SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

v 2.0-wbija ojciec, wbija matka,wbija sasiad i sasiadka-synthol spam AKIF

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1482251

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
to zdjęcie lorda- "offseason"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5384 Napisanych postów 15405 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388217
i to przedramie dopizgane ciezkimi ciagami i rwaniami hahaha

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1377 Wiek 173 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52713
Do aktualności się raczej nie nadaje to wrzucam tutaj. Świetne pozowanie levrona z 2002 roku :O Szczególnie początek


RESPECT FOR THOSE WHO HAVE THE COURAGE TO FOLLOW THEIR DREAMS
PITTY FOR THOSE WHO STAND BEHIND A COMPUTER WATCHING OTHERS LIVING THEIR CHILD DREAMS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Miszcz Z nim kojarzy mi się ten filmik:




Shwan Ray też kozak dwa filmiki:





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1377 Wiek 173 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52713
No no Raya pozowanie z mro 99 też konkret. Cytując klasyka teraz kulturyści ruszają się jak wóz z węglem... Wychodzą i robią jakieś przykurcze jak sparaliżowani raperzy. Szkoda że pozowanie zeszło na drugi a nawwet i dalszy plan...

RESPECT FOR THOSE WHO HAVE THE COURAGE TO FOLLOW THEIR DREAMS
PITTY FOR THOSE WHO STAND BEHIND A COMPUTER WATCHING OTHERS LIVING THEIR CHILD DREAMS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Ogólnie kulturystyka idzie w złym kierunku, wielu zawodników to przyznaje. Brak symetrii, klockowatość, ciąże... Niektórzy wyglądają jak inwalidzi nie jak sportowcy. Mam nadzieję ( wątpię ) , że ta tendencja się zmieni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5384 Napisanych postów 15405 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388217
jakie tam ciaze, oni poprostu robia wdech, fotka jest robiona w tym momencie i to dziala na ich niekorzysc







co do levrona to mi sie bardzo podoba jego rutyna z 99 grand prix i moment 00:31 jak sie pochyla i rusza miesniami niczym rich piana :D



http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5384 Napisanych postów 15405 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388217
a ten atak slowakow na kevina przed costco tez zacny film, chyba z 10x to ogladalem, podejscie amerykanina - zawsze na luzie

Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2014-02-28 19:25:27

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1967 Napisanych postów 19827 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731737
1992. Jak dla mnie tutaj Kevin prezentowal sie genialnie, pierwsze zawody Mr.O i drugie miejsce. Swietne pozowanie.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1377 Wiek 173 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52713
No to jak lecimy tak historycznie to jeszcze te pozowanie:
this one's for you baby !




knaga tutaj to samo pozowanie z grand prix 99' tylko w znacznie lepszej jakości




Zmieniony przez - alexwow w dniu 2014-02-28 22:09:22

RESPECT FOR THOSE WHO HAVE THE COURAGE TO FOLLOW THEIR DREAMS
PITTY FOR THOSE WHO STAND BEHIND A COMPUTER WATCHING OTHERS LIVING THEIR CHILD DREAMS

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Relacja z kultowego Trening Camp u Norberta Tymczaka-15 luty 2014

Następny temat

REGULAMIN X PUCHAR ZIEMI PUCKIEJ W KULTURYSTYCE-ŻELISTRZEWO 2014

WHEY premium