SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

v 2.0-wbija ojciec, wbija matka,wbija sasiad i sasiadka-synthol spam AKIF

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1483626

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388256
zaden sprzatacz na silowni nie podejdzie ci posprzatac stanowiska jak na nim cwiczysz, oczywiscie ze wszystko ustawione, to tak samo jak bys jadl obiad w restauracji i kelnerka zaczela by ci czysicic stolik w tym czasie ale dalej smieszne.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3698 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
lordknaga
zaden sprzatacz na silowni nie podejdzie ci posprzatac stanowiska jak na nim cwiczysz, oczywiscie ze wszystko ustawione, to tak samo jak bys jadl obiad w restauracji i kelnerka zaczela by ci czysicic stolik w tym czasie ale dalej smieszne.


No ale Ten Anatoli dobrze to robi bo do tych prankow przebiera sie za taka osobe która z treningiem nie ma nic wspólnego i podchodzi
do najbardziej napakowanych typów na siłce i ich reakcje sa bezcenne

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10023 Napisanych postów 30364 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728666
Anatolij to trójboista + treningi siłowo sprawnościowe
W martwym ciągu bierze 290 kg ,przysiad chyba 230 kg wyciskanie 150 kg,wiec z 200 kg może chodzić przy sprzątaniu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388256
wczoraj bylem na the flash i zaluje, ze nie poszedlem na imaxa, bo indiana jones wskoczyl

bardzo mi sie podobal film, bede spoilerowac, wiec kto nie chce niech nie czyta

fabularnie pokrecony jak spagetti( kto widzial ten wie ) mozna do kilku rzeczy sie uczepic no i imo troche jednak ta koncowke - walke spaprali - przynajmniej mi sie nie podeszla w 100%

shannona jako zoda wykorzystali bardzo slabo no i momentami bylo slabe CGI i to bardzo slabe wonder woman zaswiecila na ekranie z 5 sekund nie dali niektorych znanych gwiazd, chociaz gdzies czytalem, ze mieli nakrecone sceny z np. cavillem jako supermanem ale cos jakies klotnie byly wewnatrz...

scena po napisach dosyc fajna i smieszna - z aquamanem.
poczatek spoko i scena z niemowlakami naprawde fajnie zrobiona, chcieli skopiowac quickslirvera ze starych xmenow i nawet im to wyszlo, multiversum tez spoko, cameo takich aktorow jak nicholas cage czy clooney - poprostu wow, jak na koncu wysiadl z merola zamiast afflecka, bylo wiecej cameo ale nie bede zdradzal wszystkiego.

nie wyobrazam sobie innego aktora w roli flasza jak ezra, ojciec jego troche slaby, ten serialiowy byl duzo lepszy - powazniejszy... akcje naprawde spoko a od momentu jak odnajduja keatona - nostalgia, swietnie im to wyszlo i to najlepszy akt filmu, dziadek daje rade swietnie, swietna kopia starej jaskini i sprzetu a moment jak skanuje siatkowke oka i postanawia pomoc barremu - lezka sie w oku zakrecila, ta czesc filmu jest mega swietna i az szkoda, ze to jest ostatnia historia DC i dalej nie bedzie spojnosci, tylko restart calosci.

smierc keatona po walce z gigantem, jak flash podonosi go z ziemi a batman lezy zakrwawiowy naprawde bardzo smuta, do tego supergirl - bardzo fajnie wyszla w filmie i nie mam nic przeciwko, jesli by miala sie pojawic w przyszlosci.

zaden film DC nie byl mega wybitny ale ten jak dla mnie jest najblizej tego, moze nie najblizej ale nabardziej wart obejrzenia ze wszystkich... wiekszosc DC jest taka srednia na jeza, niektore lepsze a niektore gorsze a jak ktos jest fanem komiksow, to naprawde polecam zobaczyc... jak ten film nie byl by finanosowa klapa, to mieli krecic nastepna czesc z keatonem ale podobno teraz to sie nie wydarzy a szkoda.



Zmieniony przez - lordknaga w dniu 7/1/2023 8:10:40 PM

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3698 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
masti
Anatolij to trójboista + treningi siłowo sprawnościowe
W martwym ciągu bierze 290 kg ,przysiad chyba 230 kg wyciskanie 150 kg,wiec z 200 kg może chodzić przy sprzątaniu :)


No o tym pisałem ze on trenuje pod siłę czy trójboj

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10023 Napisanych postów 30364 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728666
Siłę ma ogólnie ma także w innych ćwiczeniach ,fajnie pokazywał,jak podrzuca talerze 20 kg i je łapie jedną ręką.
I to talerz bez rantu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4573 Napisanych postów 49012 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522671
Liam Neeson w typowej dla siebie roli


2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10023 Napisanych postów 30364 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728666
Mam takie pytanie-pewnie stare wygi beda wiedzieć : kiedys był u nas gość na forum,co super rysował kulturystów.
Moze ktoś pamięta ,jaki miał nick i czy jeszcze jest ?
Bo szukam właśnie kogoś ze zdolnościami rysunkowymi,,do narysowania scen do zadanego tekstu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4573 Napisanych postów 49012 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522671
OloKk kiedyś się pochwalił ekstra rysunkiem. No i dombanka, ale oboje ostatnio na forum ładnych parę lat temu więc nie wiem czy inaczej można ich namierzyć, może Banan ma jakieś jego dane OloKK, bo był modem kiedyś.

Btw: przejrzyj temat, może ktoś jeszcze wrzucał coś swojego: https://www.sfd.pl/Bodybuilding_Art__szkice,_karykatury_itp-t999101.html




1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10023 Napisanych postów 30364 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728666
O dzieki!

A może ktoś,co czyta ten temat też dobrze rysuje i to lubi ?
Śmiało sie zgłaszać bo mam pomysła na krótką i długą współpracę. :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Relacja z kultowego Trening Camp u Norberta Tymczaka-15 luty 2014

Następny temat

REGULAMIN X PUCHAR ZIEMI PUCKIEJ W KULTURYSTYCE-ŻELISTRZEWO 2014

WHEY premium