SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

v 2.0-wbija ojciec, wbija matka,wbija sasiad i sasiadka-synthol spam AKIF

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1474456

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 2977 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 68706
dzisiaj przypadkiem 2 razy ten sam zakład obstawiłem po 1 funcie ale wyszlo mi to na dobre




"No explanation needed.. 2018 will be nothing but HUGE .."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5314 Napisanych postów 15323 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387518
masti
cy jest z tego jakiś pożytek?


pozytek taki ze cygi procz bycia pt na jakims wygnajewie w uk, dorabia swoimi glupotami na gimbazie przez internet, zywkle nie jestem za agresja, ale temu przyglupowi nalezy sie porzadny wp******, tyle osob co on obrzucil gownem(co zreszta robi dalej a nawet nawoluje do tego) i jeszcze nic sie z tego nie wyklulo to serio, cos jest nie tak, ale w sumie wiekszosc szanujacych sie zawodnikow, wie ze to jest pajac do kwadratu i moze szczekac jedynie przez internet gdzie bedzie mial popracie gimbow i ludzi z iq na minusie, ktorzy mysla ze jak jestes wiekszy od nich odrazu jestes oszustem i bierzesz sterydy, do tego ta nazwa 'betoniary' - koles ewidentnie ma p******ca z powiklaniami od urodzenia

no i na koniec film o jego syndromie









Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2016-03-22 23:50:19

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5314 Napisanych postów 15323 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387518


http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1182 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23682
Zgolił by mu te "przedramiona"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9951 Napisanych postów 30296 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728260
I L S -to mnie się podoba...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 582 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 31186
Jak ktoś wciska ciemnote ludziom i robi na tym biznes jest ok jak ktos wytyka to już nie (abstrah**e od tego w jaki to sposób robi i można się zastanawiać czy można to robić inaczej) . Pokazuje to w taki sposób jaki uważa za słuszny. Jakby wszyscy grali w otwarte karty to nie musiały by powstawać takie kanały jak patryka ale ze fajnie nabija sie ludzi w butelke przy tym zarabiając nie miało nie mówiac do końca prawdy albo ją zakłamując wręcz to jest jak jest. Bardziej zakłamanego sportu jak kulturystyka nie ma zwykła obłuda na każdym kroku. To budzi niechec u mnie i moze odciagac ludzi od uprawiania tego sportu(jako jeden z wielu czynników). Nie jestem jego fanem bo pewnie zaraz ktoś walnie takim komentarzem.


Zmieniony przez - marbex w dniu 2016-03-25 13:54:50
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5314 Napisanych postów 15323 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387518
tacy sami ludzie ktorzy popieraja cygiego to dokladnie ci sami ktorzy wlasnie sa na tyle naiwni ze daja sie nabijac w butelke na suple, ph czy inne bzdury, koles wyzywa innych publcznie, co wg. ciebie jest ok?

wszedzie sa ludzie ktorzy beda chcieli dorobic sie na niewiedzy innych, tak dziala biznes od zawsze i tak bedzie zawsze, zaden przyglup tego nie zmieni ze swoim nedznym kanalem na youtube, a tym bardziej on jeszcze w butelke robi innych bo sam tez dorobi na hitsach


Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2016-03-25 14:03:03

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 582 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 31186
Tak jak wcześniej pisałem forma przekazu pozostawia wiele do życzenia i osobiście dla mnie nie jest to ok ale to już jego problem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4551 Napisanych postów 48991 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522464






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5314 Napisanych postów 15323 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387518
Finaly Miss Reef 2016

tak wlasnie(moim zdaniem) powinny wygladac kobiety, troche brzuszka, okraglutki tylek, a nie te dzisiejsze wyzylowane bikini... idealy, jest na co popatrzec.






Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2016-04-07 15:43:46

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Relacja z kultowego Trening Camp u Norberta Tymczaka-15 luty 2014

WHEY premium