Podobno wszystko jest w genach i tak nam się wydaje, kiedy patrzymy na Sommer Ray i jej matkę Shannon Ray. Na pewno znacie Sommer (21 l.), bo ta dziewczyna podbiła Internet swoimi cudownymi pośladkami i nieziemską urodą. Jeśli jeszcze nie obserwujecie jej profilu na Instagramie (ponad 18 mln followersów!), to czas najwyższy nadrobić zaległości.

Natomiast warto też zwrócić uwagę na jej mamę – Shannon. Jest dobrze po pięćdziesiątce, ale wygląda zdecydowanie młodziej. A ciało...? No cóż, niejedna młodsza kobieta chciałaby takie posiadać. Shannon jest matką czwórki dzieci i prowadzi szalone życie. Sama przyznaje, że siłownia pozwala jej pozostać przy zdrowych zmysłach w całym tym zamieszaniu.

Podczas treningów, podobnie jak jej córka, skupia się na wyszczupleniu ciała oraz płaskim brzuchu. W młodości również dbała o swoją sylwetkę, a nawet brała udział w zawodach. Teraz jej dieta nie jest tak restrykcyjna jak kiedyś, ale nadal zdrowo się odżywia. I co sądzicie? Która jest bardziej HOT?

Sommer i Shannon to nie jedyny przykład na to, że niedaleko pada jabłko od jabłoni. Nie ma wątpliwości po kim zawodniczka bikini fitness Natalia Czajkowska, odziedziczyła urodę i figurę. Z mamą Eweliną, wyglądają dosłownie jak siostry! Sami zobaczcie.

Przy okazji Dnia Matki, wszystkim mamom składamy najserdeczniejsze życzenia!

Komentarze (1)
domosos

Haha no i nieraz mamusia fajniejsza od córki :-D

0