SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

v 2.0-wbija ojciec, wbija matka,wbija sasiad i sasiadka-synthol spam AKIF

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1480522

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pomyliłem coś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1959 Napisanych postów 19816 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731618
A widzisz jakas pochwale? Nagane powinienes dostac lobuzie a nie pochwale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
znikła ze 2 godziny temu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1959 Napisanych postów 19816 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731618
Juz nie wroci


Male problemy sa z forum, ale wszystko powinno wrocic niedlugo do normy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
nie wiem czy było,nie wiem czy słyszeliście o tej akcji, Michał K. twierdzi, że to ktoś spreparował. A ja myślę,że to głupie tłumaczenie,zamiast przyjąć na klatę ...chociaż w jego przypadku to nie najtrafniejsze określenie hehe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4567 Napisanych postów 49006 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522625
raczej fejk, co nie znaczy, że takich lub podobnych maili jego podopieczni decydujący się na wspomaganie nie dostają

podszywka (bardzo podobny nick i mail) pod jednego z podopiecznych Michała pewnie też nie przypadkowa )

doping to drażliwy temat, każdy kto trochę liznął tego sportu wie, że jeśli chce się mieć sylwetkę godną wyjścia na scenę trzeba brać - niby każdy wie, ale nikt o tym nie mówi, tylko propaguje się zdrowy tryb życia - regularne posiłki itd - oczywiście żeby nie było, że potępiam, wiem, że ludzie biorący SAA zapieprzają 2-krotnie ciężej na treningach, muszą jeszcze ściślej trzymać się diety i pilnować regeneracji niż 'czyści'

w czasie kariery czy to na scenie, czy po jej opuszczeniu, ale prowadząc własny biznes (prowadzenie ludzi, własna siłka, linia supli itp) żaden zawodnik się nie przyzna do stosowania, a jak ktoś go wsypie to potem wielkie halo (czytaj np. Lance Armstrong, chociaż to zupełnie inna dyscyplina sportu)



Zmieniony przez - ASNF w dniu 2015-03-30 19:44:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
hehe dokładnie. A ten podopieczny z maila,to formy jaką ma obecnie raczej na brokułach i kurczaku z ryżem nie zrobił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4567 Napisanych postów 49006 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522625
na sucho to nawet trawa nie rośnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
wiadomo hehe. Szkoda tylko tych młodych, ślepo w niego zapatrzonych ludzi, którym wrzuca ciągle hasła typu 100% albo nic, sportowe świry...że będą tacy jak on...a potem jeden z drugim rozczarowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4567 Napisanych postów 49006 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522625
z jednej strony to jest dobre, bo coraz częściej widzi się prośby o rozpiskę cyklu dla 16-17 latków, którzy na siłce byli może z 10 razy (czyli 2,5-3 tygodnie ćwiczeń) - to jest chore, a jak taki dostanie bana czy odmowę, to zazwyczaj i tak zastosuje na przekór, ewentualnie weźmie PH (niby słabszy od SAA, a w rzeczywistości dużo bardziej toksyczny) potem mają 20 lat i bebechy do wymiany....

z drugiej do tego trzeba dojrzeć psychicznie - po prostu z czasem trenujesz więcej, nie pomaga, no to stosujesz dietę jest lepiej papa się śmieje, po jakimś czasie masz stagnację, zarzucasz suple jest lepiej, ale daleko Ci do formy zawodników nawet z klasyku - zaczynasz rozumieć o co w tym wszystkim chodzi i podejmujesz decyzję - nie chcę nikogo osądzać, nie moje życie to nie moja sprawa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Relacja z kultowego Trening Camp u Norberta Tymczaka-15 luty 2014

Następny temat

REGULAMIN X PUCHAR ZIEMI PUCKIEJ W KULTURYSTYCE-ŻELISTRZEWO 2014

WHEY premium