03:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1909 Napisanych postów 19774 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 731185
Ja nie przepadam za filmami Tarantino. Kilka widzialem, zaden jakos specjalni mi sie nie podobal. A w tym najnowszmy jeszcze mial czelnos podobno zakpic z Bruce'a Lee, wiec z pewnoscia nie obejrze :)
Ten co opisales o poprawczaku wydaje sie ciekawy i o tym chlopaku demonie.

Ja polecam film Niepamiec, tylko nie ten SF z Cruisem, ale z Christopherm Plummerm z 2015 roku. Film opowiada o czlowieku ktory przezyl oboz koncentracyjny w Oswiecimiu i po wielu latach jako stary czlowiek ( akcja dzieje sie wspolczesnie) szuka esesmana ktory wymordowal jego rodzine. Znakomite kino, znakomita . rola legendy kina jakim jest Plummer. A koncowka totalnie niszczy mozg.

Acha, i jeszcze polecam serial Czarnobyl. Bardzo dobry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5314 Napisanych postów 15323 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387532
tarantino nie zakpil z bruce'a lee, tylko przedstawil go jako dupka( ktorym niby nie byl, bo tak twierdzi jego corka, ktora w sumie ojca chyba pamietac nie moze,bo byla za mloda ) uwielbiam tarantino, nie podobal mi sie zbytnio jackie brown i jakos kill bille mi nie przypadly, z ta bekarty wojny to jeden z lepszych jego filmow imo, tak jak django czy nienawistna 8... szybcy i wsciekli, mega mi sie podobalo, i johnson i statham, to obaj aktorzy nie za wysokich lotow, ale siano robia konretne i w tym filmie fajnie sie zgrali, fajnie sobie dogryzali, typowy odmozdzacz jak transformers no i rock samymi miesniami tego helikoptera nie utrzymal, bo lancuchy slysz przez dzwignie/walki, chociaz i tak by to bylo raczej nie mozliwe,to sam poprostu golego lancucha polaczonego z helikopterem nie trzymal za pare dni wchodzi TO2 o pennywajzie, nie moge sie doczekac, za gowniaka sie strasznie balem klaunow po starym filmie, ksiazke tez czytalem, do tego fajni aktorzy graja, no i maja dac origin, ze niby klaun jest z kosmosu...

ja z seriali sie zajaralem mega Dark, o niemieckim miesicie winden, znikajacych dzieciach i ogolem mega SF, nie chce pisac wiecej ,bo zdradze fabule a serial swietny, swietnie sie ogladal no i czekac na 3 sezon, bo mega cliffhangerze na koniec 2giego


https://www.imdb.com/title/tt5753856/?ref_=fn_al_tt_1


Zmieniony przez - lordknaga w dniu 8/24/2019 10:29:42 PM

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4552 Napisanych postów 48992 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522473
'Niepamięć' i 'Czarnobyl' też widziałem i jedno i drugie - podpisuję się pod tym co piszesz

'Dark' pierwszy sezon był dobry chociaż lekko zagmatwany, że teraz nie pamiętam wszystkiego zeby zabrać się zadrugi, ale mam to na uwadze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1909 Napisanych postów 19774 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 731185
Czy przedstawil jako dupka czy zakpil, wszystko jedno :) Takiej legendy sie nie rusza :) Jak moze ktos taki jak Brad Pitt pokanac Bruce'a ??..;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Relacja z kultowego Trening Camp u Norberta Tymczaka-15 luty 2014

Wiecej