SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

v 2.0-wbija ojciec, wbija matka,wbija sasiad i sasiadka-synthol spam AKIF

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1484142

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388269
ASNF
Powiem szczerze, że liczyłem na trochę więcej akcji, bo wg mnie było jej trochę za mało, ale jak już była to było widowiskowo.



tutaj zaspoileruje troche.

no malo bylo akcji roberta w sumie chyba 3 ale swietnie budowali historie jak sie zakorzenial we wloszech, fajnie pokazali te miasteczko i ludzi, no i mafia byla sroga, tylko ja wlasnie nie kupuje tej koncowki, bo widac ewidentnie, ze cos tam zostalo skrocone i caly ostatni akt, jak mafia wpada do miasteczka poszukiwac amerykanina jest pocieta czy cos... jeszcze zrobia jakies kombo i polacza moze z wickiem

ja bylem pewien, ze na koncu zginie i tak zamkna trylogie ale jednak tak sie nie stalo.

nizej fajny trailer na hulu dam, moze komus podejdzie SF i wychodzi za 2tyg.




http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4574 Napisanych postów 49012 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522671
*spoiler alert*
Odesłał swój notes z kontaktami, więc tak jakby definitywnie zakończył działalność i przeszedł na emeryturę. W miarę dobrze zakończyli trylogię.

Teraz co weekend jakaś premiera kinowa:
Teściowie 2 i Duchy w Wenecji,potem Niezniszczalni 4 no i Piła 10. Intensywny wrzesień, a potem długo, długo nic. No może Napoleon w listopadzie


?si=4mevwc2724Xrbhea



Zmieniony przez - ASNF w dniu 2023-09-10 11:39:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388269
nizezniszczalnych zobacze ale po swietnej jedynce, nakrecili przecietna 2 a 3 to juz w ogole bylo dno, uwielbiam stallone'a i tylko ze wzgledu na niegpo pojde zobaczyc

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388269


http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4574 Napisanych postów 49012 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522671
Ktoś lubi kino grozy? Ja tam lubię horrory. Tak więc 'Piła 10' (tak wiem, że telenowela ) miała wejść właśnie na weekend halloweenowy, jednak premiera została przyspieszona. Jako fan serii byłem, widziałem i dobrze się bawiłem. Seria wróciła na właściwy tor. I najlepszy motyw pytam gościa co skanuje bilety przed salą czy warto czekać na jakąś scenę po napisach, a on: 'tak, bo to będzie zapowiedź 11 części' i faktycznie była


Kolejny przestrach to 'Zakonnica 2' druga część z uniwersum 'Obecności' o nawiedzonej siostrze zakonnej. Mizeria dla mnie, nudny, niestraszny.

Następny horror był filmem bardzo reklamowanym, druga część kultowego 'Egzorcysty' z uwaga 1973 roku. Tytuł tegorocznej wersji to 'Egzorcysta: wyznawca'. Tak więc 50 lat po premierze klasyki kina grozy zapowiedziano kontynuację, w której miały pojawić się odtwórczynie głównych ról z jedynki. Aktorka grająca matkę nawiedzonej dziewczyny z 'jedynki' ma dziś 90 lat. Nawiedzona córka też się pojawiła (na 10 sekund ) i to na plus, że po tylu latach udało się namówić pierwotną ekipę do zagrania w kontynuacji. Niestety na tym plusy tego filmu się kończą. Dużo motywów religijnych, dziury fabularne, mało strachu. Mogłem poprzestać na zwiastunie, bo tam wszystko co najlepsze pokazane, poza tym lipa straszna.

Ale jak zobaczyłem zapowiedź 'hitu na halloween' to mnie zmiotło z planszy. Morderczy leniwiec mordujący studentów




Aha i byłem też na 'Niezniszczalnych 4' ogólnie najsłabsza część, ale wciąż w stylu sensacji z lat 80-90, drętwe teksty, dużo rozwałki, odmóżdżacz, ale bez polotu.
'Duchy w Wenecji' polecam, dobry krminał, niby to trylogia, ale jak ktoś nie oglądał poprzednich części to też się połapie co i jak.
Na 'Ultimatum' miałem iść z Neesonem, ale u mnie nie grali i obejrzałem pierwowzór hiszpański ('Nieznany' z 2015), dobry film.

Ogólnie w tym roku już chyba na nic nie czekam, może w grudniu przejdę się na 'Ferrari', ale film będzie bardziej skupiał się na osobistym życiu Enzo Ferrariego niż autach, wyścigach i do tego nie przepadam za Adamem Driverem, który gra główną rolę.


Zmieniony przez - ASNF w dniu 2023-10-09 20:54:39
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388269
pamietam historie pierwszego egzorcysty, ze tam kilka osob z ekipy zmarlo i ze niby byli przekleci - w prawdziwym zyciu... ogladales tego egzorcyste z russelem crowe? chyba w tym roku tez byla premiera? teraz widzialem fajny serial kinga wypuscili na streamie o ktorym nie slyszalem a ma juz 3 lata





ja pile to chyba pisalem, obejrzalem 1, ktora byla prototypem czy jak to nazwac, niskobudzetowcem, dzieki ktoremu 2 rezyserow sie wybilo w holywood i byla swietnym filmem, 2 tez byla dobra ale brakowalo jej do jedynki, chociaz budzet miala znacznie wiekszy, pozniej obejrzalem 3,4 i ze 2 czesci gdzies tam i dla mnie to byla porzka na maksa, dlatego tej nawet nie obejrze, chociaz mowisz ze fajna, to jednak jestem zgubiony w tej historii a nie bede ogladac 7 czesci i sie meczyc

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4574 Napisanych postów 49012 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522671
Generalnie 'Piła 10' dzieje się między częścią 1, a 2 patrząc na chronologię To prawda jedynka była świetna i spokojnie nadawałaby się na samodzielny film bez żadnych kontynuacji. Końcówka jedynki rozkładała na łopatki każdego

'Egzorcysta papieża' z Russelem Crowe, tak z tego roku, widziałem, znośny nawet, tylko on mi w roli księdza nie pasował totalnie i psuł odbiór całego filmu

Na serial to ja muszę mieć wenę ale sobie zapiszę i może skorzystam.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388269
to moze zobacze te 10 czy tam 1.5 czesc pily, nie ma kompletnie zadnych polaczen z innymi czesciami, jakis szmaczkow czy cos? przeciez ten dziadek to ma juz chyba z 80 lat a w 1 juz byl stary

russel to od gladiatora to zagral dla mnie fajnie w 3 thorze zeusa no i tez imo warty obejrzenia film z nim w roli prawie glownej - unhinged - w ktorym wpada w szal na autostradzie i chce zabic matke i jej dziecko...





a serial to tez mam kilka do obejrzenia ale cos ciagle wypada, napalilem sie na continental - spin off johna wick, jest mel gibson, sa juz wszystkie 3 odcinki a i tak nige moge sie zebrac, powolutku koncze silo i daryla dixona walking dead chce tez, bo pierwszy odcinek nie porwal ale jednak byl fajny dla mnie
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4574 Napisanych postów 49012 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522671
No fakt, aktor ma obecnie 81 lat na szczęście nie kopie nikogo z trudem utrzymując równowagę jak De Niro w 'Irlandyczyku'
Nie ma smaczków, nawiązań. Jest tylko Amanda jako pomocnica (no i ktoś w scenie po napisach . Jigsaw w 10 (czyli 1,5) w zasadzie dopiero uczy się tworzenia pułapek i testuje narzędzia tortur na 'lekarzach', który oszukali go na gruba kasę za rzekomą operację nowotworu innowacyjną metodą, gdy to odkrywa wraz z Amandą mści się na swoich 'lekarzach'. Także spokojnie każdy ogarnie co i jak bez potrzeby oglądania nawet jedynki na upartego.

Ten film z Crowem ma polski tytuł 'Nieobliczalny'. Bardzo fajny film, tym bardziej zapadł mi w pamięć, bo był to pierwszy film, który puszczali w trakcie młynu z korowirusem (jak pozamykali kina, restauracje itp.), więc radocha w kinie była podwójna.

Gdzieś mi mignęło, że ponoć lipa z tym 'Continentalem' - właśnie czekałem aż będą wszystkie 3, bo jak mnie coś wciągnie i mam czekać tydzień za nowym odcinkiem to nie dla mnie pewnie jeszcze w październiku nadgonię i sam ocenię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388269
irlandczyka nie dalem rady skonczyc jigsawa to jednak jak bedzie dobry rip to obejrze, ostatnio w sumie chyba niczego fajnego nie ogladalem tylko Den of thives - https://www.imdb.com/title/tt1259528/?ref_=nv_sr_srsg_0_tt_8_nm_0_q_den%20of

i az wstyd sie przyznac, ze nie ogladalem tak mocnego filmu, kreca wlasnie sequel i wraca chyba cala obsada

mialem isc na expendables do kina, bo na kazdej czesci bylem, chociaz opinie ze ta jest mega slaba, jakos nie moglem wplesc w grafik wizyty w kinie i leniwstwo mnie dopadlo a dzisiaj czytalem, ze juz za 4 dni bedzie na streamach, nie pamietam dokladnie ktora siec bedzie puszczac, wiec rip tez dobry bedzie hehe, podje raczej na ten nowy sf - the creator, jakos na dniach jak dam rade, no i przypomnial mi sie jeszcze jeden serial, ktory czeka na hdd na bazie gry z ps1 - twisted metal, troche lipa ze z mackenem, bo to jest aktor jednej miny ale czytalem, ze podobno zaskoczenie na +

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Relacja z kultowego Trening Camp u Norberta Tymczaka-15 luty 2014

Następny temat

REGULAMIN X PUCHAR ZIEMI PUCKIEJ W KULTURYSTYCE-ŻELISTRZEWO 2014

WHEY premium