SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

v 2.0-wbija ojciec, wbija matka,wbija sasiad i sasiadka-synthol spam AKIF

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1487794

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 987 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 74023
Jego słynnego wyciskania na skosie nie przebije nawet 600 kg w przysiadzie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4585 Napisanych postów 49018 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522785
reklama Merca



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4585 Napisanych postów 49018 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522785
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 772 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42079
Burdzy
Wiedzą, że tzw. "koks" to mały procent składowy na sukces.


Taaa mały procent składowy, no to może zerknijmy na badania naukowe ?
http://www.bodyrecomposition.com/muscle-gain/anabolic-steroids-muscle-growth.html/

Co widzimy ? 600mg testa/tydzień BEZ TRENINGU (przez 10 tygodni), buduje więcej mięśni niż treningi na czysto (3kg vs 2kg). Trening + test dały 3x większe efekty niż sam trening na czysto (6kg vs 2kg).

Siła wzrosła tak samo w grupie "naturalnej" jak i w grupie "sam test bez treningu" (20% przysiad oraz 10% ławka), w grupie test+treningi siła wzrosła prawie 2x bardziej niż w grupie "naturalnej" (38% przysiad oraz 22% ława).

Dieta we wszystkich grupach taka sama.


Kolejne badanie (wśród zdrowych facetów między 18-35 rokiem życia) 20 tygodni na "testosterone enanthate" BEZ TRENINGU:
125mg/tydzień: 3,5kg czystej masy mięśniowej (LBM)
300mg/tydzień: 5kg czystej masy mięśniowej (LBM)
600mg/tydzien: 8kg czystej masy mięśniowej (LBM)


Koleje badanie wśród osób z niskim poziomem testosteronu dało 5kg mięśni (bez ćwiczeń, bez wzrostu % tkanki tłuszczowej) przy dawkowaniu zaledwie 100mg/tydzień ...


Mały procent, jasne ...


Zmieniony przez - ASNF w dniu 2015-08-27 12:59:13
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
czyli nie pozostaje mi nic innego jak inwestowanie w sok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4585 Napisanych postów 49018 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522785
To akurat nie jest mój cytat, tylko Burdzego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 772 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42079
ASNF
To akurat nie jest mój cytat, tylko Burdzego


Wiem, niefortunnie mi się zacytowało, jak możesz to edytuj i dodaj, że to cytat Burdzego. Ja już zmienić nie mogę.

Tak dodając do badań naukowych cytowanych wyżej, każdy może sobie sam ocenić jaki to "mały procent" stanowią koksy oglądając dzienniki treningowe niektórych użytkowników czy to tu czy na innych forach (b-f, etc), którzy najpierw latami ćwiczyli "naturalnie" (biorąc oczywiście tonę suplementów, również tych hmm "szemranych" sprowadzanych z US), a potem jak za dotknięciem magicznej różdżki rozwaliło ich w kosmos po wejściu na sok (i oczywiście oni sami również twierdzą, że to mały procent, do tego małe dawki i nawet nie łączą kilku cukierków jak to robią inni!).

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4585 Napisanych postów 49018 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522785
edytowałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5427 Napisanych postów 15455 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388662
bo prawda jest taka ze bez saa i porzadnego zaplecza finansowego, duzy nigdy nie bedziesz(chodzi tez o jakosc miecha) i kazdy moze sobie p******ic ze jest natural, jak sam bierzesz i lecisz masy redukcje itd. to po jakims czasie golym okiem widac na kims jakosc miesnia ktorej poprostu nie da zrobic na suplach ktore idzie kupic w sklepie i kurczaku i ryzu... jak to stare przyslowie glosi 'bez kasy nie ma masy' najsmieszniejsze w necie sa te wszystkie kanaly co mowia o naturalach a sami bija towar albo ci ktorzy maja pretensje do tych ktorzy klamia ze sa naturalami, tego nic nie przebije i nie udowodni, ludzie to ciemna masa i sa tacy co wiedza i sa tacy co nie wiedza i wierza w takie bajki jak czerniewicz czy wk, popatrzcie na komenty na ich fanpage'ach ludzi ktorzy ich bronia - szczypiory i gimbaza, ludzie ktorzy na oczy nie widzieli blistra mety, udaja guru w necie i znawcow.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5427 Napisanych postów 15455 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388662
na ciemnej stronie mocy 90% uzytkownikow ktorzy wygladaja jak by w zyciu nie brali cm3 z treka, pisza ktory towar jest dobry, ktory lipa i ktory wyj**ka, pozniej wchodzisz na profil takiego delikwenta i wyglada tak jak by sztange tylko widzial na ekranie monitora

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Relacja z kultowego Trening Camp u Norberta Tymczaka-15 luty 2014

Następny temat

REGULAMIN X PUCHAR ZIEMI PUCKIEJ W KULTURYSTYCE-ŻELISTRZEWO 2014

WHEY premium