SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

v 2.0-wbija ojciec, wbija matka,wbija sasiad i sasiadka-synthol spam AKIF

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1482164

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 1799 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 102820


dobry numer na dzisiejszego kaca morderce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522665
kaca? sportowy tryb życia, treningi zamiast picia a tak na poważnie to też zdycham, bo wczoraj rodzice mieli 25-lecie ślubu, no ze wszystkimi wujkami musiałem się napić

a Popka nie trawię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5383 Napisanych postów 15403 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388200
popek to ikona przyklad polaka przypalowca za granica i pozniej tak nas ludzie postrzegaja

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1963 Napisanych postów 19825 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731719
100% racji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 2371 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36117
mnie sie wydaje ze on sam do konca nie wie czego chce od zycia sam niewie kim chciałby byc i stad taki wizerunek w symie to dosycczesty przypadek wsrod ludzi w dzisiejszych czasach u niego jednak przejaskrawiony

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1377 Wiek 173 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52713
Chciałem wrzucić do aktualności (więcej osób tam zagląda) ale średnio się tam nadaje. Otóż na jaki wybryk natury natrafiłem czytając ostatnio polskie wydanie MD. H@H@H@H@H@H@ co oni mu zrobili, to już nie jest podkręcanie kontrastu, delikatnie zwężanie talii czy zabawa z perspektywą. TO JEST TOTALNE PRZEGIĘCIE do tej pory nie mogę się nadziwić.
Oto Wolf jakiego świat nie widział:


RESPECT FOR THOSE WHO HAVE THE COURAGE TO FOLLOW THEIR DREAMS
PITTY FOR THOSE WHO STAND BEHIND A COMPUTER WATCHING OTHERS LIVING THEIR CHILD DREAMS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5383 Napisanych postów 15403 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388200
looo k***wa lapy prawie jak burnejka

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522665
też zwróciłem uwagę na tą fotkę jak przeglądałem - przeginają już

zastanawiam się czy nie przestać kupować MD - ogólnie to nie ma dobrej prasy na temat BB

Zmieniony przez - ASNF w dniu 2014-10-20 19:55:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Straszna lipa.....i po co?

Przecież Wolf nie ma się czego wstydzić-nawet te łydki na żywo żle nie wyglądają...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1377 Wiek 173 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52713
No ja kupuje md bo nic innego dobrego nie ma (co nie znaczy że md jest dobre). Najlepiej i tak szuka się informacji w necie, ale czasem fajnie poczytać coś na kiblu ;)

RESPECT FOR THOSE WHO HAVE THE COURAGE TO FOLLOW THEIR DREAMS
PITTY FOR THOSE WHO STAND BEHIND A COMPUTER WATCHING OTHERS LIVING THEIR CHILD DREAMS

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Relacja z kultowego Trening Camp u Norberta Tymczaka-15 luty 2014

Następny temat

REGULAMIN X PUCHAR ZIEMI PUCKIEJ W KULTURYSTYCE-ŻELISTRZEWO 2014

WHEY premium