SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

v 2.0-wbija ojciec, wbija matka,wbija sasiad i sasiadka-synthol spam AKIF

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1483465

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1969 Napisanych postów 19829 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731763
lordknaga
dlatego napisalem, bo wiedzialem ze to cos, co chcialbys zobaczyc i bardzo charyzmatyczna, wiec jestem ciekaw, kto ja zagra i jak bedzie ona wygladac w filmie, bo tworcy mowili, ze beda probowali jak najblizej trzymac sie oryginalu a pozmieniali juz kilka rzeczy w tym wlasnie akcje z brodaczem do tego ellie jak na ekranie chemia miedzy aktorka a pedrem jest swietna, tak z wygladu ona jest dla mnie tragiczna, w grze byla to dziewczyna z ladna buzia a ta wyglada jak jakis ogr

ta napakowana to jest abby i na samym poczatku odj**ie cos ekstremalnego... dlatego tak mi sie podoba scenariusz gry i tak samo podoba mi sie serial, ale wiem ze watki LPG+ odpychaja wielu w tym najwiecej rodakow, ale w tej grze one byly zawsze a w 2gim sezonie, bedzie jeszcze wiecej.

kilka fotek abby













Zmieniony przez - lordknaga w dniu 3/7/2023 9:14:04 PM



Ta Elie z serialu to totalna pomyłka. Jak moz tak zupełnie niepodobna osobę obsadzić w tej roli. Tamta Eli ta z gry, była bardzo dobrze zaprojektowana to cgi , było tak reaöistyczne że spokojnie można było jakąś prawdziwa dziewczynę o podobnej urodzie znaleźć. Nie mam pojęcia czym kierowali się twórcy przy wyborze tej aktorki. Już ta z Incepcji bylaby lepsza, ale ona chyba zmieniła płeć , teraz to jest on, zresztą to do końca nie wiadomo.
Te wątki gejowskie w grze to były raczej tylko w DLC , z tego co pamiętam , albo bardzo mało , jakoś nie mogę sobie przypomnieć.

Zmieniony przez - Possible w dniu 2023-03-10 11:23:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388253
ta 'aktorka' w sumie to zle napisane, to 'ona' nie identyfikuje sie jako zadna plec watek gejowski byl z brodaczami no i dlc a druga czesc tego bedzie wiecej, to nawet jako-tako glowny watek... szkoda ze 3ciej czesci nie zrobia, jak dobrze serial zarobi, to pewenie sie wezma za robote. do dzisaj uwazam ze tlou2 to jedna z najladniejszych gier na ps i az o dziwo bierze, ze byla robiona na poprzednia generacje konsol.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728659
Zdjęcia uczestników już w komplecie-termin dodawania się zakończył
Teraz czas na ocenę Training Fashion

Nagrodźcie startujacych za odwagę i chęci do prezentacji swoich strojów treningowych .

Info o sposobie oceny w linku poniżej :

https://www.sfd.pl/Training_fashion_2023__czyli_konkurs_SFD_na_marzec_2023-t1222211-s10.html#post-20074034

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 2371 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36120
Wróciłem z Johna Wicka, jak ktoś lubi strzelanki polecam, film jednak bardziej w stylu jakiejś ekranizacji kreskówki niż realizmu, fani serii nie będą zawiedzeni.
1

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4572 Napisanych postów 49012 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522670
Też byłem w weekend, prawie 3 godziny ciągłej akcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388253
ja wczoraj wrocilem, wyczytalem ze john mowi prawie 300 slow przez caly film, ja myslalem, ze mniej niz 100 przez te 3h

film zaj**isty, takich filmow akcji wlasnie mi potrzeba, poczatek dla niektorych moze troche 'nudny' wprowadzenie co i jak ale sceny akcji - TUTAJ BEDE SPOILEROWAL, szczegolnie adkins jako grubas w berlinie i scena z lotu ptaka w apartamencie w parazyzu, ze zapalajaca aminunicja - poprostu kosmos, do tego bylem na imaxie i jak jest wstep, gdzie john uderza piescia w deske, cale kino drzalo, audio na najwzyszym poziomie, troche mi sie cgi nie podobalo aut przy walkach w paryzu no i tego murzyna z psem, jak by dopisali na kolanie przed skonczeniem scenariusza... jakos wepchniety na sile i mogloby go w ogole nie byc, ale chodzilo chyba bardziej o psa wiadomo, ze na koniec, sobie pomoga, donnie yen swietna postac i wiadomo, ze na koniec tez sie polacza a co do adkinsa to z jego ekipy bylo kilka osob z np. undisputed.



?t=367

ten francuz, ktory byl glownym oponentem boyki w 3ciej czesci, jest prawa reka 'glownego zlego'.


Zmieniony przez - lordknaga w dniu 3/31/2023 1:07:35 PM
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4572 Napisanych postów 49012 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522670
Aż musiałem sprawdzić obsadę, że Adkins tam grał grubego to w szoku jestem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388253
jedna z lepszych roli i scen - jak rozdawal karty i mial 5x 2 no i jak karate wymiatal przeciez

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388253
dzisiaj wiadomo jaki dzien, ale to zrobilo robote zart zartem ale niedlugo tak bedzie.

1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388253
wrzuce troche nowych trailerow.





chyba nie musze przedstawiac druga czesc, na koniec pierwszej zabili go i uciekl dla mnie chyba najlepszy film netflixa, wiec czekam bardzo.





skarabeusz ze stajni DC, wyglada naprawde spoko, film pewnie dla mlodszej widowni i rodzinnego seansu, glowna role gra chlop z kobra kai - dla mnie to jest znowu jeden z najlepszych seriali netflixa





nowy film z affleckiem( tez imo swietny aktor, ktory gra w tylko dobrych filmach ) rodriguez za sterami, film opowiada o detektywie, ktory dostaje tajemnicza sprawe, w ktora wplatana jest jego zagniona corka, cos ala triler/akcyjniak i troche sf, zlego gra fichtner aka mahone z prison breaka, troche rola mi przypomina g-mana z gry half-life






nowy serial ze stajni marvela, historia nicka furego(l.jackson) mieli podobno kilka fajnych seriali, probowalem wiekszosc, procz she hulka... jedyny jaki ukonczylem to falcon i zimowy zolnierz, jako ze lubie n.fury, dam mu szanse.





serial cytadela - sf, opowiada o miedzynarodowej agencji szpiegowskiej - cytadeli, ktora upada, a jej agenci doznaja wymazania pamieci, z tego co dalej zrozumialem, jakis syndykat chce ich zabic, nic wiecej narazie nie wiem, ale wyglada fajnie. bracia russoe za sterami - avengersi czy ww. extraction, wiec napewno bedzie zjadliwe




Zmieniony przez - lordknaga w dniu 4/3/2023 10:39:12 PM

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Relacja z kultowego Trening Camp u Norberta Tymczaka-15 luty 2014

Następny temat

REGULAMIN X PUCHAR ZIEMI PUCKIEJ W KULTURYSTYCE-ŻELISTRZEWO 2014

WHEY premium