SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

v 2.0-wbija ojciec, wbija matka,wbija sasiad i sasiadka-synthol spam AKIF

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1488769

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10081 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728913
Ale filmy Z też są bardzo ciekawe treścią,choc wiadomo,nisko budżetowe ,co wpływa na gorsze wykonanie.
Van Damm doda troche wiekszego zainteresowania,choć ostatnio był jakiś film z nim,i kompletna klapa .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 136 Napisanych postów 514 Wiek 47 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8888
lordknaga


?si=yD4xsp_ltVWTwexH


wyglada nie najlepiej ale obsada ? herosi kina kopanego lat 80tych

Dokładnie herosi, na nich się wychowywałem, brakuje jeszcze Richarda Nortona.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10081 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728913
A tak wracając do s-f i filmów.
Ostatnio mnie Netfix nieźle zaskoczył filmem "Zostaw świat za sobą"

I co ważne bez tej nachalnej poprawności,no chociaz trochę tego musiało być-takie czasy.
Sama akcja filmu jest prosta ale to jej daje ogromny ładunek realności.
Coś takiego mogłoby się zdarzyć nam,właściwie w każdej chwili.
I pewnie byśmy byli tak samo skołowani,jak bohaterowie tego filmu.
Z tą różnicą,że trening i tak by był zrobiony :)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5443 Napisanych postów 15464 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388762
obejrzalem pare dni temu i mi sie bardzo podobal, wielu narzeka na koncowke a mi sie wlasnie ona podobala(nie bede pisal i spoilerowal) niby akcji nie ma a ja sie czulem taki troche zaszczuty, jak bym myslal, co bym robil na ich miejscu. jest jedna przynudzjaca scena jak ten murzynek nawija z mamuska o vinylach - tutaj wkradla sie nuda na takie 5-10 minut w filmie, ale jw. napisalem - bardzo dobry i nie wiem czemu tyle ludzi hejtuje ten film albo nie wiedza o co chodzi czy nie rozumieja zakonczenia? podobna historia juz byla walkowana w kilku filmach ale tutaj nie do konca wiadomo kto i dlaczego, duzo domyslow i fajna rola chociaz krotka - bacona, daje film do myslenia, szczegolnie tym wszystkim od konspiracj i jakis teorii z dupy i pada tam wlasnie jedno fajne zdanie nt. zarzadznia swiatem - od murzyna, nie bede tutaj pisal, ale ja cale zycie myslalem podobnie jak on powiedzial
2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2006 Napisanych postów 19863 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732176
Dzięki za ten tytuł. Nic o nim nie słyszałem, ale sprawdziłem i wygląda ciekawie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2006 Napisanych postów 19863 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732176
A tutaj trailer horroru z epoki kamienia łupanego.



?si=MG1PEZxuncRfSV0w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10081 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728913
Possible-jak obejrzysz,czekamy na twoje wrażenia.
A Lord jak zwykle świetnie to zrecenzował,masz do tego talent :)
Ale go nie chcesz w pełni wykorzystać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2006 Napisanych postów 19863 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732176
Masti a ja jestem ciekaw Twojej opinii o filmie "Nie ocali cię nikt".
UFO i jakaś dziwne połączenie z horrorem ( i filmem psychologicznym) Jak dla mnie ten film nawiązuje do kina lat 80 i 90 -obcy źli , podmieniają nas i planują inwazję. Niby proste, ale można się tutaj też doszukiwać głębszych treści ( jak choroba psychiczna) Szczególne jeśli chodzi o główną bohaterkę i zakończenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5443 Napisanych postów 15464 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388762
to jest ten film sprzed kilkunastu tygodni, co obcy wibija na chate na wsi tej lasce w usa? ja ledwo dalem rade to skonczyc na 2 raty, w ogole mi nie podszedl i nudzilem sie strasznie... kika fajnych scen jak uciekala po chalupie i ukazanie kosmitow co lataja spodkami jako i******i a ta ostatnia walka to tez porazka a te glebsze tresci to chyba wiem o co ci chodzi, bo watek jest budowany na flaszbackach i nie do konca wiemy o glownej postaci, czemu jest postrzegana przez spoleczenstwo tak a nie inaczej i powinnismy chciec sie dowiedziec - ja walsnie nie chcialem, bo dla mnie byla irytujaca
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2006 Napisanych postów 19863 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732176
Tak, to ten film.
No on faktycznie moze odstręczać, bo sam podchodziłem do niego dwa razy. Ale jak ktoś tylko go weźmie pod kątem inwazji i nawiązania do kina lat 80, i w tym pryzmacie go obejrzy to nie jest tak zle, ma kilka fajnych scen. Gorzej jak ktoś zacznie kminic u właśnie zacznie się zagłębiać w sens tego wszystkiego. Ale raczej o to chodziło twórcom. Mnie nie podchodzi kino psychologiczne w oprawie SF, tak jak np. "Pod skórą"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Relacja z kultowego Trening Camp u Norberta Tymczaka-15 luty 2014

Następny temat

REGULAMIN X PUCHAR ZIEMI PUCKIEJ W KULTURYSTYCE-ŻELISTRZEWO 2014

forma lato