SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

v 2.0-wbija ojciec, wbija matka,wbija sasiad i sasiadka-synthol spam AKIF

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1483605

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1969 Napisanych postów 19830 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731766
Dla kogoś kto lubi horroru i klimaty Drakuli, polecam film "Demeter:Przebudzenie zła" z 2023 roku. Klimatyczny i fajnie opowiedziana historia .


Zmieniony przez - Possible w dniu 2023-12-30 21:06:25
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388256
ogladalem demetera jak bylem zmeczony i ledwo do polowy dotarlem, odpadlem i juz nie wrocilem film nie byl zly ale jakos mnie nie przyciagnal tak mocno, zeby go dokonczyc

ja teraz 2 dni odswiezylem sobie prey z predatorem i indianami i powiem ze za 2gim razem o wiele bardziej mi sie podobal

no i szeregowca ryana - dalej twierdze ze to jest nr1 film wojenny i nic nigdy go nie przebije, film prawie 3 godziny, budzet(wiem inflacja ) na tamte lata to pamietam ze byl pod 80milionow zielonych a efekty i rozpryski, ogolem cala historia, ktora jest podobno prawdziwa, tylko nazwisko inne, chociaz wiadomo, ze musieli dolozyc czegos od siebie moja kobita plakala jak zabili medyka a na koncu jak forest odpadl to ryczala ta trzesiawka kamery i ile wtedy jeszcze malo znanych a dzisiaj wielkich gwiazd sie przewinelo przez ten film, no i ladowanie w normandii - czegos takiego nie bylo nawet do dzisiaj, jak zygali i sie topili, szukali konczyc a nazisci ich dziesiatkowali...
2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1969 Napisanych postów 19830 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731766
Ja tego Predatora Prey nie mogłem. Jak dla mnie zbyt długi i nużący początek zanim to wszystko sie rozkręciło.
Indianie też tacy plastikowi, sztuczni, zbyt ładnie i niewiarygodni. Świetnie indianie byli przestawieni w Apocalypto,
zresztą cały film był genialnie zrobiony.
A jeśli chodzi o samego Predatora, to jedynka i nic innego z jego udzialem.
Ryan to chyba rzeczywiście najlepszy film wojenny również dla mnie, z tych co widziałem.


Zmieniony przez - Possible w dniu 2023-12-31 09:10:20
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388256
dwojke predka tez uwielbialem, zreszta predators obejrzalem dobre 10+ razy i bylem w kinie
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4573 Napisanych postów 49012 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522671
Szeregowiec Ryan chyba wciąż najlepszy, ale było parę innych filmów wojennych na bardzo wysokim poziomie. Nie tak dawno 'Na zachodzie bez zmian' określano najlepszym filmem wojennym od czasów Ryana, mnie jednak aż tak nie zachwycił. Początkowa sekwencja u Spilberga urywał łeb i szokuje do dziś, niesamowicie wysoko zawiesiła poprzeczkę, myślę, że jeszcze długo nic tego nie przebije. Ale kilka wojennych ponad przeciętnych produkcji było, np: Pearl Harbor, Wzgórze rozdartych serc, Furia, Szalona odwaga, Przełęcz ocalonych, Wojna Harta, Szyfry wojny, Niezłomny, Byliśmy żołnierzami. Jednak żaden nie ma takiego klimatu czy historii jak Szeregowiec Ryan. Jeszcze miniserial 'Pacyfik' z genialną muzyką i czołówką, palce tam maczali Spilberg i Hanks, byli producentami czy coś takiego, nie pamiętam.

A z tych nowszych, które jednak przeszły bez echa ze względu na trudną dostępność polecę chiński 'Snipers' z 2022, ciężko znaleźć w ogóle ten film jeszcze gorzej z napisami ja trafiłem wersję po polsku tłumaczoną przez jakiś translator, było kilka literówek, ale ogólnie dało się ogarnąć co i jak. Fajna produkcja, sceny snajperskie jak z gry 'Sniper Elite' jak ktoś grał to wie o co chodzi

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1969 Napisanych postów 19830 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731766
Dużo filmów wymieniłeś, ja bym jednak jeszcze dodał "Cienka czerwona linie", z tego samego roku co Ryan, i również z b.dobra obsada co Szeregowiec. Film świetny, na podstawie książki która lata temu czytałem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 41 Napisanych postów 91 Na forum 213 dni Przeczytanych tematów 2087
Z wojennych uwielbiam "Pluton", jest po prostu... brudny. Ma w sobie coś takiego, czego nie mają inne filmy z tematyki wojny w Wietnamie. Bardzo klimatyczny. Jesli chodzi o II WŚ, to chyba najbardziej mi podszedł "Stalingrad". Za to jeśli chodzi o dawną historię, "300" pewnie każdy widział po kilka razy, za to jeśli jarają Was jednostki specjalne - komandosi, "Ocalony" w tematyce Navy Seal's, Talibów i Afganistanu - bardzo fajny.


Zmieniony przez - kadafi2 w dniu 2023-12-31 19:08:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388256
czas apokalipsy ta wersja redux jest tak samo dobrym filmem jak pluton a po ryanie stawiam odrazu wrog u bram, zajcev vs ed harris, swietnid pokazane realia wojny i jak brutalni byli helmuci, kiedy edek powiesil dzieciaka na szubienicy.
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1969 Napisanych postów 19830 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731766
O właśnie , Wróg u bram świetny film.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1969 Napisanych postów 19830 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731766
Ja sobie przypomniałem inny film z wojna w tytule, ale całkiem inna wojna - World War Z
Dla mnie ten film jest jednym z najlepszych o zombie i w ogóle o tego typu historiach. Naprawdę świetny, cała historia, gra aktorska , zdjęcia, efekty i genialna muzyka, wszystko top.
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Relacja z kultowego Trening Camp u Norberta Tymczaka-15 luty 2014

Następny temat

REGULAMIN X PUCHAR ZIEMI PUCKIEJ W KULTURYSTYCE-ŻELISTRZEWO 2014

WHEY premium