SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

v 2.0-wbija ojciec, wbija matka,wbija sasiad i sasiadka-synthol spam AKIF

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1484339

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10027 Napisanych postów 30371 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728697
Ja uwielbiałem gry Fallout-nawet ta pierwszą,gdzie były punkty akcji,bo fabuła była niesamowita.
Ta muzyczka z lat 50 była takim dysonansem i trochę denerwowała ale póxniej jakoś jej nie słyszałem ,tak się wciagałem w akcję.

Na zdjęciu Fallout z czasów I wojny światowej-wiecej pisze o tym w temacie bunkrów w dziale + 35

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5392 Napisanych postów 15409 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388292
wczoraj dopiero obejrzalem argylle - i jak ktos lubi filmy vaughna(kick-ass, kingsman) to ten mu tez moze podejsc. film jest tak zly ze az dobry musze niedlugo jeszcze raz zobaczyc, ten motyw z cavilem jak wpada na chwile w jakis randomowych scenach z ta fryzura na jeza i patrzy sie bohaterce w oczy to majstersztyk, ze smiechu padalem za kazdym razem a szczegolenie w scenie w apartamencie, kiedy wybucha granat blyskowy i jest slowmotion w powietrzu - poprostu kosmos, 2ga rzecz to sciezka dzwiekowa, duzo przebojow jakby z lat 80, troche poprzerabianych, jest min. boy george - imo najlepszy soundtrack od nie wiem ilu lat film troche przydlugawy, szczegolnie koncowka sie ciagnie i poczatek tez troche nudny, az do sceny w pociagu... vaughn wzial to samo co dzialalo w kingsmanie i chcial zrobic cos ala komedie szpiegowska ale nie do konca to wyszlo tak jak chyba mialo wyjsc, nie mam pojecia jak ten film ocenic nawet, dlatego 2gi seans wpadnie niedlugo jak pisalem dobra obsada, do tego scena przed samymi napisami - zanim sie pojawila, to pomyslalem, zeby fajnie bylo jak by dali 'cos takiego' na koniec i vaugh akurat to dal, jak by wiedzial,czego fani oczekuja... fajnie jak by mu dali zrobic cos ala bonda z cavilem i tez taki troche humorystyczny akcent ale nie az tak, bo jego filmy to zawsze cos nowego i zawsze cos nowatorskiego... szkoda ze w kinie nie udzwignal, ale obsada swoje musiala kosztowac.


Zmieniony przez - lordknaga w dniu 4/16/2024 5:36:30 PM

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 139
Ja ostatnio obejrzałem "Oni żyją" taki horror sci-fi a'la "Mucha". To już klasyk z przesłaniem, o pewnej grupie społecznej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5392 Napisanych postów 15409 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388292
they live z rody piperem? ten film ogladam raz do roku

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10027 Napisanych postów 30371 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728697
Oni żyją są super i nie wiem ,czy teraz ,jak najbardziej na czasie.
Patrząc na to co się wyrabia : by zniszczyć społeczeństwa,rodziny,kraje,naukę,historię ,przemysł,klimat i dokładnie samych ludzi(czyli te genderyzmy,okaleczanie dzieciaków,niszczenie psychiki i fizyczności)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5392 Napisanych postów 15409 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388292
teraz by to nie wyszlo, bo wszyscy by mieli bol dupy :D

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 490 Wiek 47 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8715
Wczoraj w radio i to nawet dwa razy wspomnieli o nowej "Nagiej broni", z Liam Neeson oraz Pamela Anderson. Premiera pod koniec roku 2025.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4576 Napisanych postów 49013 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522675
Kolejny remake, całkowity brak nowych pomysłów w Hollywood...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 2371 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36120
modlic
Wczoraj w radio i to nawet dwa razy wspomnieli o nowej "Nagiej broni", z Liam Neeson oraz Pamela Anderson. Premiera pod koniec roku 2025.
przeciez ona ma 56 lat...

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5392 Napisanych postów 15409 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388292
on tez mlody nie jest a leslie nielsen tez nie byl w tej roli

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Relacja z kultowego Trening Camp u Norberta Tymczaka-15 luty 2014

Następny temat

REGULAMIN X PUCHAR ZIEMI PUCKIEJ W KULTURYSTYCE-ŻELISTRZEWO 2014

WHEY premium