SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

v 2.0-wbija ojciec, wbija matka,wbija sasiad i sasiadka-synthol spam AKIF

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1487762

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10070 Napisanych postów 30405 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728859
Possible-dokładnie się tu z tobą zgadam.

Arnold gwiazdorzy i ma ciśnienie na ekran a to co teraz robi i mówi to kompletna żenada.

A do tego nadal potrzymuję moją opinie dotycząća robienia koeljnych częśći jakiegoś przeboju filmowego-jak np Predator.
Czym więcej tego robia tym gorzej to wychodzi.

Nikt w branży filmowej nie ma nowych i lepszych pomysłow,tylko jechać do oporu na jednym hicie?

Ja np Terminatora 5 nie obejrzałem do konca-po 10 minutch wzieły mnie mdłości od tego stylu filmu :)

Podobnie z innymi tego typu powieleniami,nie wspominając juz słynnego cyklu Planeta Małp-na co mam fizyczną alergię :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5425 Napisanych postów 15453 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388643
mi sie akurat planeta malp ta najnowsza podoba najbardziej, gdzie na poczatku nie trawilem w ogole tej pierwszej czesci, ktora imo jest dla mnie teraz najlepsza po obejrzeniu kilku razy i cala trylogia jest swietna a arnold jak to arnold, mial kilka roli perelek jak np. terminator, predator, kindergarten cop(ktory wyszedl poprostu smiesznie ale za dzieciaka byl w tym filmie moim idolem i zawsze chcialbym miec takiego nauczyciela), john matrix z commando, w konanie tez fajnie sie wpasowal i cos tam jeszcze bym znalazl, ale on teraz bierze praktycznie kazda role chyba, jak cage czy willis... jak dla mnie moga robic predatora a najlepiej jak by jakis spinoff zrobili na planecie predatora np czy cos. jak np. zrobili rouge one z gwiezdnych wojen, ktory dla mnie osobiscie jest najlepszym filmem w tym uniwersum - ze wszystkich, starej trylogi nie lubie za bardzo, druga( ta zrobiona kolo 2000 dla mnie najlepsza) a ta najnowsza to procz pierwszej czesc, ktora byla srednia, to pozostale dwie, sa porazka po calosci i 3ciej nawet nie skonczylem... bylem tez sceptycznie nastawiony do tego serialu 'mandalorian' i obejrzalem polowe pierwszego sezonu jednym ciurkiem - przeswietny serial, nie ciagnie sie i jest zrobiony tak jak powinny byc zrobione gwiezdne wojny jak ktos nie widzial a lubi sf to polecam mega.





Zmieniony przez - lordknaga w dniu 11/29/2020 5:59:10 PM
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10070 Napisanych postów 30405 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728859
Trudno mnie tu dyskutować o Plwnecie Małp,bo po prostu skończyłem na 2 pierwszych a na resztę mam alergie fizyczną i nie oglądam,bo nie ! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 886 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57921
Lord, zapomniałeś o Total Recall ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5425 Napisanych postów 15453 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388643
no to tez, dlatego napisalem, ze cos sie jeszcze by znalazlo lubilem zawsze arnolda jako aktora ale stallona zawsze lubilem bardziej

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzisiaj dzieci mają spider mana i cały marvel a my mieliśmy Arnolda Stallone później van damma.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5425 Napisanych postów 15453 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388643
van dama to bym postawil na takim samym poziomie jak segala, kilka klas nizej od sly'a czy arniego, w latach 90 to byl chyba wyrzyg tych wszystkich aktorow marital arts jak olivier grunier i jemu podobnych hehe ja tam zawsze uwielbialem jackiego chana, teraz masz np. jeta li czy scotta adkinsa z undisputed i kilku innych filmow, ktory jest na dzisiejsze czasy imo odpowiednikiem van damma z lat 90 i gra w kinie klasy b gdzie tez trafiaja sie perelki. dzisiaj malo kto lubi miesniakow bohaterow, przez socjal media to sie przejadlo.


Zmieniony przez - lordknaga w dniu 30/11/2020 07:47:44

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2001 Napisanych postów 19859 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732096
Bruce Lee - idol mojego dziecinstwa, był jak ktoś z innej planety, ale to raczej poza tą klasyfikcja ponizej.
Stallone na pierwszym miejscu, zawsze. Później Arnold i dlllugo, długo, nikt. VanDamme, Lundgren, Chan, Li,... i inni
Seagal gdzies na końcu, wyjątkiem był jego Nico, a te inne mu podobne to badziew

Sly będzie dla mnie zawsze Rambo, Arnold Terminatorem. Takich aktorów, żyjących legend i takich charakterystycznych postaci filmowych nie ma już i nie będzie pewnie.


Zmieniony przez - Possible w dniu 2020-11-30 09:06:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5425 Napisanych postów 15453 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388643
z tych starych segalowych to jak piszesz a Under Siege(polski tytul : Liberator) tez byl swietny, gdzie seteven gral kucharza caseya ryback'a grali tam tez np. gary busey czy sam tomy lee jones

malo jest dobrych 'swiezych aktorow' dizel mial potencjal na pocztku z pitch blacka, rocka tez lubilem z walking tall chyba z 2005 roku, jak raczkowal i sie staral ale to co on teraz soba reperezentuje, to szkoda gadac kenau sie wybija gdzies tam przez wicka i matrixy, bardzo lubie christiana bale'a a najbardziej chyba chrisa hemswortha(thor z marvela) ktory imo swietnie gra i mega zaskoczyl mnie w filmie extracion dla netflixa(tak wiem, wielu ten film szczegolnie tutaj nie podszedl) no i bedzie gral w kontynuacji

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2001 Napisanych postów 19859 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732096
Fakt, Liberator był jeszcze dobry. Hemswortha lubię, jest ok. Ale Rocka nie trawie. Bale jest świetnym aktorem, większość filmów które z nim obejrzałem był super. Reves praktycznie zawsze taki sam, w jednym filmie gdzie grał psychopatę ( zapomniałem tytułu) wypadł swietnie, w Matrix ok, jako John Wick to raczej superbohater, taki z fantastycznymi mocami :) Ale ok, ma film swój styl i klimat.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Relacja z kultowego Trening Camp u Norberta Tymczaka-15 luty 2014

Następny temat

REGULAMIN X PUCHAR ZIEMI PUCKIEJ W KULTURYSTYCE-ŻELISTRZEWO 2014

WHEY premium