SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

v 2.0-wbija ojciec, wbija matka,wbija sasiad i sasiadka-synthol spam AKIF

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1474657

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5314 Napisanych postów 15323 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387525
koncze 3 sezon brejking bad i jest mega, el camino recenzje ma 9/10. i podobne, czyli mega wysoko, wczoraj bylem na jokerze i super film, taki dramat i pokazane jak by joker mogl istniec i jak by powstal w normalnym swiecie jak "nasz" nie zadne sc-fii, smiech jest przekoza, soundtrack tez swietnie dobrany do scen,ogolem siedzi sie i nie wie sie co on moze odj**ac za chwile jakies przeslanie napewno niesie, nie bede zdradzac fabuly ale w srodku filmu spotyka malego bruca wayne'a - czyli przyszlego batmana. Jacquin powinien oskara dostac za te role ,najlepszy film jaki w tym roku widzialem, nie przynudza nic a nic, gotham swietnie ukazane w latach 80, wiele fajnych szczegolow, mysle, zeby isc jeszcze raz zobaczyc


Zmieniony przez - lordknaga w dniu 11/10/2019 16:59:02

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
A ten ,podobno rasowy s-f Ad Astra, już wyszedł?
Bo trochę odciety jestem od świata :)


Zmieniony przez - masti w dniu 2019-10-11 21:57:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4551 Napisanych postów 48991 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522464
'Ad astra' leci w kinach jeszcze, premierę miała chyba tak jak najnowszy Rambo koło 20 września.

'Breaking Bad' to chyba najlepszy z seriali ostatnich lat, trudno mi było wypełnić pustkę po nim, gorzej niż po 'Lostach' czy 'Soprano'. Za 'El Camino' wezmę się na pewno w weekend, a może jeszcze dziś jak czas pozwoli

'Joker' raczej nie w moim guście zarówno postać jak i sam Phoenix, którego nigdy specjalnie nie trawiłem a już odepchnął mnie od siebie totalnie w filmie 'Nigdy cię tu nie było'. W sumie może to nie jego wina, bo jego bohater w sumie nie wypowiedział więcej niż kilka zdań. Sam film dno i metr mułu.


Zmieniony przez - ASNF w dniu 2019-10-11 22:45:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5314 Napisanych postów 15323 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387525
SPOILERY - tak, tez bylem, taki sredni na jeza - do obejrzenia na raz i do zapomnienia, widoki swietne, pitt fajnie zagral, fabula taka -> gosc z ziemi, spada ze stacji w wypadku czegos -> to cos wywolane jest z planety jakiejs tam, gdzie 30 lat temu wyslali jego starego i od 17 lat, slad po nim zaginal(tutaj tomy lee jones) i pitt musi leciec(calosc rozgrywa sie w niedalekiej przyszlosci gdzie sa kolonie na innych planetach i stany jak by przed wojenne) z ziemi na ksiezyc z ksiezyca na marsa i tutaj uwaga - mega absurd - zeby wyslac wiadomosc swojemu staremu, bo nie wiadomo czy zyje czy nie, dowiaduje sie, ze ludzie z marsa wala w ciula i nie chca powiedziec czy stary sie odezwal czy nie, wiec pitt planuje jak sie wystrzelic z marsa i spotkac ze starym dalej nie bede opowiadal
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5314 Napisanych postów 15323 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387525
a ogladales better call saul? o tym prawniku i murzynku od heisenberga, ludzie mowia, ze nawet czasem lepszy niz breaking bad.


Zmieniony przez - lordknaga w dniu 10/11/2019 10:47:05 PM

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4551 Napisanych postów 48991 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522464
zaliczyłem pierwszy sezon, a potem przestałem, jak mnie nie wciągnął za bardzo - pewnie kiedyś dokończę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5314 Napisanych postów 15323 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387525
ja podjade do better call saul na 100% i jestem pozytywnej mysli. z jokerem, to jak uslyszalem, ze jacquin ma grac i film ma byc nie wiadomo czym to powiedzialem sobie , ze na bank do kina nie pojde, jakos wyszlo, ze poszedlem i powiem , ze mega mnie zaskoczyl i te bdb recenzje, nie sa wyssane z palucha, film zostaje w glowie, dzisiaj caly dzien o nim myslalem naprawde, jak lubisz jakies dramaty i jakies filmy o psycholach, to ten warto napewno zobaczyc, fajnie by bylo, jak by polaczyli go z nowym The Batman ale watpie, ze sie zgodza, bo to ma kategorie R i sceny czasem bardzo brutalne.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4551 Napisanych postów 48991 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522464
może pod presją też się wybiorę za dzieciaka lubiłem Batmana ale bajki i film z Keatonem chyba a całej trylogii z Bale'm od Nolana nie widziałem nawet trochę wstyd, ale taka prawda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5314 Napisanych postów 15323 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387525
nolanowski naprawde fajny, mi sie osobiscie podoba ostatnia czesc - dark knight rises, ta wlasnie opluwana przez wszystkich i ta z bane'm, swietny film i jeszcze lepsza koncowka

the joker jest pokazany(TUTAJ SPOILER) jako zwykly przecietny obywatel, ktory probuje zarobic na zycie, bedac klaunem i ktory ma problemy psychiczne, powiazane z przeszloscia, o ktorej dowiadujemy sie powoli w filmie, charakterystyczny jest jego smiech, ma chorobe psychiczna, bierze psychotropy i za kazdym razem jesli nawet troche sie zestresuje, zaczyna sie agresywnie(tak to nazwe) smiac i nie moze nic na to pomoc, chodzi z taka karteczka/wizytowka, na ktorej jest napisane cos w stylu 'jesli dalem ci ta kartke, bo sie smieje, to smieje sie dlatego, ze jestem chory i to jest choroba na tle psychicznym, nad ktora nie mam panowania, na drugiej stronie widnieje napis, kartke oddac wlascicielowi'


pokazany jest jako ciamajda zyciowa, ktora ludzie doprowadzili swoja obojetnoscia i ch**owym zachowaniem, na skraj i w pewnym momencie on poprostu peka i zaczyna sie dziac, nie wiadomo,czego oczekiwac, sceny z karzelkiem sa mega smieszne a jedna jest taka, ze na 100% wiesz co jacquin zrobi i tego nie robi ciezko opisac, ale naprawde, bilet wart swojej ceny i pojde jeszcze raz na dniach



Zmieniony przez - lordknaga w dniu 10/12/2019 12:00:15 AM

Zmieniony przez - lordknaga w dniu 10/12/2019 12:00:35 AM
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4551 Napisanych postów 48991 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522464
Jestem świeżo po seansie 'El Camino' i można obejrzeć, ale gdyby nie powstał to też nic by się nie stało. Tyle ode mnie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Relacja z kultowego Trening Camp u Norberta Tymczaka-15 luty 2014

WHEY premium