SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

v 2.0-wbija ojciec, wbija matka,wbija sasiad i sasiadka-synthol spam AKIF

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1483459

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388251
tego jeszcze chyba ni ma? no dark3 juz za duzo na raz naj**ane

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1969 Napisanych postów 19829 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731763
A Last of us? Ja obejrzałem dwa odcinki i jestem lekko zawiedziony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388251
mi sie mega podoba, tylko 3ci odcinek troche przynudza w polowie no i jak ktos jest homofobem to bedzie sral ogniem

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1969 Napisanych postów 19829 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731763
Aha, fajnie zachęciłes mnie do obejrzenia trzeciego odcinka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388251
to 3ci ci sie napewno nie spodoba a 4 mi sie rowniez podobal(jak kazdy poprzedni) i jest w nim dosyc duzo akcji

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4572 Napisanych postów 49012 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522670
Zwiastun 'Szybcy i wściekli 10'


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388251
wczoraj po obejrzeniu na streamie the last of us, wszedlem w podobne i wyszkoczyla mi taka imo perelka SF

nie wiedzialem o istnieniu tego serialu, obecnie obejrzalem 3 odcinki i jestem pozywytnie zaskoczony, motyw jest cos mala amerykanska wiocha i w nocy pokazuja sie postacie, ktore morduja(i tutaj bardzo brutalnie ukazane trupy) ludzi, ktorzy sa tam uwiezeni a moga sie bronic i tutaj nie chce juz dalej spoilerowac, gra murzynek z losta, a producentami sa bracia russo'e miedzy innymi nakrecili kilka filmow marvela w tym obie ostatnie czesci avengersow czy kilka produkcji dla netflixa w tym moj ulubiony film(ktorego sequel wychodzi w czerwcu) - extraction.

2gi sezon From, z tego co mi jest potwierdzony i ma wyjsc w tym roku, sezon 1 ma 3 odncinkow, nizej klip i trailer.

czasem sa momenty jak jumpscare i moga przejsc ciarki ale nie jest jakos mega straszny ale samemu w nocy ogladac troche bym sie cykal










Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2/12/2023 2:30:13 PM

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388251
przychodze z kilkoma nowosciami

krotki spot nowego indiany jones'a





spot nowych transformersow





trailer creeda 3





trailer guardians of the galaxy 3





no i tutaj mega swietnie - trailer flasha z ezra millerem, ktory chyba pojdzie do pierdla w zyciu realnym, danny elfman i KEATON powraca jako batman - wow!






Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2/13/2023 4:07:41 PM
3

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 886 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57917
Noo Keaton - to jest to! Tysiące wspomnień :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 487 Wiek 47 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8701
lordknaga
wczoraj po obejrzeniu na streamie the last of us, wszedlem w podobne i wyszkoczyla mi taka imo perelka SF

nie wiedzialem o istnieniu tego serialu, obecnie obejrzalem 3 odcinki i jestem pozywytnie zaskoczony, motyw jest cos mala amerykanska wiocha i w nocy pokazuja sie postacie, ktore morduja(i tutaj bardzo brutalnie ukazane trupy) ludzi, ktorzy sa tam uwiezeni a moga sie bronic i tutaj nie chce juz dalej spoilerowac, gra murzynek z losta, a producentami sa bracia russo'e miedzy innymi nakrecili kilka filmow marvela w tym obie ostatnie czesci avengersow czy kilka produkcji dla netflixa w tym moj ulubiony film(ktorego sequel wychodzi w czerwcu) - extraction.

2gi sezon From, z tego co mi jest potwierdzony i ma wyjsc w tym roku, sezon 1 ma 3 odncinkow, nizej klip i trailer.

czasem sa momenty jak jumpscare i moga przejsc ciarki ale nie jest jakos mega straszny ale samemu w nocy ogladac troche bym sie cykal











Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2/12/2023 2:30:13 PM

Jestem po drugim odcinku From i serial robi robotę. Ofiary w tym serialu super pokazane.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Relacja z kultowego Trening Camp u Norberta Tymczaka-15 luty 2014

Następny temat

REGULAMIN X PUCHAR ZIEMI PUCKIEJ W KULTURYSTYCE-ŻELISTRZEWO 2014

WHEY premium