SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

v 2.0-wbija ojciec, wbija matka,wbija sasiad i sasiadka-synthol spam AKIF

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1485964

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5413 Napisanych postów 15433 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388505
the rig, jest podobno sf na platformie na morzu, wrzucam link a obejrze na dniach.



1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1990 Napisanych postów 19848 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731993
Podobno dobry horror SF to Megan, widział ktoś już?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1990 Napisanych postów 19848 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731993




Zmieniony przez - Possible w dniu 2023-01-13 20:13:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5413 Napisanych postów 15433 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388505
jutro na 99% ide na to
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1990 Napisanych postów 19848 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731993
Czekam na opinie :)
Ja w zastępstwie dobrych horrorów i kina SF, gram ostatnio w Resident Evil Villaga, i uważam że jest to jedna z Lepszych gier od wielu lat w jakie grałem.


Zmieniony przez - Possible w dniu 2023-01-13 22:10:01
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5413 Napisanych postów 15433 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388505
village ogralem na 2 przejscia, wyszedl ten winter dlc i jak bede mial czas to sie zabiore zara wychodzi dead space remake no i callisto protocol wbilem platyne na ps5
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93092
Ja bym jednak wolał kolejną część Dead Space, bo już w to grałem, a odświeżona grafika to dla mnie szczegół, wolałbym jakąś nową fabułę, nową część. Ten film M3GAN fajnie się zapowiada.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5413 Napisanych postów 15433 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388505
to nie jest remaster(podbite/ulepszone tekstury) tylko remake, zobacz sobie takiego residenta 2 czy 3, to sa calkowicie przebudowane gry jesli chodzi o pierwowzor wiadomo, wiele rzeczy bedzie takich samych ale nie do konca, ja ogram na 100%, dead space pamietam jak kupilem przez przypadek kolo 2008 roku na premiere z far cry2 i DS wciagnal nosem tego FC2, nie gralem nigdy w nic takiego a teraz wychodzi przeriobiona wersja Jacob2904 system shock z twojego avataru, tez w tym roku ma wyjsc remake
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93092
System shock ten odświeżony może być niezły, choć bardziej czekam na system shock 3, ale nie wiem czy wyjdzie.

Aha czyli jednak w DS będą jakieś różnice, no to może ogram.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5413 Napisanych postów 15433 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388505
Wrocilem wlasnie z megan i co moge napisac? oklepany schemat, wiekszosc wie co sie stanie, niektore momenty/scenariusz dla mnmie troche bez sensu. laleczka jako cgi i jak sie porusza swietna, moze kogos o ciarki przyprawic, jest kilka jump scarow a film nie wiadomo do konca co to, jak by troche chuky ale wiecej komedii? niby R kategoria a malo brutalnosci i troche przeklenstw... nie ma w sumie glownego bohatera, jest megan + dziewczynka + ze tak powiem - guardian tej dziewczynki(nie wiem jak to sie nazywa po polsku ) i dziewczynka straszne drewno aktorskie, szczegolnie jak probuje udawac zdenerwowana... jeden moment mi sie naprawde spodobal - komediowy i jest w nim 'wsadzony' jeden z najbardziej znanych utworow davida guetty ale nie chce spoilerowac nie byl ani slaby ani mocny takie 5+ bym mu dal hehe - jak ktos sie zastanawia czy isc do kina a siana szkoda? to nie idzcie tylko czekajcie az bedzie na jakiejs plaformie niedlugo albo na 'wypozyczylani'
2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Relacja z kultowego Trening Camp u Norberta Tymczaka-15 luty 2014

Następny temat

REGULAMIN X PUCHAR ZIEMI PUCKIEJ W KULTURYSTYCE-ŻELISTRZEWO 2014

WHEY premium