SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

v 2.0-wbija ojciec, wbija matka,wbija sasiad i sasiadka-synthol spam AKIF

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1482443

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Też jedynki nie ogladałem,ani oczywiście dwójki.

Ale może rzucę okiem.
Ale pierwsze to The Tomorrow War :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5387 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388236
Possible
Ja nie oglądałem jedenyki, bo wydawała mi się z opisu jakaś tak naciągana, no ale jak piszecie że taka dobra to trzeba zobaczyc. Ten główny bohater to był zły w końcu czy dobry? Bo z tego co czytałem o dwójce, to gra tam dobrego gościa który kogoś ma uratować.




Zmieniony przez - Possible w dniu 2021-07-03 22:10:27


to zalezy jak patrzec, nie bede ci zdradzal fabuly ale byl zly ale ci co do niego wpadli tez nie byli dobrzy to

co to Stephena langa, to zawsze go lubilem na ekranie a w tym filmie jest swietny.

Zmieniony przez - lordknaga w dniu 03/07/2021 23:31:34
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5387 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388236
obejrzalem the tomorrow war, film nie jest jakims mega swietny ale fajnie sie oglada, fajna historia no i koncowka tez spoko motyw tylko te hollywodzie zakonczenie efekty swietne.
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5387 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388236




znalazlem 'nowy' film, z 2021, trailer juz 4 miechy ale dopiero teraz gdzies przypalilem. nie ogladalem jeszcze na imdb 5.9 na sf to dobry wynik. Niedaleka przyszlosc, astronautka rozbija sie na rozwalonej ziemi i zadecyduje o losie ludzi, taki skrot tlumaczenia z netu.

tytul jest Tides ale rozwniez jest nazwany The Colony, mozliwe ze tides dolozyli, ze wzgledu na serial colony


Zmieniony przez - lordknaga w dniu 7/7/2021 7:43:49 PM
2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5387 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388236
SPOJLERY! wlasnie wrocilem z najnowszego szybcy i wsciekli, jak ostatnia czesc z idrisem mi nie podeszla, tak ta jest dla mnie jedna z najlepszych wiem jak to brzmi niedaleko filmowi do avengers... flashbacki z przeszlosci z toru nascar - mega, postac johna ceny na poczatku srednio a pod koniec daje kopa, no i caly komediowy motyw z rodzina jest bardzo fajny. fajnie zlozona historia, koncowka swietna, no i mega przekombinowany odmozdzacz - cos za co kocham te serie i jak dla mnie moga krecic jeszcze i 10 czesci koncowka fajna i prawdopodobnie dostaniemy powrot bryana w nastepnej czesci i scena po napisach ze stathamem i hanem tez fajowa.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522667
Byłem zaraz na premierze 'Szybkich 9' dużo retrospekcji, lubię to w filmach. Czasem przesadzony na maxa. Bohaterowie jak i twórcy zdają sobie z tego sprawę sądząc po dialogach. Niezniszczalna rodzina w mocnych furach ten spin-off z Elba to dni jak dla mnie. Fajny wątek że Skylinem na końcu... Ale np tą rakieta i kosmos zbędna akcja i bezsensowna zupełnie... film długi, ale bez ziewania, na pewno nie nudzi. Czekam na 10.

W weekend jadę na drugą część 'Bodyguarda zawodowca'. Oby trzymała poziom jedynki.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5387 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388236
bodyguarda tez czekam ale jeszcze czarna wdowa po drodze chociaz nie cierpie jej mega, to mysle ze grubas ze stranger things poniesie film


ps. sorki, mi sie powalilo, mi sie wlasnie podobal spinoff z rockiem/stathamem a czesc 8 z 2017 i ubotem mi nie podszedl


ps2. jak przywroca walkera - sa takie pogloski, to imo nastepna czesc przebije zarobkowo kazda dotychczasowa.


Zmieniony przez - lordknaga w dniu 7/8/2021 7:28:24 PM

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522667
Podczas premiery 9 minęło 20 lat od premiery jedynki 'Szybkich i wściekłych'. Na jubileuszową, 10 część podobno mają przyjechać na polskie krajówki, a misja będzie nie trafić w zatoczki i nie rozjechać leśnych ssaków, jagodzianek czy grzybiarek.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5387 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388236




kurcze, co sie dzieje, ze ostatnio wysyp nowych sf na necie dzisiaj taka perelke znalazlem, jakosc w 'internetowej bibliotece' jest juz bardzo dobra - webrip, na imdb narazie malo glosow ale notka wysoka 7.6 film opowiada o pierwszych osadnikach na marsie, ktorzy musza sie z 'czyms' zmierzyc, wiecej w trailerze.

ps. dzisiaj wyszla w bibliotece tez czarna wdowa, wiec kino odpuszcze i obejrze na dniach


Zmieniony przez - lordknaga w dniu 7/9/2021 2:46:05 PM
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522667
Polecam nowego 'Bodyguarda zawodowca' tzn. 2 część. Trzyma poziom jedynki. Trio: Reynolds, L. Jackson, Hayek to mistrzowski poziom aktorstwa i ciętych ripost. Do tego dołącza jeszcze Freeman. dobry odmóżdżacz na weekend i smutną rzeczywistość
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Relacja z kultowego Trening Camp u Norberta Tymczaka-15 luty 2014

Następny temat

REGULAMIN X PUCHAR ZIEMI PUCKIEJ W KULTURYSTYCE-ŻELISTRZEWO 2014

WHEY premium