SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

v 2.0-wbija ojciec, wbija matka,wbija sasiad i sasiadka-synthol spam AKIF

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1483492

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10022 Napisanych postów 30363 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728663
No rzeczywiście juz przegieli :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1969 Napisanych postów 19829 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731763
Lordknaga, obejrzałem pierwszy odcinek "Alice in Borderland", podobał mi się. Nie wiem jak dalej, ale ten
przypominał mi trochę "Cube",
Ogólnie fajnie zrobiony, bohaterowie też wydają się ok. Chociaż pomysł nie jakiś oryginalny, to takie filmy zawsze dobrze się ogląda. Ile jest sezonów, 2? Widziałeś wszystko?


Zmieniony przez - Possible w dniu 2024-01-10 20:19:19
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388253
tak 2 sezony, drugi jest tak samo dobry jak pierwszy a 2 ostatnie odcinki 2giego sa najlepsze dlatego ciesze sie z 3ciego sezonu, chociaz nie do konca, bo myslalem ze koniec 2giego byl zamkniety.
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1969 Napisanych postów 19829 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731763
Oby tylko nie było tak, że robią to na siłę, tak jak w przypadku Dark,i wyjdzie chała.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388253
no wiem, dark jak obejrzalem pierwsze dwa sezony to czekalem na 3 jak nie wiadomo na co i tak sp******ili ogladalem od nich ten 1899 o statku ale z 1/3 obejrzalem i jak sie dowiedzialem, ze dali cancel na nastepny sezon to odpuscilem...

obejrzalem niedawno walking dead w nowym jorku, gdzie jest historia negana i maggie i takie 5/10

teraz ogladal daryla dixona spin-off we francji, obejrzalem 4 odc z 6 i jest bardzo dobrze, lepiej niz sie spodziewalem i daje takie 8-/10 bo jestem fanem zombie


niedlugo wychodzi spin off ricka jeszcze musze skonczyc ostatni sezon TWD bo stracilem motywacje to samo stranger things, koncze 3 sezon(2gi raz ogladam) i jakos 2 odcinki mi zostaly i od pol roku nie moge sie zabrac...
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1969 Napisanych postów 19829 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731763
TWD, obejrzałem kilka odcinków, pierwsze ok , później jakoś nie podszedł. Za dużo tego. Próbowałem też w to grać, ale gra słaba. ( drażniły wybory)
Z seriali to b. dobrze wspominam The Leftovers ( Pozostawieni), chociaż pokręcony, to jednak mocny, z mega tajemnica i świetna muzyka, ten serial miał wyjątkowy klimat.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388253
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1969 Napisanych postów 19829 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731763
Oby tak było rzeczywiście. Niech zrobią jeden film, będzie dobrze.
Dwa wcześniejsze był świetne, robiły niesamowite wrazenie, i jedynka i dwójką, jeśli można tak powiedzieć o takim kinie, to bardzo realistycznie było wszystko przedstawione. Począwszy od genilnie zrobionego Londynu, przerażających zambiakow i wiarygodnych bohaterów. Klimat i muzyka mega.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388253
https://naekranie.pl/aktualnosci/28-dni-pozniej-kontynuacja-danny-boyle-1704963907


szkoda ze nie daja 28 miesiecy, tylko lat

jedynka byla super, dwojka tez byla fajna tylko bylo w niej wiecej glupot

zawsze powracam do tych filmow i zawsze swietnie sie bawie a to cos znaczy, zeby marnowac zycie, na cos co juz sie widzialo...

jedynke ogladalem na divxach bo nie widzialem co to za film a dwojke widzialem w kinie - pierwszy film, ktory widzialem na obczyznie, jak wyemigrowalem - sentyment bedzie do konca zycia.
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1969 Napisanych postów 19829 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731763
U mnie odwrotnie. Dwójka nieco bardziej mi się podobała. Początek kosmos.

Mój pierwszy film w kinie za granica, to było w Stanach, "Silenta Hill" Christophera Gansa. Byłem/jestem wielkim fanem gry Silenta Hill, szczególnie jedynki i dwójki. Pamiętam jak na premierze filmu, siedziałem w kinie i po reklamach zaczął się film, chwila ciszy i kilka sekund pozniej poszła główna nuta z gry, z jedynki. Ludzie jak to usłyszeli to cała sala wstała i zaczęła bić brawo. Nigdy czegoś takiego w Polsce w kinie nie widziałem na żadnym seansie.



Zmieniony przez - Possible w dniu 2024-01-11 14:59:49
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Relacja z kultowego Trening Camp u Norberta Tymczaka-15 luty 2014

Następny temat

REGULAMIN X PUCHAR ZIEMI PUCKIEJ W KULTURYSTYCE-ŻELISTRZEWO 2014

WHEY premium