SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

v 2.0-wbija ojciec, wbija matka,wbija sasiad i sasiadka-synthol spam AKIF

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1483483

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728659
A gdzie go oglądaliście ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388253
nie pamietam juz, netflix albo prime.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1969 Napisanych postów 19829 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731763
Ja to oglądałem na vod
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1969 Napisanych postów 19829 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731763
Prime Video pokazalo krotkie zapowiedźi Filmów na 2024 rok. W 1:24 minucie migawka nowego Wykidajło, w głównej roli Jake Gyllenhaal.



?si=JGtP_cD3ObobzUNT


Zmieniony przez - Possible w dniu 2023-12-23 10:31:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388253
mcgregor ma tam tez byc premiera jest na marzec ale nie ma jeszcze dokladnego dnia, wiec moga przeniesc.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1969 Napisanych postów 19829 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731763
Szczerze to bardziej do tej roli pasowałby mi Hardy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728659
Wesołych świąt i coś w tym klimacie,co nagraliśmy z Sebą-ja nagrywałem a cały pomysł i aranżacja Seba.

Takie dwie wersje :)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728659
I wersja druga :



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1969 Napisanych postów 19829 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731763
Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, Szczęśliwego Nowego Roku 2024 dla wszystkich użytkowników AKi F .
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728659
W święta było dużo czasu,to przy okazji obejrzałem dwa filmy s-f.

Ad Astra-film zapowiadany z rok temu,bardzo ciekawie,do tego Brad Pit,więc nie powinno to być robione na kolanie.

Rzeczywistość okazała się zupełnie inna :)

-pomysł teoretycznie ciekawy-wyprawa na skraj układu słonecznego w poszukiwaniu obcych cywilizacji,sprzętek,który nie zakłocany był przez nadawanie z Ziemi.
Jest w tym jakiś logiczny sens.
Ale dalej juz sensu nie ma :)
Ziemia postanowiła wysłać tak ekipe ratunkowo-sprawdzającą,co się z ta wyprawą stało,bo jesteśmy atakowani jakimiś Udarami,które jakby pochodziły z miejsca przebywania tej wyprawy(bezsens :) )
jeszcze większy bezsens-wysylają syna kapitana tamtem wyprawy z przed 40 lat :)
Co z tego wynikło?
Trzeba obejrzeć film :)

-wykonanie : mimo takiej gwiazdy filmowej jak Brat Pit-film w typowej nudnej konwencji Netfix.
Dłużyzny bez sensu,brak właściwie jakiejś ciekawej akcji,nuuudy .

Do tego wszystko komputerowo robione,co wyglada śmiesznie,sztucznie i tandetnie-jak film klasy Z.

Ogólnie - wg mnie kompletny niewypał,robiony chyba tylko dla kasy dla aktorów,bo na tym filmie na pewno nikt więcej nie zarobił :)
jak ktoś się nie zachęcił ta krótka recenzja na obejrzenie tego filmu-naprawdę nic nie straci a nawet zyska czas na coś ciekawszego .


Drugi s-f który mocno reklamowano od dłuższego czasu to Rebel Moon

-pomysł ( a raczej nonsens ) : akcja z początku jakby z filmu 7 wspaniałych,nonsensem jest cała ta wieś uprawiająca pola sdla zbóż-nawet orają dosłownie ręcznie-kobietami zaprzeżonymi do pługa,jak z średniowiecza,choc maja ogromne konie :)

I oczywiście,ci źli to ogromy statek kosmiczny,jakby z Gwiezdnych Wojen,który się czai na te ich śmieszne plony.
Nie ma w tym kompletnie sensu,do tego mieszanie technik ze średniowiecza z super zaawansowana techniką kosmicznych podróży po Wszechświecie-jak dla mnie jest tak głupia ,jak pomysły z Planety Małp :)
No a dalej ,jak z filmów Riddrika...

-wykonanie :tu się przyłożyli do scen kosmicznych i batalistycznych,jest to też pierwsza część tej epopei Rebel Moon.
ogolnie styl i sceny,ujecia,jak z serii Gwiezdne Wojny-ogólnie nic ciekawego,zwykłe naśladowanie.

Z braku innych ciekawych filmów s-f można obejrzeć ale jak dla mnie to nie to co chciałbym oglądać :)



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Relacja z kultowego Trening Camp u Norberta Tymczaka-15 luty 2014

Następny temat

REGULAMIN X PUCHAR ZIEMI PUCKIEJ W KULTURYSTYCE-ŻELISTRZEWO 2014

WHEY premium